Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Dotknięta krytyką Blanka Lipińska GRZMI: "Jak bardzo NISKIE POCZUCIE WARTOŚCI muszą mieć takie osoby?!"

575
Podziel się

Blanka Lipińska dała upust swojemu niezadowoleniu na InstaStories. "Współczuję i życzę jakiegokolwiek sukcesu". Miała na myśli tych, którym nie spodobały się jej szpilki za pięć tysięcy?

Dotknięta krytyką Blanka Lipińska GRZMI: "Jak bardzo NISKIE POCZUCIE WARTOŚCI muszą mieć takie osoby?!"
Blanka Lipińska odpowiada na krytykę (Instagram)
bErgUCqd

Blanka Lipińska w krótkim czasie z pochodzącej z Puław wizażystki i rekruterki "ring girls" wyrosła na autorkę poczytnych erotyków. Za sprawą inspirowanych Pięćdziesięcioma twarzami Greya powieści, 35-latka, jak sama twierdzi, w krótkim czasie stała się milionerką.

"Dzieło" Blani doczekało się ekranizacji, a ona sama sprytnie wykorzystuje popularność. Ostatnio "pisarka" postanowiła sprawdzić się w roli projektantki. We współpracy z jednym z popularnych wśród celebrytek warszawskich butików stworzyła autorskie szpilki. Patrząc na cenę, zaprojektowane przez Lipińską obuwie to produkt "luksusowy". Za buty od Blanki zapłacić trzeba prawie pięć tysięcy złotych.

bErgUCqf

Szpilki projektu byłej dziewczyny Barona spotkały się z różnymi opiniami. Przeważające były jednak komentarze, według których obuwie nie jest warte swojej ceny. Niepochlebnie na temat szpilek wypowiedziała się między innymi Karolina Domaradzka, która stwierdziła, że są to jedne z brzydszych butów, jakie w życiu widziała.

Blankę słowa krytyki najwyraźniej nieco dotknęły, bo na InstaStories zamieściła obszerną relację, w której odnosi się do "hejtu". Choć nie nawiązuje bezpośrednio do butów swojego projektu, nietrudno domyślić się, o co jej chodzi.

bErgUCql

Czytam sobie internet i są takie osoby, niestety nazywane osobami publicznymi, które wynurzają się ze swojej nijakości tylko i wyłącznie po to, żeby kogoś zhejtować - zaczyna Blania z domowego zacisza. Po pierwsze, po co ktoś robi takie rzeczy? Po drugie, dlaczego ktoś nie potrafi zapracować na swoje nazwisko własną pracą, a nie odbijaniem się od kogoś? A po trzecie, jak bardzo niskie poczucie wartości muszą mieć takie osoby? - grzmi urażona celebrytka i kontynuuje:

Ja znam dużo osób z wysokim poczuciem własnej wartości, za którymi stoi ogromny osobisty sukces i nikt z nich nie ma ani czasu, ani ochoty, ani potrzeby przede wszystkim, żeby kogokolwiek oceniać, a tym bardziej, żeby kogokolwiek krytykować - ubolewa niemogąca pogodzić się z krytycznymi komentarzami Lipińska i apeluje:

Chciałabym do tych wszystkich osób powiedzieć, że jest mi bardzo przykro z waszego powodu. (...) Współczuję Wam i życzę jakiegokolwiek sukcesu. Może to sprawi, że nie będziecie dowartościowywać się kosztem innych.

Myślicie, że powinna aż tak przejmować się krytycznymi uwagami?

bErgUCqm
bErgUCqn
bErgUCqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(575)
Boże
7 miesięcy temu
Co za żenująca laska. Słów konstruktywnej krytyki te celebrytki od siedmiu boleści nie umieją przyjąć. Jeśli ktokolwiek śledzi je na jakichkolwiek social media błagam Was przestańcie. Widzicie jakie to puste i aroganckie stworzenia..
Magda
7 miesięcy temu
Mam swoje zdanie, jestem silną osobą A buty są tandetne!!!
Nancy
7 miesięcy temu
To nie jest hejt,A jedynie opinia. I trudno się z Karolina nie zgodzić, te pożal się Boże buty są jak na wiejską potancówke
bErgUCqH
Zzz
7 miesięcy temu
Ona coraz gorzej wygląda
Jose
7 miesięcy temu
Czy krytyka jest u nas równoznaczna z hejtem? A prawo do wyrażania swojej opinii to już przeżytek? W tych czasach oprócz zdrowia potrzebny jest dystans. Przede wszystkim do samego siebie.
Najnowsze komentarze (575)
1234
7 miesięcy temu
Przecież te buty wyglądają wręcz identycznie jak te z marki Casadei. Na nią spadł hejty tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma tego prestiżu i tyle. Sama nie założyłabym tych butów, bo są paskudne, a Bianki i jej dram nigdy nie rozumiałam i pewnie nie będę rozumieć, ale naprawdę przestańcie juz pluć jadem. Świat byłby o wiele piękniejszy bez tej ciągłej bezpodstawnej nienawiści
Iza
7 miesięcy temu
Blania miłości nie ma to chociaż zakupy sobie zrobiła :)))
Iza
7 miesięcy temu
Blania miłości nie ma to chociaż zakupy sobie zrobiła :)))
Kasia
7 miesięcy temu
To nie jest hejt!! Pani Blanko ! buty naprawdę wyglądają tandetnie! Nie ma się co obrażać, tylko robić to na czym się Pani zna.
yhym
7 miesięcy temu
a mowilas ze nie czytasz pudla i innych arto samej sobie
Ana
7 miesięcy temu
To właśnie osoby z niską samooceną tak gwałtownie i jadowicie reagują na niekorzystne dla nich opinie a opinia to nie jest hejt jak ta pani uważa, zresztą publikując o sobie różne wiadomości powinna ona być na różne reakcje i oceny przygotowana
HaHAHa
7 miesięcy temu
Najlepsza jest jak narzeka na swoich fanów bo musi po raz kolejny powiedzieć o marce biżuterii, którą nosi :D :D :D Panno Blanko bez tych fanów jest pani nikim, nawet ze swoimi znajomościami.
Anka
7 miesięcy temu
Przecież takie buty można kupić na byle bazarku u cyganów, więc to nie hejt.
bErgUCqz
dorotka
7 miesięcy temu
Buty są fajne, zgrabne i ładne . Cena gigantyczna.Wzorowane na Casadei .Niestety autorka tych butów jest tragiczna i tak szpanuje swoim niby bogactwem , że jest to obrzydliwe. Poza tym jest wulgarna a jej osobowość mnie irytuje. Dlatego mam mozliwość nie obserwowania jej na instagrnamie i tak to tez uczuniłam ale fakt jest taki że nawet nie umie prowadzic instagrama !! jest narzucajaca się a jak ma do zareklamowania produkt to robi z niego antyreklama niz reklame. Wręcz odpycha mnie ta osoba niż wzbudza sympatie.
anonim
7 miesięcy temu
nie lubie tzw celebrytyw kim oni sa stale cos pokazuja na co ich stac niech pujda do zwyklej pracy zobaczymy na co go bedzie stac
Margo
7 miesięcy temu
Straszne, ze komus nie podoba sie stylistyka rodem z bazaru lat 90 tych, toz to hejt i poczucie niskiej wartosci...u pani Lipinskiej chyba. Buty nie sa brzydkie, one sa zwyczajnie paskudnie siermiezne- nikt nie zabrania pani Lipinskiej chwalic sie swoim gustem, ale niech tez ona pozwoli (laskawie) innym miec odmienne poczucie estetyki.
wderty
7 miesięcy temu
Ludzie odpuśćcie. Z jej puntu widzenia to wygląda jak hejt. Jednemu się podoba i kupi, drugi uzna, że brzydkie i nie kupi. I koniec
Realistka
7 miesięcy temu
To nie jest tylko celebrytka, napisała książki, która świetnie się sprzedały, nakręcono według pierwszej z nich film, który miał super oglądalność. Komu z Was nazywających ją celebrytką coś takiego się udało? No, dalej! Macie przed sobą komputery! Piszcie książki - nie muszą to być arcydzieła, ale niech zostaną bestsellerami. Możecie zostać celebrytami, a wolicie być nieudacznikami i krytykantami?
Ryfka
7 miesięcy temu
Wszędzie te jej czorne zezujące ślypia. Chce zrobić geszeft doczepiając łańcuszek z Avonu do zwykłych szpilek.
...
Następna strona
bErgUCrb