Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|
aktualizacja

Dumne Majdany pozdrawiają z okładki magazynu: "Rzeczywistość jest piękniejsza niż MARZENIE"

166
Podziel się

"Poznalibyście Henia po zapachu w gromadce 20 niemowlaków?" - dopytywała dociekliwa dziennikarka. Jesteście ciekawi odpowiedzi?

Dumne Majdany pozdrawiają z okładki magazynu: "Rzeczywistość jest piękniejsza niż MARZENIE"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozują na okładce "Vivy" (Instagram)
bDAjApfp

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skrupulatnie dzielą się w sieci swoim bajkowym życiem. Równie pieczołowicie dokumentują niemalże każdy dzień najmłodszej latorośli, nie przejmując się, że nie wszystkim to się podoba. Małgorzata musiała już odpierać ataki m.in. ze strony "królowej polskich seriali", która grzmiała, że Rozenek zrobiła z Henryczka "słup reklamowy".

Trzeba przyznać, że - jak na celebryckie standardy - Majdany dość długo czekały z pierwszą okładkową sesją po narodzinach synka. Niespodziewanie w ponure październikowe popołudnie Gosia i Radek z trójką pociech objawili się czytelnikom magazynu Viva, uśmiechając się do nich znad basenu. W wywiadzie zatytułowanym "Siła rodziny" Majdany wyznają, że "żyją w zachwycie nad Henrykiem".

bDAjApfr
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Henryk na pewno pójdzie do szkół, do których chodzą moi chłopcy"

Nasz dar od losu - mówi o synku Rozenek. Czasami, kiedy człowiek bardzo długo o czymś marzy, boi się, że gdy jego pragnienia w końcu się spełnią, już nie będzie tak fajnie. W naszym przypadku rzeczywistość jest piękniejsza niż marzenie - dodaje.

Zanim pojawił się Henio, przyjaciele mówili mi, że narodziny dziecka są jak piorun. Wszystko się potwierdziło, ale emocje, które temu towarzyszą, trzeba przeżyć samemu - dodaje Radosław. Myślę, że ci, którzy mają dzieci, czują w stu procentach, czym jest te sześć kilogramów szczęścia i miłości. Dziecko sprawia, że stajemy się lepsi - duma.

bDAjApfx

W dalszej części wywiadu dociekliwa dziennikarka dopytuje, czy rodzice Henia poznaliby go... po zapachu.

Poznałabym go wśród miliona. Kiedyś oglądaliśmy serial o pingwinach, które, wracając z połowów, kierując się jakimś szóstym zmysłem, wśród tysięcy pingwiniątek odnajdywały swoje maluchy. Pomyślałam wtedy, że miałam podobnie z każdym moim synem. Moje piękne i unikatowe pingwinki odnalazłabym na końcu świata - otwiera się Małgorzata.

Nie wyobrażam sobie, że mógłbym synka nie poznać, bo pachnie cudownie - zastrzega Radosław. Kiedy na niego patrzę, a on spogląda na mnie z uśmiechem i szeroko otwartymi oczami, zastanawiam się, do kogo jest bardziej podobny. Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha, do Małgosi - mówi.

Słodko?

bDAjApfy
bDAjApfz
bDAjApfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
Prorok
3 miesiące temu
Spieszymy się pisać komentarze, tak szybko znikają
Luc
3 miesiące temu
No fajni. Dzidziuś Śliczny. Ale.... za dużo wszędzie to delikatnie mówiąc.
Zosia Ś.
3 miesiące temu
A ja się cieszę, że są szczęśliwi.
bDAjApfT
===
3 miesiące temu
Dziękuję za uśmiech śliczny Henryczku
jota
3 miesiące temu
piękna rodzinka
Najnowsze komentarze (166)
Walto
3 miesiące temu
Żal ludzi, którzy nimi żyją!
kumpel
3 miesiące temu
No , fajna rodzinka , ale chyba tylko na zdjęciu jak się ustawią.
Parasolka
3 miesiące temu
A mnie jest ich po prostu szkoda, tak po ludzku. Pan Majdan do niczego w życiu nie doszedł. Najpierw wisiał na Dodzie, teraz ma inną, dzięki której ktokolwiek wie kim on jest. To nie jest Radosław Majdan były piłkarz a Radosław Majdan mąż Małgorzaty Rozenek. Małgorzata kiedyś szara myszka u boku Jacka. Pamiętam jej występy w TV u jego boku. A dzisiaj zrobiona od włosów po paznokcie u stóp. W imię czego? Kasy? Ileż można? Chłopcom po prostu współczuje. Smutne.
siek
3 miesiące temu
Wszędzie ich pełno, masakra !!!!!
Miki
3 miesiące temu
Wszędzie jest jej pełno. STOP DOSYĆ
Realistka
3 miesiące temu
Heniek , jak Heniek. Zapachy różne ma, zależy co zrobi. Babcia Heńka w szpilkach na leżaku, dziadek zgrywa ojca nie swoich dzieci. Na miejscu pana Rozenka ostro bym zareagowała na tę "sielankę" JEGO synów z obcym faciem i zainteresowała się tym, na co muszą patrzeć w wykonaniu" młodziuteńkiej" matki.
jota
3 miesiące temu
piękna rodzinka
kotek
3 miesiące temu
Czy ktoś kupuje jeszcze to czasopismo ????
bDAjApfL
Polka
3 miesiące temu
Emzy!!! Litości!!!! Prawidłowo: Dumni Madanowie!!!! . Chyste, kimkolwiek jesteś autorze, czy ukonczyłeś/aś jakąś szkołę w Polsce i z językiem polskim. 😱
Kasia
3 miesiące temu
Gdzie jest mama Henia? widze Rozdymek ale nie widzę mamy
Balet
3 miesiące temu
Co ty Kostrzewska możesz wiedzieć o rodzinie przecież Ty nigdy nie potrafiłaś zbudować domu ani rodziny chociażby dla synów najważniejsi zawsze byli faceci
Katka
3 miesiące temu
Szczerze, co mnie obchodzi ich henryczek. Mam swoje sprawy...
Ewa
3 miesiące temu
Takie w polskim stylu nic do niczego nie pasuje, ale Majdany to polski folklor
123
3 miesiące temu
też późno urodziłam (32 lata) , córka jest w klasie 2 a ja mam 40 lat, Pani Małgosia z mężem już wyglądają jak dziadkowie Henryka. Pani Małgosiu , Pani odfruwanie od rzeczywistości jest wręcz zagrażające zdrowiu psychicznemu
...
Następna strona
bDAjApgn