Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu: Anna Głogowska z córką i mamą, Joanna Brodzik, Paweł Deląg... (ZDJĘCIA)

99
Podziel się:

Anna Głogowska na niedzielną premierę wybrała się w towarzystwie 14-letniej córki Julii oraz mamy. Na pokazie spektaklu "Wstydź się" można było również zobaczyć m.in. Joannę Brodzik, Pawła Deląga czy Katarzynę Bondę.

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu: Anna Głogowska z córką i mamą, Joanna Brodzik, Paweł Deląg... (ZDJĘCIA)
Premiera spektaklu "Wstydź się" (AKPA, Niemiec)

W niedzielę przedstawiciele rodzimego show biznesu mieli kolejną okazję do brylowania na salonach. W warszawskim teatrze Scena Relax odbyła się bowiem premiera spektaklu "Wstydź się". Pokaz komediodramatu w reżyserii Julii Mark przyciągnął wiele znanych nazwisk.

Do zdjęć fotoreporterów pozowały m.in. odtwórczynie głównych ról w spektaklu: Joanna Brodzik i Beata Kawka. Aktorki na scenie wcieliły się w kobiety przebywające na terapii przywracania kobiecego wstydu. Na ściance obie postawiły na klasyczną czerń - Brodzik wybrała elegancką marynarkę i rockowe buty, jej koleżanka zaprezentowała się zaś w długiej kreacji.

Na niedzielnej premierze można było również wypatrzyć Annę Głogowską. Celebrytka uczyniła z wizyty w teatrze prawdziwie rodzinne wyjście - towarzyszyły jej bowiem 14-letnia Julia, córka ze związku z Piotrem Gąsowskim oraz mama Danuta. Panie ochoczo pozowały do zdjęć na ściance, uśmiechając się od ucha do ucha.

Zobacz także: Tamara Arciuch: "W Polsce lubi wkładać się aktorów do szuflady"

Tego wieczora Głogowska postawiła na atłasową koszulę w kolorze soczystego różu, do której dobrała skórzane spodnie. Jej pociecha pozowała natomiast w prostym topie i długiej, połyskującej spódnicy.

Na premierze spektaklu "Wstydź się" pojawił się także Paweł Deląg. Aktor, podobnie jak podczas sobotniego pokazu sztuki "Biali heteroseksualni mężczyźni", wybrał się do teatru w towarzystwie Macieja Kowalewskiego. Do zdjęć fotoreporterów pozowali również m.in. wystrojona w żółtą sukienkę Katarzyn Bonda, Jerzy Schejbal, Piotr Najsztub czy Beata Olga Kowalska.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na premierze spektaklu "Wstydź się".

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę

Anna Głogowska z mamą i córką

Julia Gąsowska, Danuta Głogowska, Anna Głogowska

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik i Beata Kawka

Paweł Deląg i Maciej Kowalewski

Piotr Najsztub

Jerzy Schejbal

Katarzyna Bonda

Beata Olga Kowalska

Kinga Zawodnik

Julia Chatys

Bartek Jędrzejak

Milena Rostkowska-Galant

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Gościu
4 miesiące temu
Córka Głogowskiej ma 14 lat? Wygląda na 30. W życiu bym nie pomyślał.
Helena
4 miesiące temu
Brodzik się trzyma, ale Najsztuba to ząb czasu zezarl
Wera
4 miesiące temu
Wstydzić się powinien Piotr Najsztub, który potrącił samochodem , na przejściu starszą kobietę. Był pijany i bez prawa jazdy, a jednak go uniewinniono. Kobieta zmarła.Niezłe ma konszachty w sądach..
Lila
4 miesiące temu
Kto pamięta serial Kasia i Tomek? 😍
Promocjapato
4 miesiące temu
Nie jest ważne czy kupujesz kotlety , czy przyjechałeś kobietę na pasach bez ważnych dokumentów ~ wszystko zostanie wybaczone jeśli masz odpowiedni nos .
Najnowsze komentarze (99)
exx
4 miesiące temu
Blond Brodzik - katastrofa!
Tadeusz
4 miesiące temu
Deląg! Wracaj do Rosji kręcić seriale. Uciekłeś od swoich pracodawców?
agata
4 miesiące temu
Te zdjęcia są po to by oceniać, jak rozumiem? Brodzik Super, wampik. Luz połączony z ekstrawagancją. Czerń zawsze na czasie i glany. W punkt. Reszta przeciętnie, bez szału i zauważenia.
Zk Grudziądz
4 miesiące temu
A może oddzielna ścianka dla Najsztuba,Kozidrak,Krupy w pasiakach z puszki?
Noo
4 miesiące temu
Głogowska Najsztub super towarzystwo
Majonez Pozna...
4 miesiące temu
NIHIL NOVI ale smaczniejszymi kąskami na łamach WP od wczoraj Nas Pan Tusk i Pan Belka czestują, gdy z zajawką o tym, że jednemu niedobrze się robi a drugi o POmoc do koscioła woła bo to są chyba te zatrute zioła ??? Wybrałem tę drogę bo tam niesteety tak jak i Inni Polacy komentować niestety nie mogę ????
DUDEK
4 miesiące temu
GDZIE SĄ TE GWIAZDY BO JA ZADNEJ NIE ZNAM CZYM SIĘ WYRÓZNIAJĄ A NA KONIEC GLOGOWSKA CO ONA TAM SZUKA I TO Z CÓRKĄ
Ipsi
4 miesiące temu
Milena wygląda jak Kalczyńska. Bartek Jędrzejak jak przygłup w tej czapce, kompletnie mu nie do twarzy w niej, Kinga Zawodnik - uśmiech must have, grubi zawsze muszę szczerzyć zęby, że niby tacy szczęśliwi. Bonda bardzo wiosennie. Asia Brodzik niekorzystnie z twarzy, a piękna kobieta, za to od szyi w dół super. Najsztub skompromitowany człowiek, ktory powinien poruszać się ze wstydu kanałami, a nie łazić po "ściankach". Młoda Gąsowska wydaje się być sympatyczna, ale Gąs miał już takiego sympatycznego syna, którego pchał na ścianki i wkręcił w prowadzenie programu. W konsekwencji okazało się, że chłopak jest słabo ogarnięty. Jaki nastolatek nie wie co to jest "bruderszaft"?
Ipsi
4 miesiące temu
Milena wygląda jak Kalczyńska. Bartek Jędrzejak jak przygłup w tej czapce, kompletnie mu nie do twarzy w niej, Kinga Zawodnik - uśmiech must have, grubi zawsze muszę szczerzyć zęby, że niby tacy szczęśliwi. Bonda bardzo wiosennie. Asia Brodzik niekorzystnie z twarzy, a piękna kobieta, za to od szyi w dół super. Najsztub skompromitowany człowiek, ktory powinien poruszać się ze wstydu kanałami, a nie łazić po "ściankach". Młoda Gąsowska wydaje się być sympatyczna, ale Gąs miał już takiego sympatycznego syna, którego pchał na ścianki i w kręcił w prowadzenie programu. W konsekwencji okazało się, że chłopak jest słabo ogarnięty. Jaki nastolatek nie wie co to jest "bruderszaft"?
Ale
4 miesiące temu
Bonda sukienka pod kolor włosów.
Olaf
4 miesiące temu
Aby tylko się pokazać, aby tylko się sztucznie po uśmiechać, aby hajs się zgadzał, aby ktoś mnie zauważył, aby mnie sempiterna mocniej zabolała, aby świat był kolorowy wokoło mnie aby ch... innych strzelił.. PRÓŻNOŚĆ i ATENCJA a wojna za rogiem...
polaczka
4 miesiące temu
Wg mojejego zdania p. Beata Olga Kowalska wyglada super
Z przedmieści...
4 miesiące temu
Uśmiechy zależne od stanu posiadania. Najsztub jak bieda - szyb. Bonda- królowa. Niektóre w tragicznych kiecach. Brodzik - załamka. O tej całej Beacie nie wspomnę.
Abc
4 miesiące temu
Czy tylko mi się wydaje czy Ania Głogowska mogłaby być siostrą Ewy z żon Miami? :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie