Ewelina Lisowska komentuje zdjęcie roznegliżowanej "coolmamy": "Aż strach pomyśleć, co będzie modne w przyszłości"

128
Podziel się

Piosenkarka jest zaniepokojona tym, że w obecnych czasach promuje się goliznę. Podzielacie jej zgorszenie?

Ewelina Lisowska komentuje zdjęcie roznegliżowanej "coolmamy": "Aż strach pomyśleć, co będzie modne w przyszłości"
(Instagram)

Od czasu hitu W stronę słońca i kontraktu reklamowego z siecią marketów elektronicznych, kariera Eweliny Lisowskiej właściwie stoi w miejscu. Udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo także nie okazał się szczególnym sukcesem.

Popularność Eweliny rośnie za to na Instagramie, gdzie piosenkarka jest bardzo aktywna. Niedawno świętowała przekroczenie liczby 250 tysięcy obserwatorów i z tej okazji apelowała do dziewczyn o to, żeby były "kurde normalne".

Ewelina coraz lepiej odnajduje się w roli komentatorki rzeczywistości. W najnowszej relacji na InstaStories podzieliła się swoim przemyśleniem dotyczącym promowania golizny w obecnych czasach. Okazją do pochylenia się nad tym tematem stało się zdjęcie włoskiej influencerki modowej, Chiary Ferragni.

Bizneswoman zamieściła na swoim profilu zdjęcie w samej bieliźnie i podpisała je słowami: "Jestem coolmamą". Ewelinę zaniepokoił fakt, że epatowanie golizną jest dziś uważane za fajne.

"20 lat temu było się "cool" z kolczykiem w pępku. Czasy się zmieniają. Aż strach pomyśleć, co będzie modne w przyszłości" - napisała piosenkarka.

Podzielacie jej obawy?

KOMENTARZE
(128)
Pani inżynier
miesiąc temu
Dlaczego kobiety dzisiaj wszędzie pokazują przysłowiowe "gołe dupy"? Dlaczego nie chcemy być oceniane przez to, jakimi jesteśmy ludźmi, co potrafimy, jakie mamy pasje? Dlaczego tak usilnie staramy się być klaczką na targowisku, a potem płaczemy, że mężczyźni (na poziomie, nie mówię tu o Sebixach spod bloku) nie traktują nas poważnie?
Noe
miesiąc temu
Zgadzam się. Strach pomyśleć gdzie ten świat zmierza... ;/
ina
miesiąc temu
no bo tak, taka jest prawda, mam mnóstwo kumpil( hetero, zdrowi, przystojni i młodzi) którym już dawno znudziła si,e wszędobylska golizna.. wszędzie tylko gołe d..py i cycki, a oni tesknia za normalnymi, fajnymi, tajemniczymi z klasą dziewczynami
Lala
miesiąc temu
Ewelina jest super !!!
Gość
miesiąc temu
Dziś jest nieważne, co ma się w głowie. Dziś liczy się wygląd. Panuje kult ciała i młodości. Niektórzy prezentują swoje (wątpliwe) wdzięki jak klacze na wystawie w Janowie. Wdzięczą się do kamery, obiektywu, telefonu. Wypinają pupy, wciągają brzuchy, napinają muskuły i otwierają, w swoim mniemaniu zmysłowo, karykaturalne, przypominające ponton usta. To smutny obraz dzisiejszego świata. Uzależnianie swojej "fajności" od liczby fanów, polubień. Katowanie swojego ciała zabiegami, często niepotrzebnymi i to dla kogo? Dla tłumu jakichś obcych facetów i bab? Wciąganie w to dzieci, które od najmłodszych lat uczą się, że nie ma sensu się uczyć, wystarczy dobrze kombinować, pokazać kawałek ciała i kasa już leci. Ludzie wartościowi giną w tłumie pustaków, karierowiczów, i zwyczajnych głupców.
Najnowsze komentarze (128)
Szx
miesiąc temu
Ludzie, ona reklamuje intimissimi w ten sposób..
Agnyeszka
miesiąc temu
Powiedziała Ewelina, która widniała na bilbordach w całej Polsce reklamując codziennie niskie ceny zawinieta jedynie czarno żółtą taśmą... Hipokrytka
jon hukh fb
miesiąc temu
ona spiewala lisowi skorowanemu w spiskurnhjfdiufds
.....
miesiąc temu
Dokładnie. ...po co ?I dlaczego tak się kobiety pokazują? To już ;niesmaczne;....
Lol
miesiąc temu
Lisia ... Dawaj fotki z makeupem, bo straszysz ludzi
wera
miesiąc temu
Dubajowe ?????
marian
miesiąc temu
cała ta ewelinka jest zacofana i widać że chce aby może pis zrobił jakiś zakaz potem zakaz internetu dalej wszystkie telewizje oprucz tv pis a gdyby pomyślała to nie wchodziła by na takie strony jak mi się coś nie podoba poprostu nie oglądam
Emi
miesiąc temu
HIPOKRYTKA. Sama w "Twoja Twarz brzmi znajomo" rozpiela sukienkę i zasłoniła jedynie ręka swoje nagi biust... Porażka
Żal
miesiąc temu
Przygadał kocioł garnkowi.
Mój nick
miesiąc temu
nie wiem kim jest pani Ewelina, ale szacun za zamknięcie ust do selfie.
Asia
miesiąc temu
Na jej zdjęciach nie ma wulgarnych póz. Jest ambasadorką Intimissi i poprostu pokazuje bieliznę którą można kupić. I tyle. Żadnego gorszącego zdjęcia nie widzę. Tym bardziej że ona nie należy do osób wystawiających tylek
Aggretsuko
miesiąc temu
Karina in fashionland co chwilę zdjęcie zada publikuje, jak to Karina
No sorry
miesiąc temu
Wejdźcie na insta od chiary i puśćcie sobie jakieś filmiki z nią. Jest ładna, zdecydowana, ale niesamowicie głupia i prosta.
Baba
miesiąc temu
Cool mama ma balagan w garderobie 🤣
...
Następna strona