Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Krakowie? "Czekamy na potwierdzenie przez organizatora"

23
Podziel się

Jak nieoficjalnie dowiedział się jeden z portali, Telewizja Polska chce ponownie zorganizować dziecięcą Eurowizję w naszym kraju. Cieszycie się?

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Krakowie? "Czekamy na potwierdzenie przez organizatora"
Eurowizja Junior 2020 jednak odbędzie się w Polsce? (East News)
bCGORdPF

Eurowizja Junior to najwyraźniej jeden z tych konkursów, które są obecnie bliskie sercom polskich fanów. Wzmożone zainteresowanie tym wydarzeniem pojawiło się jednak dopiero w 2018 roku, gdy Roksana Węgiel rozgromiła konkurencję z utworem Anyone I Want to Be. Rok później w jej ślady poszła kolejna zwyciężczyni, Viki Gabor.

W zeszłym roku Eurowizja Junior odbyła się w Gliwicach i to wtedy przeszliśmy do historii jako jedyny kraj, który wygrał konkurs dwa lata z rzędu. Po wygranej Viki zastanawiano się więc, czy następny konkurs Eurowizji dla dzieci również zostanie zorganizowany w Polsce. Choć odpowiedź na to pytanie jeszcze nie padła, to prezesowi TVP nie brakowało w tej kwestii optymizmu.

bCGORdPH

Teraz dowiadujemy się nieco więcej o planach Telewizji Polskiej, która postanowiła kolejny raz zawalczyć o możliwość zorganizowania wydarzenia w naszym kraju. Jak nieoficjalnie donosi portal Wirtualne Media, TVP chciałaby zorganizować Eurowizję Junior 2020 w Krakowie. Choć jeszcze za wcześnie, aby mówić o konkretach, to w sprawie wyraźnie coś drgnęło.

Wszystko wskazuje na to, że w listopadzie 2020 r. TVP ponownie będzie organizatorem Eurowizji Junior, a konkurs odbędzie się właśnie w Krakowie. Czekamy na oficjalne potwierdzenie przez organizatora. Jeżeli tak się stanie, do Krakowa przyjadą producenci i będziemy rozmawiać o szczegółach - twierdzi w rozmowie z portalem Dariusz Nowak, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta Krakowa.

Sama Telewizja Polska, póki co, dystansuje się od tych doniesień i twierdzi, że nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji.

bCGORdPN

Żadne ustalenia odnośnie organizacji Eurowizji Junior w Polsce, a tym bardziej miasta organizatora jeszcze nie zapadły - odpowiada TVP.

Warto wspomnieć, że zwycięstwo w Eurowizji Junior nie powoduje, że kraj artysty stającego na podium automatyczne zostaje gospodarzem imprezy. Zainteresowani muszą złożyć odpowiedni wniosek i czekać na odpowiedź organizatorów, tak więc nie pozostało nam nic innego, jak wyczekiwać dalszych wieści na ten temat.

Cieszycie się na myśl, że Eurowizja Junior może ponownie odbyć się w Polsce?

