Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stracą setki tysięcy złotych? "W tym roku na pewno NIE ZOBACZĄ tych pieniędzy"

160
Podziel się:

Złośliwy patogen wymusił wstrzymanie prac nad kolejną edycją "Mam Talent", co uderzy jurorki po kieszeni. Współczujecie?

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stracą setki tysięcy złotych? "W tym roku na pewno NIE ZOBACZĄ tych pieniędzy"
Chylińska i Foremniak nie zarobią na nowej edycji "Mam Talent" (ONS.pl)
bESxEbit

Pandemia koronawirusa bez wątpienia odmieniła naszą codzienność. Przez liczne restrykcje oraz zmiany w organizacji pracy epidemia odbiła się na nas nie tylko psychicznie, lecz także finansowo. Wśród poszkodowanych nie brakuje też wielu polskich gwiazd, które mijające tygodnie spędziły na przymusowym bezrobociu.


Zobacz: Anna Korcz żali się na swoją dramatyczną sytuację finansową: "NIE MAM ZA CO ŻYĆ"


Można śmiało uznać, że brak perspektyw zawodowych i niepewność mocno odbiły się na znanych osobistościach. Jedni narzekają na swój los, jak Maryla Rodowicz czy Bartek Kasprzykowski, inni natomiast podejmują próby walki o powrót do szeroko pojętej normalności. Izabela Janachowska zaapelowała na przykład do rządu o odmrożenie branży ślubnej i zagroziła, że obecna sytuacja może niebawem doprowadzić do "kryzysu tożsamości narodowej"...


Przypomnijmy: Butna Izabela Janachowska wystosowała APEL DO RZĄDU. Zagroziła "KRYZYSEM TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ"


Choć część celebrytów nie ma problemu z opowiadaniem światu o swoich problemach zarobkowych, to nie brakuje jednak znanych osobistości, które nie mają w zwyczaju żalić się na swój los na łamach prasy. Należą do nich najwyraźniej Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, które, jak donosi Super Express, również poniosły z tytułu koronawirusa kolosalne straty.


Jak twierdzi tabloid, Agnieszka musiała już odwołać wielką trasę koncertową, którą planowała z kolei swojego jubileuszu na scenie. Aktorka z kolei przestała występować na teatralnych deskach, tym samym również tracąc źródło dochodu.


To jednak nie wszystko, bo Super Express twierdzi, że panie dodatkowo ucierpią przez odłożoną w czasie przez TVN nową edycję Mam Talent. Z powodu pandemii trudno byłoby zorganizować castingi, które w teorii powinny już trwać. Dlatego Agnieszka i Małgosia, które od wielu lat pracują na planie produkcji jako jurorki, musiały pożegnać się z sowitym wynagrodzeniem.


Normalnie właśnie zaczynałyby się castingi, a panie miałyby nie tylko ręce pełne roboty, ale też pełne portfele. Agnieszka na jednej edycji wzbogaca się aż o 325 tysięcy złotych, Foremniak zaś o niecałe 200 tysięcy. Niestety, w tym roku na pewno nie zobaczą tych pieniędzy - twierdzi tabloid.


Z powodu szalejącego po kraju koronawirusa stacja planuje podobno przesunąć nowy sezon programu na jesień lub dopiero wiosnę przyszłego roku.


Nieoficjalnie mówi się, że program wróci na antenę wiosną przyszłego roku. To jednak nic pewnego, bo specjaliści na jesień i zimę, kiedy musiałaby trwać produkcja, zapowiadają drugą falę zakażeń koronawirusem - zaznaczono.


Żałujecie?

bESxEbiv
bESxEbiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(160)
TELEWIDZ
2 lata temu
Drodzy czytelnicy czy macie jak ja serdecznie już dosyć wszystkich programów o gotowaniu,tańczeniu,śpiewaniu,talentach,randkach itp.?Czy TVN nie pokaże jakieś hitowe światowe seriale i ambitne filmy?Jest tyle programów tematycznych,a zaśmieca się zwykłe programy reality show itp.
jaa
2 lata temu
no i? Niektorzy musza latami na tyle pracowac
Gość
2 lata temu
Nie tylko one !
bESxEbiX
gosc
2 lata temu
Z całym szacunkiem do "talentu" tych pań ale 300 tyś. rocznie to powinny zarabiać pielęgniarki/pielęgniarze, laboranci a także młodzi lekarze rezydencji, czyli zawody potrzebne i ważne, bez kolejnej edycji tego gniota się obejdziemy
Artystka.
2 lata temu
Aktorzy zatrudnieni na etatach w państwowych teatrach otrzymują pensję co miesiąc bez względu na to czy grają czy nie!! Pensja spływa na konto aktora nawet w przypadku gdy nie jest on obsadzony w ąadnym przedstawieniu. Natomiast jeśli aktor gra codziennie przedstawienie to dostaje za to dodatkowe wynagrodzenie. Czyli pandemia spowodowała jedynie brak dopływu tej dodatkowej gotówki za występy. Pensja aktora to ok. 3 tys netto. Jeśli aktorzy płaczą, że nie maja za co żyć tzn. że "przymierają głodem" za 3 tys. miesięcznie Czy przeciętny Kowalski ma tyle co miesiąc?? Nie! Kowalski średnio zarabia2-2,5 i jakoś sobie radzi. Artyści za tyle umieraja z głodu......
Najnowsze komentarze (160)
Simba
rok temu
Dlaczego tylko w Polsce jest 3 jurrorów? Na całym świecie jest 4? Panie już chyba dość się nachapały. Żadnego talentu nie udało im się znaleźć, więc czas im podziękować
Gosc
rok temu
Za co im płacą tyle pieniędzy.Zwycięzcy.otrzymują jakieś nedzne grosze a jurorzy no proszę worek pieniędzy
Kkk
2 lata temu
Och, jak mi przykro
Jola
2 lata temu
Wynagrodzenia w szołbiznesie są zdecydowanie za wysokie, nie wspólmierne do wykonywanej pracy, szczególnie to jurorowanie to kpina za ciężkie pieniadze. Mają na pewno kupę oszczędności.
bleeee
2 lata temu
temu wytatuowanemu szkieletorowi dziękujemy, a sposób wysławiania bez komentarza, patologia
wujeksamozlo
2 lata temu
duzo zarabialy jak reszta "gwiazd" wiec powinny miec oszczednosci
Telesfor
2 lata temu
Pa pa do widzenia czas na zmiany , młodzi powinni zastąpić ten złom , jest wiele młodych utalentowanych ludzi.
Jerzy
2 lata temu
I bardzo dobrze będzie mniej takich knotów !!!
bESxEbiP
Netoperek
2 lata temu
Tyko........... ile im wtedy zostanie?
Linda
2 lata temu
Jak mozna stracić fortunę nie zarobiwszy tych pieniędzy ? Powinno być że nie zarobią a nie że stracą! Ja też straciłem fortunę bo nie zostałem prezesem banku i nikt z tego nie robi szumu.
Oskar
2 lata temu
Na tatuarze wystarczy .......ewidentnie chilińska ma problemy ze sobą
asdfg
2 lata temu
Wiele krytykujących chętnie zamieniłby się rolami z Małgosią i Agnieszką
olo
2 lata temu
Pani Małgorzata pięknie dojrzewa, nawet w wieku podeszłym będzie podobnie jak Pola Raksa , zachwycać urodą
Zara
2 lata temu
Biedactwa,poumierają z głodu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxEbjI
bESxEbjJ
bESxEbjK
bESxEbjL
bESxEbjM
bESxEbjr