Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Harry i Meghan złożyli hołd królowej Elżbiecie. "Ukochanej pamięci Jej Wysokości..."

111
Podziel się:

Harry i Meghan jako jedni z pierwszych zareagowali na smutną wiadomość o śmierci królowej Elżbiety. Wygląd zmieniła między innymi strona ich fundacji.

Harry i Meghan złożyli hołd królowej Elżbiecie. "Ukochanej pamięci Jej Wysokości..."
Harry i Meghan uczcili pamięć królowej Elżbiety II (Getty Images)

Królowa Elżbieta II nie żyje. Monarchini zmarła w czwartek po południu, w sędziwym wieku 96 lat. Do Balmoral w Szkocji od razu przylecieli książę Karol - obecny król Karol III - oraz księżniczka Anna z braćmi: książętami Edwardem i Andrzejem. Był też William, chociaż, niestety, nie było już Harry'ego. Wnuk Elżbiety II nie zdążył dojechać z lotniska do zamku, gdy stało się najgorsze.

Gdy media podały wiadomość o niepokojącym stanie zdrowia 96-latki, Harry i Meghan od razu zmienili plany i zdecydowali się na podróż do Szkocji. W czwartek mieli być w Londynie na gali charytatywnej, ale Harry błyskawicznie podjął decyzję o podróży do Balmoral. Meghan, podobnie jak Kate, została w Londynie.

Napięte stosunki między rodziną królewską a "byłą" parą książęcą powodują, że Harry i Meghan znajdują się w centrum zainteresowania także teraz, w obliczu smutnych wiadomości o śmierci Elżbiety II. Okazuje się, że jako jedni z pierwszych zareagowali na odejście 96-letniej monarchini.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tego żałuje królowa Elżbieta II

Zdecydowali się na "profesjonalne" działanie, wygaszając stronę internetową swojej fundacji Archewell. Witryna jest teraz czarno-biała i zdobi ją jedynie prosty napis "Ukochanej pamięci Jej Wysokości Królowej Elżbiety II 1926-2022". Podobny hołd złożyli na Instagramie, publikując serię prywatnych zdjęć królowej, w których znalazły się kadry jeszcze z dzieciństwa małej Elżbiety.

Meghan i Harry też znaleźli się na zdjęciach: wybrano ciepłe kadry, na których Elżbieta cieszy się ze zgromadzonej dookoła siebie rodziny. Królowa śmieje się z Harrym, na innej fotografii rozmawia z Meghan też wyraźnie rozbawiona. Przypomniano też zdjęcie z malutkim jeszcze Archiem, który "odwiedził" królową po raz pierwszy w życiu. Było to w maju 2019 roku, jeszcze za życia księcia Filipa. Szczęśliwym rodzicom towarzyszyła też Doria Ragland, matka Meghan.

Zobaczcie hołd Meghan i Harry'ego dla Elżbiety II. Myślicie, że była księżna udzieli wkrótce jakiegoś nowego wywiadu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(111)
Major
3 tyg. temu
Takich ludzi jak ona już nie ma, przemija pokolenie ludzi z klasą.
Gość
3 tyg. temu
Oprah już dzwoni do Meghan w sprawie wywiadu. Potwierdzone info
Jaija
3 tyg. temu
Rozumiem, że to pamięćjest ukochana, a nie królowa. Czytacie te swoje wypociny?
Jola
3 tyg. temu
Ta kobieta to jest normalnie synonim obciachu.
😂😂😂😂
3 tyg. temu
A samozwańczy książę Lubomirski- Lanckoroński to jaki teraz tytuł będzie miał? Bo przecież on był spokrewniony z królową i pisał listy z Camillą. Będzie teraz królem Polski czy nie?
Najnowsze komentarze (111)
Ola
3 tyg. temu
Kochali ja a ona kochała Harego i szanowała jego wybór!!! Karol jest beznadziejny!! Sam przeszedł przez piekło kochając mężatkę i kobietę nie lubiana przez opinię publiczną a teraz jest najbardziej surowy dla syna!!!
Teodor
3 tyg. temu
Umarła no i...co?.jak każdy umrze . Kim była dla świata.?ano ...Nikim..Wszyscy na nich pracowali..
Gocha
3 tyg. temu
70 lat w służbie krajowi! Umarła wielka kobieta!
Obiektywnie
3 tyg. temu
Tacy kochajacy, a córki prababcia na oczy swoje żyjące nie zobaczyła...
Maco
3 tyg. temu
Nie zapominajcie co elka zrobiła Dianie. Bo robią z niej teraz święta.
Kika
3 tyg. temu
A od kiedy pamiec jest ukochana???
Hello
3 tyg. temu
Co za hipokryzja, dodali jej sporo zmartwień na ostatniej prostej...
Tom - British
3 tyg. temu
Dzieci dobrze urodzonych, jak dzieci milionów rodziców. Gdyby byli wybitnie zdolnymi, zostaliby noblistami. A nie byli, więc chłopcy zostali wojskowymi...
emeryt
3 tyg. temu
Major- jesteśmy wolnymi ludźmi działającymi w ramach dobrego wychowania. Rodzinę królewską oprócz dobrego wychowania zobowiązuje sztywny protokół. To jest to co widzimy na zewnątrz. A jak jest wewnątrz tych rodzin - wiedzą tylko oni.
......
3 tyg. temu
Ależ oni, zwłaszcza ona są na zdjęciach na szybko wyretuszowani...
kot
3 tyg. temu
hołd Elżbiecie a na zdjęciach dużo Meghan to też lans a nie smutek
Wojtas
3 tyg. temu
Wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi
...
3 tyg. temu
Gdy Elżbieta II zmarła, to byli przy niej tylko Karol i Anna. Reszta przybyła już po fakcie zejścia.
bkjk
3 tyg. temu
Ludzie z rzekomą klasą czyli z doskonałą umiejętnością budownia zafałszowanego wizerunku ludzi niby uczciwych , wykształconych, trzymajacych się wartości, tymczasem królowa wykształcenia nie miała, kryła orgiastyczno-używkowe wyczyny imprezowego męża i takiegoż synka, knuła niszczące intrygi w sprawie miłości i małżeństwa Karola, itp. cały wizerunek to sztab ludzi, który m.in. opłaca komcie na pudelku, i robi to na całym świecie w miejscach, gdzie ludzie masowo czytają, czyli w światowych brukowcach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie