Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Grzegorz Hyży ODPOWIADA na zarzuty Mai Hyży za pośrednictwem menadżera

211
Podziel się:

Grzegorz Hyży nie pozostał głuchy na słowa byłej małżonki i postanowił wystosować niezwykle dyplomatyczną odpowiedź, którą przekazał mediom za pośrednictwem menadżera.

Grzegorz Hyży ODPOWIADA na zarzuty Mai Hyży za pośrednictwem menadżera
Grzegorz Hyży odpowiada Mai za pośrednictwem menadżera (AKPA)
bESDAXsR

Maja i Grzegorz Hyży dali się poznać ogólnopolskiej publice przy okazji udziału w programie "X Factor". Niestety żadne z nich ostatecznie nie wygrało programu, a co gorsza ucierpiało na tym ich małżeństwo, które wkrótce dobiegło końca. Od tego czasu oboje realizują się w nowych związkach i ograniczają kontakty do minimum, o czym wspominała jakiś czas temu sama Maja.

Niestety Maja Hyży i jej były partner nie rozstali się w zgodzie, o czym świadczą wpisy wokalistki w mediach społecznościowych. W przeszłości zabierała już głos w sprawie ich przeszłej relacji, jednak Grzegorz Hyży niezwykle rzadko komentuje medialne doniesienia na ten temat. Teraz Maja ponownie poruszyła ten temat w rozmowie z "Twoim Imperium".

bESDAXsT

Gdy braliśmy udział w "X Factor", pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać. Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie - wyznała.

Zobacz także: Maja Hyży zapewnia: "Jury starała się by ocena nie była bolesna, ale PRAWDZIWA"

Wygląda na to, że słowa Mai przelały czarę goryczy, bo teraz Grzegorz pokusił się jednak o komentarz za pośrednictwem swojego menadżera, Arkadiusza Krzywkowskiego. W rozmowie z Plejadą przekazał on stanowisko wokalisty w sprawie gorzkiego wywiadu byłej małżonki i zarzuca jej mijanie się z prawdą.

bESDAXsZ

Grzegorz Hyży, kierując się dobrem swoich dzieci, nie będzie komentował wypowiedzi eksmałżonki zawierających szereg nieprawdziwych informacji. Od dziewięciu lat jest autorytetem dla swoich dzieci i uczy ich szacunku, w tym także do ich mamy. Myślę, że właśnie tak powinni zachowywać się dorośli i odpowiedzialni rodzice po rozwodzie - wybrzmiewa treść oświadczenia.

Co więcej, przedstawiciel wokalisty zapewnia, że ten nie chce być kojarzony z poczynaniami eksżony, a jedynie z działalnością artystyczną.

Jako świadomy siebie artysta chce istnieć w przestrzeni medialnej tylko ze względu na swoje dokonania zawodowe - skwitował jego menadżer.

Myślicie, że to zamyka sprawę?

bESDAXta

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESDAXtb
bESDAXtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
Jdj
6 miesięcy temu
Bardzo dobrze odpowiedział, punkt ślą niego. Pranie brudów w mediach jest żenujące
Gyhu
6 miesięcy temu
Przykre, kiedyś tam się w sobie zakochali a teraz wiadro pomyj jedno na drugiego. Jak to się wszystko potrafi zmienić
Zbik
6 miesięcy temu
No i pięknie z klasą, współczuje dzieciom gdy będą czytać medialne pranie brudów mamusi
bESDAXtv
kasia
6 miesięcy temu
Po co to po 10 latach wywalać jakieś sprawy nie lepiej zachować klasę no niestety w tym przypadku 1 do 0 dla pana
aga
6 miesięcy temu
Od 9 lat jest dla dzieci autorytetem? Skąd to wie? Powiedziały mu - tato już w pieluchach czuliśmy respekt i strasznie nam imponowałeś gdy mama nam zmieniała pampersy, a ty twardo byłeś ponad to. A teraz serio - o wiele wiarygodniej by było gdyby same dzieci wyznały, że rodzic jest dla nich autorytetem, bo gdy mówi to sam zainteresowany to jest to słabe. Nawet za pośrednictwem menadżera.
Najnowsze komentarze (211)
Obiektywnie p...
6 miesięcy temu
Ja uważam, że skoro Maja zdobyła się na odwagę aby publicznie o tym mówić to jest jakby wołanie o pomoc i faktycznie może dziać się jej jakaś krzywda. Nie da się być w 100% obiektywnym wylewając takie żale, ale jakaś prawda w tym musi być. To są dwa przeciwieństwa. Każde z nich być może ma inną wizję wychowywania dzieci, być może Grzegorz jest kompletnie zamknięty na inną perspektywę, którą uznaje Maja… I pomimo tego, że Maja wybrała zły sposób aby wołać o pomoc to ja jej jestem w stanie uwierzyć, bo to osoba wrażliwa, która radzi sobie z tą sytuacją gorzej. Grzegorz to inteligenty facet, wiedzący czego chce, lecz widać było po jego udziałach w programach że to osoba bezkompromisowa, w życiu codziennym może być to trudne. Wydaje mi się, że jemu ciężko zaakceptować styl życia Maji, dlatego tak trudno im się dogadać. Życzę im obojgu spokoju i ułożenia spraw tak aby każde z nich osiągnęłoby spokój
Iks
6 miesięcy temu
Niestety potwierdzam. Maja publicznie oczernia ojca swoich dzieci, a to jest zawsze słabe. Ich drogi się rozeszły. Rozstali się i nie jest istotny powód. Najważniejsze są dzieci i dla ich dobra powinni podać sobie ręce.
Yoko
6 miesięcy temu
Czytać już nie mogę tych ciągłych żalów p. Mai. Dla dobra dzieci odpusciłaby sobie. Ktoś ją kiedyś porównał do żony Piotra Żyły. Dla mnie żenada to co ona robi. Brak dojrzałości
Kot
6 miesięcy temu
Maju masz kolejny związek więc daj spokój bo jak się czuje twój partner.
Magda
6 miesięcy temu
Ani talentu ani rozumu i za grosz klasy nie ma ta Maja. Za to jak się okazuje jej były mąż świetnie śpiewa jest dużo mądrzejszy i taktowny. Trzeba było babo posłuchać wtedy jeszcze męża i dać sobie spokój że śpiewaniem bo słabo ci idzie... A Grzegorz po prostu ma talent i głupoty w wywiadach jakie wygadujesz tego nie zmienią!!!!!!!
Ehhh
6 miesięcy temu
Każde robi swoją muzykę i fajnie. Uważam, że wywlekanie takich tematów jest krzywdzące względem dzieci. Menadżer też słaba wypowiedź.. Wg menadżera Pan jest autorytetem dla dzieci. Autorytetem Pan będzie jeśli dzieci podrosną i same to Panu powiedzą. Lol.. Ale rozumiem, że po prostu nie spodobało się Panu publiczne wywlekanie brudów przez była żonę. Szczerze to lubię Was oboje i życzę po prostu, żebyscie oboje byli po prostu sobą. Nie kręcili afer, bo na co to komu. A już na pewno po co kiedyś dzieci mają takie rzeczy czytać.niezaleznie jak jest bo to Wasze prywatne sprawy. Ale sztuka to rozstanie z klasą. Przecież każde z Was ma talent, macie wspaniałe dzieciaki. Czy nie można po prostu tego docenić ciesząc się każda chwila?
Wixa10134
6 miesięcy temu
Nie rozumiem jak można o kimś pisać nie znając go. Wyrażam swoją opinię ale znam te osoby. A wszyscy którzy piszą i obrażają nie znając ich nie powinni zabierać glosu.
Wixa 10132
6 miesięcy temu
Maja to wszystko robi dla rozgłosu i swojej kariery. Już nie wie jak ma zabłysnąć na scenie dlatego posuwa się do tak drastycznych kroków. Niestety robi to kosztem swoich dzieci. Szkoda ich.
bESDAXtn
Sara
6 miesięcy temu
Nie skomentował ?...a jednak,że są nieprawdziwe...;)
GOSIA
6 miesięcy temu
Pamiętamy dobrze Pana Grzesia przed występem w XFACTOR Jako noszacy torby i bagaże klientów hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Juz wtedy zanim bliźniaki się urodziły byl opryskliwy nadymany sobą itp nie wspomnę jak oglądał się za każdą panna... jak ujrzałam go w programie to myślałam że padnę ze śmiechu. Zle mu z oczu patrzy...i tak jest
Nadalfanka
6 miesięcy temu
Grzegorz zachował się z klasą. Ona zrobi wszystko żeby się wylansować. Wstydu nie ma.
anonimowa 10
6 miesięcy temu
Maja wydaje się być bardzo przyjemną i ciepłą osobą, kiedyś dała mini koncert na dyskotece w Opolu, przechodziłam obok niej, popatrzyła na mnie i się uśmiechnęła (jestem dziewczyną), widać było ogólnie, że ma dobrą energię wokół siebie. Pomyślałam właśnie wtedy, że niemożliwe, że ta osoba jest zła, że to się czuje jak ktoś jest toksyczny i odpychający. Myślę, że to on zawinił, widać w nim zawziętość, zazdrość i ma facet kompleksy, trochę wypłynął, poczuł władzę i się wyżywał na niej, a pewnie dziewczyna później przeżywała to wszystko bardzo głęboko. Ta jego nowa kobieta, hmm, też bije od niej taka sama negatywna energia jak od niego. Niby taka ładna, ale zawsze wydawała mi się brzydka w środku. Niektórzy tego nie widzą, ale ja zawsze mam dobre przeczucia.
Kasia
6 miesięcy temu
Jeśli on jest autorytetem dla dzieci to naprawdę im współczuję...Co im pokazał???Że jak się znudzi to można porzucić rodzinę ot tak ...
Blacky
6 miesięcy temu
Pudel, wywęszyłeś już, dlaczego Agnieszka z Martą wyprowadziły się od Grzegorza??? Chyba jednak Majka nie kłamie z tym charakterkiem Grześka...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDAXug
bESDAXuh
bESDAXui
bESDAXuj
bESDAXuk
bESDAXtP