Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dorota Rabczewska z ZARZUTAMI prokuratorskimi!

673
Podziel się:

Media obiegły doniesienia o zarzutach postawionych wokalistce Dorocie Rabczewskiej. Okazuje się, że były mąż Emil S. został zatrzymany.

Dorota Rabczewska z ZARZUTAMI prokuratorskimi!
Dorota Rabczewska z zarzutami! (AKPA, Kurnikowski)

We wtorek media obiegły sensacyjne doniesienia na temat znanej piosenkarki Doroty Rabczewskiej. RMF FM opublikowało na Twitterze informację, z której dowiadujemy się, że wokalistce właśnie zostały postawione zarzuty.

Według doniesień Dorota Rabczewska podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kodeksu karnego. Mówi on o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Jak udało się ustalić RMF FM, w sprawę zamieszany jest również były mąż wokalistki, Emil S. Mężczyzna został już zatrzymany w Warszawie i aktualnie wciąż jest przesłuchiwany.

Zobacz także: Sprawa Beaty K. Jest komentarz wiceministra sprawiedliwości

(...) Piosenkarka Dorota R. z zarzutami. Jak dowiedział się RMF FM, jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kk, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Z naszych informacji wynika, że jej b. mąż Emil S. został w tej sprawie zatrzymany w Warszawie - czytamy w tweecie RMF FM.

Prowadzone przez śledczych postępowanie związane jest z działalnością Emila S. jako producenta filmowego. Dorocie Rabczewskej za pomocnictwo w udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli może grozić nawet do 8 lat więzienia - jeśli szkoda została wyrządzona wielu wierzycielom.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(673)
Epsylon
12 miesięcy temu
Żałosne tłumaczenia. Wiedziala za kogo wychodzi za mąż. Brała slub jako dorosła kobieta. Swoim IQ chwaliła się od wielu lat.. Więc gdzie ta inteligencja była?
Elo
12 miesięcy temu
Pamiętam jak Szymon Majewski powiedział kiedyś, że jak szukał celebryty do pomocy dla chorych dzieci w szpitalu, za darmo, bez kamer, to nikt się nie zdecydował, nikt nie miał czasu, tylko Doda zgodziła się od razu. Takie rzeczy też świadczą o człowieku. Szkoda, że się w to bagno wplątała.
andzia
12 miesięcy temu
żyją ponad stan okradając innych
eryk
12 miesięcy temu
przeciez pisalem juz dawno temu ,kto to jest stepien ,mafia ,pralnia pieniedzy ,a doda tak jak sie prowadzi to nikt nie widzial i nikt nic nie slyszal dopoki stepien przestal placic.
niuans
12 miesięcy temu
Po każdym rozstaniu z facetem włącza się jej ta sama płyta, ...zostałam wykorzystana, byłam naiwna, zrobił karierę na moich plecach, byłam łatwowierna itd.itp....Nudne to już jest.
Najnowsze komentarze (673)
kiki mrówka
12 miesięcy temu
nie chcę krakać Doda, ale pretendujesz do drugiej królowej życia
kob.ona
12 miesięcy temu
tak właśnie budują sobie te pseudo fortunki co niektórzy jak nie przekręciki to dorabianie w Dubaju czy sponsoring różnego typu, dno a na co dzień brylowanie na ściankach i udawanie świętych
Konrad
12 miesięcy temu
Szkoda mi tej kobiety.Całe życie czytała jedynie hejty na swój temat.Myślę ,że jej koniec jest przewidywalny.Jak długo jeszcze wytrzyma jej psychika ? Do tego wszystkiego kiedyś w końcu spojrzy w lustro obiektywnie.
nick
12 miesięcy temu
Ładnemu ze wszystkim ładnie - nawet z zarzutami.
Jeniar
12 miesięcy temu
Babcia Doda ze wzgledu na słabą psychikę i wiek jest w grupie podwyższonego ryzyka zejścia, tak wiec nie hejtujcie jej, bo jak przeczyta te komy to jej pikawa siądzie
Salomea
12 miesięcy temu
Babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
Pinki
12 miesięcy temu
W maju 2012 r. w Muzeum Zarodowym w Pomysiówku została otwarta wystawa - „Poniżeni. Od farmazona Jednonogi do Gracjana Roztodzkiego z podnośnikiem rąk”, na której jedną z poniżonych została Dodzia Elektrodzik. Ekspozycja ta przedstawiała ludzi, którzy na przestrzeni wieków byli wyśmiewani, poniżani z powodu samoośmieszającego rozgłosu[298]. Wizerunek Dodzi Elektro-dzik jako zapastowanego bejcą dzika wykorzystany został również w obrazach Zaryta Obrytego z cyklu malarskiego 'Śmieszne dziś, śmieszne jutro' z 2016 r.
Radiow
12 miesięcy temu
doda w rzeczywistości była bardzo brzydka i jest coraz gorzej - teraz po chorobie o nazwie akromegalia jej wygląd jest taki jaki jest, po prostu gorylowatość krocząca, bardzo przykre dla niej, uszanujcie to :(
lamia
12 miesięcy temu
Schorowana babcia Doda nie może przeboleć, że nikogo nie jara, bo piękna Małgonia przydeptała ją jak wypalonego papierosa z oderwanym fotoszopowym filtrem, wyplutego przez Radka na bruk.
Oni
12 miesięcy temu
Doda to przegryw, czego się nie ima, to jej nie wychodzi. Zaliczyła same porażki w sporcie jako nastolatka oraz wcześnie została porażką okołoartystyczną, ponieważ już w wieku trzynastu lat wywalili ją z Bufflo. Była strachem na wróble, grała ogony w kabaretach, jest także bankrutką. Nie dziwi nikogo, że jej IQ jest tak niskie, a wygląd babci na ostatnim wirażu.
damy nieto
12 miesięcy temu
Dosia Robaczewska - Stępieniek to wielkie życiowe nieszczęście! Krzywe, pałąkowate nogi i brak urody uniemożliwiły jej bycie kobietą, została więc dublerką Rafaluli. Pierwsze małżeństwo to pomyłka, ze względu na różnicę inteligencji, oczywiście na korzyść męża Radosława. Później ZAOCZNIE ukończona Zawodowa szkoła robienia z siebie pośmiewiska (ma to po jokerze?). Drugie małżeństwo z ofiarnym nositorbą również rozpada się, bo Dosia puściła się z kelnerem z Hameryki (różnica inteligencji oczywiście na korzyść kelnera, bo ma całe 57 IQ)! Co DALEJ? Bekę z Dosi mamy zapewnioną na najbliższy rok, bo odmrożona na Sylwestra babcia Dosia jonkajonc siem s pszejencia życzyła nam wszystkim przez nią ukochanym - 'Dosiego' roku! A na walentynki zawyje w dożynki! Po dożynkach przy kotlecie będzie siedzieć... na klosecie XD
kęs
12 miesięcy temu
Nie da się słuchać seplenienia Dodzi, a do tego jej prowincjonalna maniera mlaskania tymi biednymi ustami jak stary ponton, gdy śpiewa albo mówi banialuki śmiechu warte. A jej zapadnięta twarz aż straszy - jeśli to rzeczywiście akromegalia, to za dwa lata będzie już po herbacie i nawet maska z makulatury jej nie pomoże.
Marat
12 miesięcy temu
Słuchaj, babcia Dodunia, upoMINA się abyś w końcu znalazła resztki rozumu. Biegnij co sił, może u kresu swojej drogi dogonisz go, czego szczerze nie życzy esteta. Ale o czym innym, otóż, robaczewska.. 60 letnia sprzątacho z kloseta z głosem menela, nogami tak krzywymi, że dziw, że jeszcze chodzisz i zezem takim, że jedno oko widzi Doktora Dodolittle, a drugie jego zwierzęta. No trudno nie wspomnieć o udziale tej sprzątaczki w programach dla rozumnych inaczej, czyli Barszcz, Jak ona śpiewa po wutce , Projekt Lodowisko z niepełnosprawną umysłowo jurorką Dolodzią pokazującą swój kompleks niższości w kroczu... etc, etc. Poza tym wygląda jakby wciąż szukała rozumu i nie znalazła go, bo nie zrozumiała komendy - biegiem marsz! Robienie fotek w gaciach i publikowanie ich w necie, to nie tylko żenada dla niej samej, ale kompromitacja zarówno dositorbieli jak i jej schorowanych rodziców. Na ig stara pokraczna łupa skrzeczy, drze facjatę na tego jej 65-letniego torbacza z doraźną wiewiórą na łysej glacy, bo ona jest teraz produkt w centki. Obraz komiczny, by nie powiedzieć błazeński. 99,99% komentarzy, to komentarze negatywne i rozumny czlowiek użyłby szarych komórek i coś zmienił, jednak dla tej rozklapichy po czterech narzeczonych ewakuujących się drzwiami do burserdelu, myślenie jest zbyt trudną czynnością i pozostaje z wciąż rozdziawioną gębą i tragicznie bezrozumnym, zezowatym wzrokiem. Poza tym widziałem kawałek programu 'skecze menczonce'. No pokazać siebie z wagą 20 kg i głową słonia, to faktycznie wielki ssak trąbonos, uszy torby na wynos. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate na szczudłach, i garb od tego, dlatego ktoś musi ją podtrzymywać nie tylko na duchu. A udział w filmie Pasiwackiego... buhahahah... prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. Ona mowiła, że jest mensanem, a skończyła ledwie podstawówkę. Mówiła, ze IQ ma wyższe od Einsteina, a nie wie co to jest Ikarus, a Ikara myli z wikarym. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa, to powazny problem. Babciu Doduniu, może rozbierzesz się przed Doktorem Dodolittle i jego zwierzakiem prosiakiem Geb-Geb? Ulżą ci w niedoli, bo masz wielki, pusty ł.., a te twoje nagrody Dodarwina śmiechu warte.
tirka
12 miesięcy temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, ma liczne sukcesy i ponad 15 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie