Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|
aktualizacja

Gwiazdy prężą się przed obiektywami na gali Polish Businesswoman Awards: Edyta Górniak, Maffashion, Magda Mołek... (ZDJĘCIA)

221
Podziel się:

We wnętrzu Airport Hotel Okęcie po raz piętnasty wręczono nagrody Polish Businesswomen Awards, wyróżniające osobowości działające w biznesie. Na czerwonym dywanie gościły nominowane gwiazdy m.in. Edyta Górniak i Julia Kuczyńska.

Gwiazdy prężą się przed obiektywami na  gali Polish Businesswoman Awards: Edyta Górniak, Maffashion, Magda Mołek... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy prężą się przed obiektywami na gali Polish Businesswoman Awards: Edyta Górniak, Maffashion, Magda Mołek... (ZDJĘCIA) (AKPA)

W piątkowy wieczór odbyła się 15. edycja gali Polish Businesswomen Awards organizowanej przez redakcję magazynu "Businesswoman&life". Jak podkreśliła Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna pisma i pomysłodawczyni imprezy, "misją magazynu jest wsparcie kobiet biznesu oraz biznesów nastawionych na kobiety". Organizatorka gali dodała, że wszyscy nominowani "mają niesamowitą siłę i charakter, dzięki którym wzbogacają świat polskiego biznesu, dając mu nową jakość".

Na gali gościły zarówno osobistości kojarzone głównie w środowisku stricte biznesowym, jak i te związane z przemysłem rozrywkowym. Uśmiechy fotoreporterom posyłała m.in. Maffashion, która biorąc udział w uroczystości, mogła na chwilę zapomnieć o niedawnej aferze z jej ukochanym w roli głównej.

Zobacz także: Wspólniczka Maffashion upomina: "Marka Eppram ma dwie właścicielki"

Influencerka pokazała się w nowej fryzurze, chwaląc się świeżo przyciętymi włosami. Jej look składał się z czarnego kombinezonu, przewiązanego masywnym paskiem z efektowną klamrą, czarnych szpilek i delikatnej biżuterii.

Swoją obecnością galę zaszczyciła Edyta Górniak, brylująca w różowej marynarce i eleganckiej koszuli. Obok niej pozowali Magda Mołek, wiecznie uśmiechnięty Krzysztof Ibisz oraz wcielający się w rolę prowadzącego Jacek Borkowski.

Zobaczcie ściankowe stylizacje gwiazd na gali Polish Businesswomen Awards.

Pulpety ocieplają wizerunek Królikowskiego oraz StingGate na Wiktorach

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(221)
Aga
2 miesiące temu
Krzysiu najładniej 👍
Afab
2 miesiące temu
Rzeczywiście, ekskluzywna gala jak foliara Górniak nominowana… Viola Kołek wręczała??
Xxx
2 miesiące temu
Jeśli są kobietami biznesu niech same się wspierają. Jak wspierają nas kobiety- sprzedażą ciuchów czy gadaniem o szczepieniach i dzióbkami na ściankach?
Warsaw
2 miesiące temu
Maff niech opowie co było z byłą przyjaciółką w hotelu 😂
Sonda
2 miesiące temu
Rafalala jest znacznie piękniejsza od Maffashion. Kto też tak uważa - łapka w górę 👍
Najnowsze komentarze (221)
Zazdrośnica J...
2 miesiące temu
Sponsorują kabanosy Tarczyński i serek z Pìątnicy
123
2 miesiące temu
Edzia przytyła?
Gość
2 miesiące temu
Jacusia złapał ząb czasu.
Jasmine
2 miesiące temu
No powiem szczerze że jak nie lubię pani Edzi to tutaj wygląda bardzo elegancko. Pan Krzysiu ujdzie..Maffasion to jak wieśniara-za duże ciuchy i ten obrzydliwy pasek. Ale im się wydaje że wszystko modne,nawet gdyby sobie nasrali na głowę. Pani Mołek najbardziej naturalnie i super. Pozdrawiam🙌🙌🙌
ja79
2 miesiące temu
GÓRNIAK...niestety już nie potrafi ukryć wieku...jest taka nieświeża i wyleniała, jednak nadal zachowuje się jak 18-nastka!!!
Ludwiczek
2 miesiące temu
Edzia businesswoman roku. Zarobiła na charytatywnym koncercie.
Helena
2 miesiące temu
No niestety młodość to młodość moje starsze panie...maffashion i tyle
gosc
2 miesiące temu
maffashion zapomniala filtrow ze soba zabrac.. widac tu jak swoje foty ostro przerabia
Oppo
2 miesiące temu
Wszystkim brakuje slońca :)
Paulina
2 miesiące temu
Obok Jacka Borkowskiego stoi Dominika Zamara, najlepszy polski sopran, znany na całym świecie. Występuje w najlepszych operach, ostatnio otrzymuje mnóstwo nagród. Cudowna kobieta. Tytan pracy. Pudel nawet jej nie podpisał...
Suzi
2 miesiące temu
Niektórzy mają wypracowane twarze.To nienaturalne.
Evelina
2 miesiące temu
Edyta jak zawsze klasa wysoka bravo
Daro
2 miesiące temu
Insta vs reality edycja Maffaszyn
Tola k.
2 miesiące temu
Gorniak brzydko i grubo. Najladniej Molek i Ibisz
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie