Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dominika Kulczyk o swej filantropii: "Moje pomaganie nie jest FANABERIĄ BOGATEJ dziewczyny"

260
Podziel się

Miliarderka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z wszystkimi wątpiącymi w szczerość jej intencji. Myślicie, że jej wpis zamknie usta hejterom?

Dominika Kulczyk o swej filantropii: "Moje pomaganie nie jest FANABERIĄ BOGATEJ dziewczyny"
Dominika Kulczyk (FORUM)
bDzfFddx

Kulisy życia Dominiki Kulczyk od lat cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. w 2015 roku, po śmierci swojego ojca Jana Kulczyka, Dominika odziedziczyła prawdziwą fortunę i tym samym dołączyła do grona najbogatszych Polaków. Dziś jej majątek szacowany jest na ponad 7 miliardów złotych.

Dominika Kulczyk od dawna spełnia się w roli bizneswoman oraz czynnie angażuje się w działalność charytatywną jako prezes Kulczyk Foundation. Od kilku lat miliarderka prowadzi też własny program telewizyjny Efekt Domina, w którym to pomaga potrzebującym z różnych zakątków świata. W ostatnim czasie tabloidy skupiały się jednak głównie na jej życiu prywatnym. W czerwcu Dominika została przyłapana na przejażdżce hulajnogą w towarzystwie byłego ukochanego, Pawła Deląga, co z miejsca rozbudziło pogłoski o ich romansie.

bDzfFddz

Nie jest tajemnicą, że Dominika Kulczyk chętnie dzieli się z mediami szczegółami działalności charytatywnej. Kilka miesięcy temu, opowiadając o swoim wsparciu walki z pandemią koronawirusa, miliarderka podkreślała, że nagłaśnianie kolejnych przedsięwzięć pozwala jej na dotarcie do jak największej liczby osób i jednoczesne uświadomienie im wielu istotnych kwestii.

bDzfFddF

Mimo zaangażowania Kulczyk wciąż często przychodzi mierzyć się z internetowym hejtem. Niedawno Dominika postanowiła więc raz na zawsze rozwiać wątpliwości niedowiarków co do faktycznych intencji swojej działalności charytatywnej. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie miliarderka zapewniła, że pomoc innym to w jej przypadku potrzeba serca, a nie jedynie chwilowa zachcianka.

Dominika, która w jednym z wywiadów wyznała, że w kryzysowych latach 80. rodzice nie pozwalali jej brać do szkoły mandarynek, ponieważ innym dzieciom mogłoby być przykro, podkreślała zawsze, że jest nauczona skromności. Teraz córka Jana Kulczyka protestuje przeciwko pokazywaniu jej działalności charytatywnej jako "fanaberii":

Moje pomaganie nie jest fanaberią bogatej dziewczyny. Nie staram się nikomu niczego udowadniać. Kocham to robić. Zawsze to kochałam. To moje powołanie, moja ogromna pasja, którą chcę się podzielić z innymi - czytamy na jej profilach w mediach społecznościowych.

Myślicie, że jej wpis zamknie usta hejterom?

bDzfFddG
bDzfFddH

.

bDzfFddI
bDzfFdea
KOMENTARZE
(260)
Zollllllza
4 miesiące temu
Super - mogłaby leżeć i pachnieć a mimo wszystko chce jej się. Brawo!
Tiruriru
4 miesiące temu
Nie ważne co zrobi, i tak hejterzy swoje napiszą. Dziekujemy Pani Dominko za każdy gest dobroci, nie musi się Pani tłumaczyć, każda pomoc się bardzo liczy!
Jkllpmn
4 miesiące temu
Bardzo Ja lubię bardzo ciepła pozytywną kobieta o wielkim dobrym sercu ,zero skandali zero kłótni naturalna kochająca mimo tego że jest najbogatsza dzieli się Chojnie z biednymi życzę Jej wszystkiego najlepszego żeby była zawsze szczęśliwa
bDzfFdeb
nick
4 miesiące temu
i fajnie, a mogłaby sączyć drinki na jachcie bez końca, ale chce jej się ruszyć z jachtu i coś robić dla innych
Jan
4 miesiące temu
Pomaga i fajnie ale upublicznia to i musi liczyć się z tym że będzie dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii. Chcę zamknąć usta hejterom niech przestanie upubliczniać swoje darowizy. PROSTE
Najnowsze komentarze (260)
amina
2 miesiące temu
Kobieta wszystkim pomaga, skąd tyle hejtu, dajcie już spokój!
siri
2 miesiące temu
dobry gest, godny szacunku!
sylwia
2 miesiące temu
Mądra z niej babka, szanuję
Mila
2 miesiące temu
Ma moje poparcie, szanuję babkę
izabella
3 miesiące temu
podaje dobry przykład, mam nadzieję że pojawi się więcej takich osób
monika
3 miesiące temu
Dominika dla mnie numer 1. Bardzo mądra i odpowiedzialna osoba o wielkim sercu!
ella
3 miesiące temu
ona jest prawdziwym liderem, bardzo aktywną i mądrą kobietą! Tak trzymać!
Margosia
3 miesiące temu
BRAWO! Ta pani zasługuje na wielki szacunek
bDzfFddT
iwonix
3 miesiące temu
jestem dumna, że są tak odważne kobiety
Ania
3 miesiące temu
Jedna z niewielu celebrytek, którą naprawdę bardzo szanuję
roza
3 miesiące temu
tak trzymać pani Dominiko, ktoś miał o tym powiedzieć!
ida
3 miesiące temu
ta kobieta jest wzorem do naśladowania
hanna
3 miesiące temu
mówi o bardzo ważnych rzeczach, popieram taką akcję!
hanna
3 miesiące temu
bardzo mądra i miła osoba, życzę dużo zdrowia i sukcesów!
...
Następna strona
bDzfFdev