Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja 2021. TVP ogłosiła TEGOROCZNEGO REPREZENTANTA w konkursie!

400
Podziel się:

TVP długo zwlekała w sprawie udziału i reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. O ostatecznej decyzji stacji poinformowano w "Pytaniu na śniadanie". Podczas zeszłorocznej edycji konkursu w polskich barwach miała wystąpić Alicja Szemplińska.

Eurowizja 2021. TVP ogłosiła TEGOROCZNEGO REPREZENTANTA w konkursie!
Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021? (AKPA, Instagram.com)
bEUHGWnF

Konkurs Piosenki Eurowizji to bez wątpienia jedna z bardziej rozpoznawalnych imprez w swojej kategorii. Choć muzyczne wydarzenie organizowane jest corocznie już od dawna, to w zeszłym roku zadecydowano o jego odwołaniu. Decyzja zapadła ze względu na zagrożenie ze strony panoszącej się po świecie pandemii koronawirusa.

Choć jeszcze niedawno obawiano się, że złośliwy patogen pokrzyżuje plany organizatorom także w tym roku, to tym razem wydarzenie ma się już odbyć zgodnie z planem. Pozostawały jednak wątpliwości dotyczące losów Alicji Szemplińskiej, naszej zeszłorocznej reprezentantki w konkursie, która ostatecznie nie otrzymała szansy zaśpiewania w polskich barwach.

bEUHGWnH
Zobacz także: Alicja Szemplińska: " Jest mi bardzo przykro, że Eurowizja została odwołana"

TVP bardzo długo milczała w sprawie tegorocznej Eurowizji. Choć spodziewano się, że Szemplińska będzie po prostu naszą reprezentantką także i w tym roku, to stacja nie komentowała sprawy. W pewnym momencie pojawiły się nawet plotki, że polskie preselekcje mogą się odbyć na nowo, a Alicję miałaby zastąpić inna osoba. Spekulowano też, że TVP może sama wybrać tegorocznego reprezentanta.

bEUHGWnN

Dużo kontrowersji budził też proces wyboru osoby, które wyjedzie z ramienia naszego kraju na Eurowizję. W międzyczasie pojawiły się nawet doniesienia, jakoby Polskę miał w tym roku reprezentować Rafał Brzozowski. Zarówno sam zainteresowany, jak i Szemplińska informowali jedynie, że nie do nich należy ostateczna decyzja, tym samym zdając się na łaskę Telewizji Polskiej.

W piątkowym odcinku Pytania na śniadanie ogłoszono w końcu, jakie rozwiązanie wymyśliła TVP. Okazuje się, że przewidywania mediów i fanów były słuszne, a na tegoroczną Eurowizję pojedzie właśnie Rafał Brzozowski z tanecznym utworem zatytułowanym The Ride.

Słuszna decyzja?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUHGWnO
bEUHGWoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(400)
Fizyk
9 miesięcy temu
Jezeli ta dziewczyna nie wystapila rok temu z powodu odwolanie konkursu przez pandemie, to w tym roku powinna byc wybrana. Skrzywdzliscie te dziewczyne...
Betty
9 miesięcy temu
Bardzo nie w porzadku sie zachowali. Ta dziewczyna powinna pojechac. Wyobrazam sobie jak sie czuje.... Wstyd polsko, wstyd... Ehh.
Ola
9 miesięcy temu
Żenada!!! Ten pan nie umie śpiewać.
bEUHGWoj
Piotr
9 miesięcy temu
Alicja została po prostu oszukana. To jest poniżej poziomu.
Charlie
9 miesięcy temu
Potem telewizja wyda oświadczenie, że doszło do manipulacji wyników, jak przy Telekamerach 😂
Najnowsze komentarze (400)
Nnn
9 miesięcy temu
Ja mieszkam w UK I na niego głosować nie będę !!! Więc nawet nie proście ludzi zagranicy aby na tego TVP przydupasa Kurskiego głosowali. Żałosny jest. Jego czas już dawno minął.
olabo
9 miesięcy temu
ale gow... Ej ja naprawde wspieram kazdego artyste. Nie jest tak ze wrzucam do jednego wora... Ala miala moze troche bondowska piosenke, ale bylo w niej cos. Tutaj? Chyba milalo byc na taki styl lat 90. Utwor jest nudny.. po prostu. No ale :) jak zwykle :) tylko Slowianki Donatana zrobimy jakis szum w ostanim czasie.
Brrrr....
9 miesięcy temu
Dla oglądaczy tylko TVN, to nawet Julio Iglesias będzie zły na Eurowizję, bo z TVP!!! O prezesie Jacku Kurskim nawet nie wspomnę, a o 2mld na TVP boję się bąknąć, bo opozycja dostaje kociokwiku, jakby się szaleju najadła.
ijk
9 miesięcy temu
To juz jego kolezanka z kola fortuny lepiej sobie radzi na scenie, niech ja wysla. Byloby pare miejsc wyzej.
Aos
9 miesięcy temu
Chory kraj
Pintul
9 miesięcy temu
A jeszcze niedawno wszyscy szemplinska zwyzywali.. A teraz ilu zwolenników, no proszę.
der
9 miesięcy temu
powinna pojechać Alicja, a nie stary chłop. Jak zwykle zwycięzyła polityka , a nie muzyka...
gosc
9 miesięcy temu
Życzę Panu Rafałowi by wypadł jak najlepiej w konkursie. Natomiast TVP jeszcze chwile temu taka rozżalona była za Telekamery. A sama dokonuje wyborów, z którymi się można nie zgodzić
bEUHGWob
Pata
9 miesięcy temu
Gwozdz do trumny polskiej eurowizji.
Tt b
9 miesięcy temu
Tragedia
....
9 miesięcy temu
To jest niesamowite. Narodowa telewizja kupuje szwedzka piosenke, ktorej demo jest lepsze od wykonania Brzozowskiego ...nawet to potrafili zepsuc ...
the end
9 miesięcy temu
a tymczasem Ochman wydał świetną piosenkę "Wielkie tytuły". Wyobraźcie sobie, że jest ona po angielsku... TO JEST PROJEKT NA WYGRANĄ na konkursy, a nie sztucznie kreowana piosenka Brzozowskiego.
Remiks
9 miesięcy temu
No to będzie znowu wtopa - ani jednej czystej nuty i styl z remizy.
Panda
9 miesięcy temu
Alicja jest młoda, piękna i ma kawał głosu. Z lepiej dobraną piosenką zajęłaby wysokie miejsce - zwracała uwagę i nie dałoby się przejść wobec jej występu obojętnie. Nie znam twórczości Rafała, więc nie będę oceniać możliwości wokalnych, ale kompletnie nie ma charyzmy. Jest bezbarwny. Taki występ nie zostaje w pamięci, nie budzi żadnych emocji i nie przysporzy nam głosów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHGWoU
bEUHGWoV
bEUHGWoW
bEUHGWoX
bEUHGWoY
bEUHGWoD