Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dominika Kulczyk o swej filantropii: "Moje pomaganie nie jest FANABERIĄ BOGATEJ dziewczyny"

260
Podziel się:

Miliarderka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z wszystkimi wątpiącymi w szczerość jej intencji. Myślicie, że jej wpis zamknie usta hejterom?

Dominika Kulczyk o swej filantropii: "Moje pomaganie nie jest FANABERIĄ BOGATEJ dziewczyny"
Dominika Kulczyk (FORUM)

Kulisy życia Dominiki Kulczyk od lat cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. w 2015 roku, po śmierci swojego ojca Jana Kulczyka, Dominika odziedziczyła prawdziwą fortunę i tym samym dołączyła do grona najbogatszych Polaków. Dziś jej majątek szacowany jest na ponad 7 miliardów złotych.

Dominika Kulczyk od dawna spełnia się w roli bizneswoman oraz czynnie angażuje się w działalność charytatywną jako prezes Kulczyk Foundation. Od kilku lat miliarderka prowadzi też własny program telewizyjny Efekt Domina, w którym to pomaga potrzebującym z różnych zakątków świata. W ostatnim czasie tabloidy skupiały się jednak głównie na jej życiu prywatnym. W czerwcu Dominika została przyłapana na przejażdżce hulajnogą w towarzystwie byłego ukochanego, Pawła Deląga, co z miejsca rozbudziło pogłoski o ich romansie.

Nie jest tajemnicą, że Dominika Kulczyk chętnie dzieli się z mediami szczegółami działalności charytatywnej. Kilka miesięcy temu, opowiadając o swoim wsparciu walki z pandemią koronawirusa, miliarderka podkreślała, że nagłaśnianie kolejnych przedsięwzięć pozwala jej na dotarcie do jak największej liczby osób i jednoczesne uświadomienie im wielu istotnych kwestii.

Mimo zaangażowania Kulczyk wciąż często przychodzi mierzyć się z internetowym hejtem. Niedawno Dominika postanowiła więc raz na zawsze rozwiać wątpliwości niedowiarków co do faktycznych intencji swojej działalności charytatywnej. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie miliarderka zapewniła, że pomoc innym to w jej przypadku potrzeba serca, a nie jedynie chwilowa zachcianka.

Dominika, która w jednym z wywiadów wyznała, że w kryzysowych latach 80. rodzice nie pozwalali jej brać do szkoły mandarynek, ponieważ innym dzieciom mogłoby być przykro, podkreślała zawsze, że jest nauczona skromności. Teraz córka Jana Kulczyka protestuje przeciwko pokazywaniu jej działalności charytatywnej jako "fanaberii":

Moje pomaganie nie jest fanaberią bogatej dziewczyny. Nie staram się nikomu niczego udowadniać. Kocham to robić. Zawsze to kochałam. To moje powołanie, moja ogromna pasja, którą chcę się podzielić z innymi - czytamy na jej profilach w mediach społecznościowych.

Myślicie, że jej wpis zamknie usta hejterom?

.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(260)
Zollllllza
2 lata temu
Super - mogłaby leżeć i pachnieć a mimo wszystko chce jej się. Brawo!
Tiruriru
2 lata temu
Nie ważne co zrobi, i tak hejterzy swoje napiszą. Dziekujemy Pani Dominko za każdy gest dobroci, nie musi się Pani tłumaczyć, każda pomoc się bardzo liczy!
Jkllpmn
2 lata temu
Bardzo Ja lubię bardzo ciepła pozytywną kobieta o wielkim dobrym sercu ,zero skandali zero kłótni naturalna kochająca mimo tego że jest najbogatsza dzieli się Chojnie z biednymi życzę Jej wszystkiego najlepszego żeby była zawsze szczęśliwa
nick
2 lata temu
i fajnie, a mogłaby sączyć drinki na jachcie bez końca, ale chce jej się ruszyć z jachtu i coś robić dla innych
Jan
2 lata temu
Pomaga i fajnie ale upublicznia to i musi liczyć się z tym że będzie dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii. Chcę zamknąć usta hejterom niech przestanie upubliczniać swoje darowizy. PROSTE
Najnowsze komentarze (260)
amina
2 lata temu
Kobieta wszystkim pomaga, skąd tyle hejtu, dajcie już spokój!
siri
2 lata temu
dobry gest, godny szacunku!
sylwia
2 lata temu
Mądra z niej babka, szanuję
Mila
2 lata temu
Ma moje poparcie, szanuję babkę
izabella
2 lata temu
podaje dobry przykład, mam nadzieję że pojawi się więcej takich osób
monika
2 lata temu
Dominika dla mnie numer 1. Bardzo mądra i odpowiedzialna osoba o wielkim sercu!
ella
2 lata temu
ona jest prawdziwym liderem, bardzo aktywną i mądrą kobietą! Tak trzymać!
Margosia
2 lata temu
BRAWO! Ta pani zasługuje na wielki szacunek
iwonix
2 lata temu
jestem dumna, że są tak odważne kobiety
Ania
2 lata temu
Jedna z niewielu celebrytek, którą naprawdę bardzo szanuję
roza
2 lata temu
tak trzymać pani Dominiko, ktoś miał o tym powiedzieć!
ida
2 lata temu
ta kobieta jest wzorem do naśladowania
hanna
2 lata temu
mówi o bardzo ważnych rzeczach, popieram taką akcję!
hanna
2 lata temu
bardzo mądra i miła osoba, życzę dużo zdrowia i sukcesów!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie