Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Gienek Loska nie żyje. Muzyk i zwycięzca programu "X Factor" miał 45 lat

217
Podziel się:

Wokalista odszedł 9 września wieczorem w Biełoziersku na Białorusi. Informację potwierdził m.in. Marcin Młynarczyk, muzyk grupy Gienek Loska Band.

Gienek Loska nie żyje. Muzyk i zwycięzca programu "X Factor" miał 45 lat
Gienek Loska nie żyje. Miał 45 lat (ONS.pl)
bESXkQzp

Gienek Loska nie żyje. Muzyk i zwycięzca pierwszej programu X Factor odszedł w wieku 45 lat. W 2018 roku wokalista doznał rozległego udaru mózg, po którym wymagał specjalistycznej opieki i rehabilitacji. Niestety w środę zmarł, o czym donoszą białoruskie media.

Informację o śmierci Gienka Loski potwierdziły m.in. portale Euroradio i nashaniva.pl oraz znajomi z jego otoczenia. Jako przyczynę śmierci wymienia się brak możliwości opieki nad nim po przebytym udarze w dobie pandemii koronawirusa. Smutną wiadomość przekazał m.in. na swoim prywatnym koncie na Facebooku Marcin Młynarczyk, członek grupy Gienek Loska Band.

Żegnaj stary, dzięki za wszystko. Już pewnie zbierasz skład tam, po drugiej stronie - napisał.

bESXkQzr

O śmierci Loski poinformował też muzyk Paweł "Muzzy" Mikosz, o czym poinformowano na fanpage'u Szlak Śląskiego Bluesa na Facebooku.

Paweł "Muzzy" Mikosz przekazał nam przed chwilą informację o śmierci Gienka Loski. Od dłuższego czasu przebywał w śpiączce po udarze mózgu. Kolejny wspaniały muzyk, który zasilił szeregi wielkiej orkiestry gdzieś tam wysoko u góry... - czytamy.

Gienek Loska urodził się w styczniu 1975 roku w Białooziersku. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w licznych polskich talent show, między innymi w Szansie na sukces, Mam Talent i X Factorze. Największy sukces odniósł w pierwszej edycji ostatniego z wymienionych, gdzie wygrał show jako podopieczny Czesława Mozila.

W kolejnych latach Gienek Loska został liderem grupy Gienek Loska Band i wielokrotnie występował na ulicach polskich miast, o czym informowały media. W maju 2018 roku muzyk doznał rozległego wylewu krwi do mózgu, przez co musiał być operowany i długo przebywał w śpiączce. Wymagał przy tym specjalistycznej opieki.

bESXkQzx

Pudelek składa kondolencje rodzinie i bliskim muzyka.

bESXkQzy
bESXkQzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(217)
Ania
rok temu
"brak możliwości opieki nad nim po przebytym udarze w dobie pandemii koronawirusa" co to ma być wgl? Inni ludzie nie mogą być chorzy? Tylko korona się teraz liczy?
mono
rok temu
Dawno temu byłam na bazarze w pewnej małej miejscowości na Dolnym Sląsku. Nagle usłyszałam gitarę i czyjś śpiew. Wryta stałam i słuchałam... To był właśnie Gienek Loska. Cudowny głos, skromność i coś nieuchwytnego, co wyróżnia utalentowanych ludzi...jakiś palec anioła na gardle... Za jakiś czas XFactor i znów usłyszałam Jego głos, interpretację...i znów ciary i zachwyt... Zasłużona wygrana...Dziękuję losowi, że mogłam Go słuchać... Dziękuję Ci Gienku za te chwile wzruszenia, gdy śpiewałeś i grałeś... Odpoczywaj w Pokoju...
Blog
rok temu
Jak lekarzom będzie palił się dobytek, niech dzwonią do strażaków po teleporadę.
bESXkQzT
Xddd
rok temu
Przychodnie zamknięte, leczą nas teleporadami. Odsyłają od szpitala do szpitala. A na wizytach prywatnych lekarze nie boją się wirusa xD
Izzzzz
rok temu
Teraz wielka wzmianka bo umarł 🤦‍♀️Ale gdy umierał i był w bardzo ciężkim stanie nikt nie wyciągnął Pomocnej ręki !!!! Zwykle hieny z was 🤮
Najnowsze komentarze (217)
gosc
rok temu
przeciez na Bialorusi nie bylo lockdownu. Prezydent sie nie dal przekupic i nie oglosil `pandemii`.
Dajpanspokoj
rok temu
Od 2020 roku jedyną chorobą w Europie i na świecie jest Covid 19 . Inne wirusowe choroby jak ospa, odra, różyczka, grupopodobne jak przeziębienie , zapalenie oskrzeli czy grypa zniknęły. Nikt nie umiera na nowotwory. To juz historia. W dobie 2020 tylko został nam covid. Jako ciekawostkę napiszę ze dziecko płci męskiej urodzone po 2020 będzie nosiło imię Cowidek .
Ona
rok temu
On miał 45 lat? Myślałam, że 60, bardzo zniszczony człowiek
Iza
rok temu
[ * ]
gosc
rok temu
to chyba dobrze,ze zmarl i tak pewnie tylko sie meczyl,slabe zycie jak w spiaczce ciagle
Elcia
rok temu
Spoczywaj w spokoju zal
Gość
rok temu
Pewnie zdawał sobie sprawe że przy nadmiernej sklonności do alkoholu i innych używek dyspozycyjnie nie podżwignie kariery scenicznej i medialnej dlatego wolal wystepy z woknej stopy i uliczne
Banan
rok temu
Napiszcie o Przemyslawie, ktorego znaja wszyscy Piasecznie i jego znecaniu sie nad zona!
bESXkQzL
Kiki
rok temu
Śpij przyjacielu... 😢
Ana
rok temu
I to jest bardzo smutna wiadomość 😭
Koronascepty
rok temu
Czyli przyczyną zgonu - korona. Spoczywaj w pokoju!
gosc
rok temu
pewnie dobrze umrzec jak jest sie dluzszy czas w zlym stanie
jaqq
rok temu
spoczywaj w pokoju drogi
Gość
rok temu
Taka jest prawda ze mimo talentu wokalnego posiadal mentalność osoby nadmiernie używkowej dlatego nie wykorzystał dostatecznie szansy którą dała mu wygrana w programie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXkQAE
bESXkQAF
bESXkQAG
bESXkQAH
bESXkQAI
bESXkQAn