bCGORdPO
bCGORdQi
KOMENTARZE
(23)
Zalosni
4 miesiące temu
Widzę, że pudelek usuwa wszystkie komentarze, które hehtują po... chyba od kogoś przyszedl przelewik
Gosia
4 miesiące temu
Teraz przy koronawirusie mamy organizować "nalot" ludzi z całej Europy? Trochę to głupie
dffd
4 miesiące temu
Kraków ma festiwale na poziomie, proponuje zrobić w Pcimiu.
bCGORdQj
Joł!
4 miesiące temu
Cudownie, że Kurski wydając grube miliony zorganizuje festiwal, który w jego mniemaniu udowadnia potęgę TVP, a tak naprawdę na świecie, poza nami, nikogo specjalnie nie obchodzi...
Płaszczka
4 miesiące temu
A powinna sie odbyć w Sraczkrzaczach. Jak można tak marnować pieniądze gdy w Polska boryka się z taką biedą. Służba zdrowia leży i już nawet nie ma siły kwiczeć. Mam w doopie takie imprezy, uciecha dla debili, garkotłuków. Za grnicą nikt tym sie nie interesuje jedynie uczestnicy i wspóltwórcy. Panie Kurski niech mnie pan zwolni i to w trybie natychmiastowym z płacenia amonamentu bo mi serce krwawi na jakie to "perełki" są przezmaczane moje pieniądze.
Najnowsze komentarze (23)
Fresis
4 miesiące temu
Jeśli regulamin JESC nie zostanie zmieniony, czyli Polska będzie mogła nadal głosować na Polskę, to znowu Polska może wygrać. Oczywiście nie ma 100 procentowej pewności, ale to prawdopodobne. Natomiast już teraz domyślam się, że jedną z prowadzących Eurowizję Junior 2020 będzie Viki Gabor. W najnowszym wywiadzie wyraźnie powiedziała, że chciałaby prowadzić Eurowizję Junior. W dodatku bardziej by się do tego nadawała niż Roksana Węgiel. Jej angielski jest doskonały. Nawet lepszy niż polski.
Alish
4 miesiące temu
Oby była w Polsce w Krakowie bo bym miała gdzie spać bo mam ciocie w Krakowie
Doris
4 miesiące temu
Brawo💪
Gogo
4 miesiące temu
Zapraszamy koronowirusa serdecznie.....
GOSC
4 miesiące temu
DLACZEGO W KRAKOWIE NIE MA INNYTCH MIEJSC. WSZYSTKO TEN KRAKÓW.
Gosciiu
4 miesiące temu
I co ta Gabor nagrała? Nikt nie promuje jej jak tej roxanki
Krysia
4 miesiące temu
Nie nie nie kto za to badziewie placi
Laska
4 miesiące temu
No to teraz jeden, dwa, trzy start ........................już mnie głowa boli od tego pieprzenia teraz w każdych informacjach, wiadomościach, reklamach. normalnie temat zastępczy normalnie sprawa wagi państwowej doopowizja na cholere nikomu do niczego nie potrzebna jedynie ogromny wydatek.
bCGORdQb
xoxo
4 miesiące temu
Lewacko tu pudlu
lusieńka
4 miesiące temu
Normalnie to mnie już szlag trafia. Niech się zadeklarują ci którzy te TVPowskie goowna oglądają i się zachwycają i niech płacą abonament może nawet wyższy to jeszcze więcej im szajsu natłuką. A ja omijam tę stację szerokim łukiem a płacić muszę. Czy znajdzie się ktos kto robi z tym porzadek a może jako hasło wyborcze, faktycznie, ze zagłosowałam bym na tego kogoś bo to co jest puszczane w TVP miedzy innymi za społeczne pieniądze to przechodzi ludzkie pojęcie.
....
4 miesiące temu
Kraków, a w pierwszym rzędzie adrian, zero, owin i paru biskupów śliniących się na widok dzieci.
Pani
4 miesiące temu
Juz jest nadmiar spiewania w TV publicznej.Po co dla kogo. ?Kolejne przedstawienie w Krakowie...Beznadziejny program śpiewających gwiazd widzielismy w sobotę. Nie będę płacić abonamentu.Panie Kurski proszę swoich pracowników pouczyc ,co wypada na scenie ,a co nie. Sikora ,czy jakoś podobnie zachował się nie kulturalnie. Ciekawe ,ze przy zachwycie koleżanek/ Niech bierze przykład z młodego Jonkisza..takt,kultura.i umiejętności.
Ble
4 miesiące temu
NartyBle bleeeee naraaaa z tym z tematem z pudla
Ble
4 miesiące temu
NartyBle bleeeee naraaaa z tym z tematem z pudla
bCGORdQD