Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Podekscytowana "wypisaniem się" z rodziny królewskiej Meghan Markle w końcu CZUJE SIĘ WOLNA

201
Podziel się:

Amerykanka ponoć nigdy nie była szczęśliwsza. Teraz może więc planować karierę, nie zważając na zasady obowiązujące na brytyjskim dworze...

Podekscytowana "wypisaniem się" z rodziny królewskiej Meghan Markle w końcu CZUJE SIĘ WOLNA
Meghan Markle (East News, East News)
bETTeIJh

Megxit był bez wątpienia jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich tygodni. Decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej Meghan i Harry mieli podjąć wspólnie, choć trudno oprzeć się wrażeniu, że to Amerykanka była prowodyrką całego zamieszenia... Ex-książę i ex-księżna, ku niezadowoleniu Elżbiety II, ekspresowo opuścili Londyn i zamieszkali w Kanadzie. To właśnie tam mają zamiar wieść szczęśliwe życie bez ciągłej presji i bycia na świeczniku.

Co ciekawe, narzekająca na cienie sławy Markle już umawia się na wywiad ze słynną dziennikarką Ellen DeGeneres. Rozważa też rozmowy z Ophrą Winfrey czy Gayle King. To by było na tyle, jeżeli chodzi o ochronę prywatności i życia rodzinnego...

bETTeIJj
Zobacz także: Brytyjczycy komentują "odejście" Sussexów: "Ciekawe, czy Meghan Markle wróci do aktorstwa, a książę Harry zostanie pilotem…"

Nie da się ukryć, że Meghan, która przez lata walczyła o popularność i pozycję zawodową, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie i elektryzuje opinię publiczną. Gdy teraz nie ma rąk związanych protokołem królewskim, może wreszcie przebierać w propozycjach zawodowych i lansować się na własnych warunkach. Jak donosi informator "Us Weekly", była księżna nie posiada się z tego powodu ze szczęścia.

bETTeIJp

"Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu. Była zaskoczona, że to wszystko tak szybko się wydarzyło” - mówi informator tabloidu z bliskiego otoczenia Markle.

Jak myślicie, kiedy zobaczymy ją na wielkim ekranie?

bETTeIJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(201)
miła osoba
2 lata temu
ale slub za miliony funtow podatnikow to jednak milo bylo zorganizowac
Marcin
2 lata temu
Idąca po trupach egoistka, która mysli tylko sobie. Nie o mężu, nie o dziecku, nie o bliźnich. W końcu ten ekstatyczny okres minie i zaczną się prawdziwe problemy.
Dorotka
2 lata temu
I nikt mi nie powie, ze nie planowała tego od początku...
bETTeIJL
prawdziweinfo
2 lata temu
Szczęśliwa bo osiągnęła co chciała. Nikomu nie znana aktoreczka przed czterdziestką zyskała popularność i milionowe kontrakty WYŁĄCZNIE dzięki małżeństwu z księciem. Cwana, wyrachowana, zakłamana niunia. Nie minie kilka lat jak się usamodzielni i zarobi kilkadziesiąt milionów i kopnie w tyłek księcia i zrobi dramę z rozwodu.
Nbn
2 lata temu
Zwykła dziewucha prosta.
Najnowsze komentarze (201)
Bibi
2 lata temu
Niech zwrócą teraz kasę za ślub i remont chałupy. Niech żyją z własnych zarobionych przez siebie pieniędzy. Ciekawi mnie kiedy Harry otworzy oczy i uśwuadomi sobie co zrobił przez egoistyczną żoneczkę
Wiemwiem
2 lata temu
Nie rozumiem tego hałasu nienawiści? Nie chciała być księżną a pokochała księcia. Co w tym złego? Chcą żyć normalnie lub normalnie na tyle ile się da. Zostawcie ich w spokoju! Niech żyją jak chcą, w czym problem? Niech się kochają do końca życia!!!
Anex
2 lata temu
Trzeba w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę jak nie jako i księżna to jak i big staaar🤬😡😡
Ona
2 lata temu
I ojciec miał rację,idzie po trupach ale do celu.Teraz jako była księżna bramy ma otwarte to sukcesu
Oleo
2 lata temu
Też bym sobie nie pozwoliła, żeby babka mojego męża nakazywała mi jak mam żyć
Anita
2 lata temu
Dobrze zrobili życie w złotej klatce zabiłoby ja
Alicja
2 lata temu
ja p ole chyba wszystkim wam zazdrosc mozg zzarla
Kasia
2 lata temu
Bo zamiast wychodzić jej na przeciw wytwórnie filmowe powinny wiedzieć że jest bezrobotna i z długami za ślub. I przyjmie każda propozycje, nie na zasadach swoich ale wytwórni. Po co ochrona im z pieniędzy podatników. Chcą życ jak normalni niech żyją.
bETTeIJD
Aga
2 lata temu
Oby Hary nie płakał
kolezanka
2 lata temu
ło matko, jak tym chłopom cwane du..psko potrafi rozum odebrac :).
gosc
2 lata temu
Czarna blac sprowadza go na manowce
Wera
2 lata temu
Po co pchała się do nich ?! Niszczycielka!
Cvtdko
2 lata temu
Po co była ta szopka... Można było od początku żyć poza rodziną królewską, ale fejm byłby mniejszy
Xxx
2 lata temu
Teraz będzie mieć spokój było widać że tam nie była szczęśliwa i jej tam nie lubili. Dużo szczęścia życzę!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETTeIKw
bETTeIKx
bETTeIKy
bETTeIKz
bETTeIKA
bETTeIKf