Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Daniel Martyniuk uderza w polskiego youtubera: "Kretyński hajsownik ŁASY NA HAJS"

99
Podziel się

Zamiast pałaszować świąteczne przysmaki w gronie najbliższych, Daniel Martyniuk zaszył się w swoim mieszkaniu i przy akompaniamencie ulubionej muzyki uderzył w znanego influencera.

Daniel Martyniuk uderza w polskiego youtubera: "Kretyński hajsownik ŁASY NA HAJS"
Daniel Martyniuk uderza w polskiego youtubera Gimpera (Instagram)
bDIotTfp

Daniel Martyniuk przez długi czas pracował na miano jednego z czołowych polskich patocelebrytów. Krnąbrny syn Zenona oraz Danuty "pozamykajcie te mordy" Martyniuków już wielokrotnie stawał się bohaterem medialnych nagłówków dzięki licznym wybrykom w tym m.in. prowadzeniu bez prawa jazdy, awanturowaniu się w jednym z warszawskich lokali czy publicznemu obrażaniu matki własnego dziecka.

W ostatnim czasie zarówno Daniel jak i jego bliscy starają się jednak unikać skandali. 31-latek obecnie próbuje swoich sił jako influencer, wyciskając soki na Instagramie. Martyniukowie znacznie ocieplili też relacje z jego byłą żoną - niedawno Zenek chwalił się, że całą rodziną wybrali się do Russocic ze świątecznymi podarkami. Mimo wszystko okazuje się, że drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Daniel Martyniuk postanowił spędzić samotnie.

bDIotTfr

Zamiast pałaszować świąteczne przysmaki w rodzinnym gronie, w sobotę Daniel zaszył się w swoim mieszkaniu i zasłuchiwał się w twórczości legendarnych muzyków - Chucka Berry'ego i Boba Marleya. Syn króla disco polo opublikował też w sieci swoje zdjęcie, pod którym ogłosił, że "punk nie umarł".

Daniel nie byłby chyba jednak sobą, gdyby nie pokusił się o uszczypliwy komentarz w kierunku kolejnego polskiego celebryty. Tym razem dostało się youtuberowi, Gimperowi.

bDIotTfx

Troller uwaga! Ciśnie ludzi za opłatą. Jednym słowem kretyński hajsownik łasy na hajs. (...) Nie ma różnicy, czy to Gimper, czy hajsownicy. Dwa konta jednego gościa o różnym przekazie z jedną myślą. Oszust oszustów oszustowiczów - ocenił młody Martyniuk.

Daniela wyjątkowo oburzył mem z Marcinem Najmanem w roli głównej, który pojawił się na facebookowej grupie zrzeszającej fanów Gimpera.

Ten twój mem krzywdzi człowieka, czego ty nie rozumiesz? Śmiać się można, szydzić również, ale nie niszczyć na samym dnie - dyskutował w komentarzach z internautami.

Zobaczcie, jak wyglądały święta Daniela Martyniuka.

bDIotTfy
bDIotTfz
bDIotTfA
bDIotTfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Kargulowa
2 miesiące temu
Ot i powiedzial....
Abat
2 miesiące temu
Najpierw trzeba zacząć od siebie potem wsiadać na innych.
Jan
2 miesiące temu
Zatem o swoim ojcu też mówi.hajs i tylko hajs
bDIotTfT
Bas
2 miesiące temu
Żal mi jego rodziców starali się by miał wszystko nic z tego nie docenił.
loo
2 miesiące temu
... odmieniec...
lekarz
2 miesiące temu
Wiele komentarzy jest tej samej tresci,tylko nicki zmienione, jednak siedza tutaj chorzy ludzie.Wmawiaja Danielowi, jakies zaburzenia a sami je maja.
nono
2 miesiące temu
ile wart jest taki ktoś i co taki ma do powiedzenia, jeżeli wszystkie materialne dobra zawdzięcza nie sobie a tatusiowi ?
oki
2 miesiące temu
Jakie święta obchodzi??!! Ten gość nosi typowe polskie nazwisko MartyNIUK i obchodzi święta prawosławne które są dopiero w styczniu.
Ktoś
2 miesiące temu
Chłopie - nie znasz danego człowieka to nie oceniaj to raz,a dwa stań przed lustrem i popatrz na siebie co ty reprezentujesz lecz ty nic sobą nie prezentujesz duży dzieciaku bogatego tatusia nie mający o niczym pojęcia i mówiący jakbyś był naćpany więc skończ się już kompromitować,bo jesteś tak irytujący jak najman - obaj macie iq poniżej zera - koniec tematu
Ydj
2 miesiące temu
Życie jest niesprawiedliwe :( chłopak ma 30 lat, jest zdrowy, ma kochających rodziców, którzy kupili mu mieszkanie i nie musi jeździć na saksy by zarobić (jak na przykład ja). A mimo to na każdym kroku robi rodzicom siarę i nie docenia tego co ma.
:(((
2 miesiące temu
A bialy kaftan to ktos ma dla niego .
Ojejku
2 miesiące temu
Daniel slajj na nich zazdroszczą ci wszystkiego.
anulka
2 miesiące temu
Zmień dostawcę żywności bo wyraźnie ci bardzo szkodzi skoro wypisujesz takie bzdury, że nikt nie wie co chciałeś przekazać
bDIotTfL
OffKoz
2 miesiące temu
drama z youtuberami lepiej się sprzedaje w necie niż z celebrytami
...
Następna strona
bDIotTgn