Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Harvey Weinstein sugerował, że Jennifer Aniston powinna "ZOSTAĆ ZAMORDOWANA"

55
Podziel się

W 2017 roku producent zatrzymał publikację artykułu, w którym opisano, jak dopuszczał się niestosownego zachowania względem gwiazdy.

Harvey Weinstein sugerował, że Jennifer Aniston powinna "ZOSTAĆ ZAMORDOWANA"
jennifer aniston (East News, East News)
bDzRMooR

Były czasy, gdy Harvey Weinstein uważany był za jedną z najbardziej wpływowych osobistości w Hollywood, a u jego boku można było spotkać największe gwiazdy kina. Dziś oskarżony o liczne przestępstwa na tle seksualnym producent gnije w areszcie, gdzie może spędzić nawet 25 lat.

Zobacz także: Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. "Największy knur w Hollywood"
bDzRMooT

Jako że wyrok zostanie ogłoszony lada dzień, na światło dziennie wypływają kolejne fakty w kontrowersyjnej sprawie. Okazuje się, że w październiku 2017 roku znany filmowiec miał nie dopuścić do publikacji w magazynie Esquire, w której opisano przypadki molestowania seksualnego względem Jennifer Aniston. W artykule ujawniono, że Weinstein miał wielokrotnie dopuszczać się niestosownego zachowania wobec aktorki, wywołując u niej poczucie zagrożenia.

Przez lata często wpatrywał się w jej dekolt i robił przy tym obelżywe uwagi i miny, sprawiając, że Jennifer czuła się niekomfortowo - donosi źródło. Harvey był zauroczony Jennifer. Bardzo się w niej podkochiwał i ciągle mówił o tym, jaka jest gorąca. Jennifer zwierzyła się przyjacielowi, że podczas produkcji filmu "Derailed" z 2005 roku Weinstein napastował ją, przyciskając się do jej pleców i chwytając się za pośladki.

Jak podaje Page Six, gdy prawa ręka Weisnteina, Sallie Hofmeister wysłała szefowi mailem wstępny rys artykułu, producent miał odpisać jej tylko: "Jen Aniston powinna zostać zamordowana".

bDzRMooZ

Wyszło na jaw, że "niewygodne" maile zostały zatajone w Sądzie Najwyższym Manhattanu przez obrońców Weinsteina, aby uniemożliwić prokuratorom wykorzystanie ich przeciwko niemu w procesie. Zostały one upublicznione przed jego zaplanowanym skazaniem w środę.

Choć Esquire nigdy nie opublikował molestowania Aniston, gwiazda poruszyła temat Weinstena w zeszłorocznym wywiadzie dla Variety, komentując jego "świńskie zachowanie" podczas kolacji zorganizowanej w ramach premiery Derailed.

Pamiętam, że siedziałam przy stole z Clivem Owenem, a nasi producenci i mój przyjaciel siedzieli ze mną - wyznała. W pewnej chwili Harvey podszedł do stołu i powiedział do mojego przyjaciela: "Wstań!", a ja pomyślałam tylko: "Mój Boże". Tym sposobem mój przyjaciel wstał i odszedł, a Harvey usiadł na jego miejscu. To był najwyższy poziom obrzydliwego wywyższania się i świńskiego zachowania - stwierdziła.

Aniston powiedziała też, że Weinstein próbował ją zmusić do włożenia na premierę sukienki zaprojektowanej przez jego ówczesną żonę, Georginę Chapman, jednak odmówiła.

bDzRMopa

Spodziewaliście się, że jest do tego zdolny?

bDzRMopb
bDzRMopu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Monioszka
11 miesięcy temu
.... Artykuł o czymś tak poważnym okropnym a komenatrzr że 'brzydka'... Bardzo na temat...Nie każdemu musi się podobać! A milion podoba
Sjdb
11 miesięcy temu
Szkoda ze ten artykuł nie poszedł wtedy do prasy. Weinstein siedzi w więzieniu,sam mieszka w pokoju dla 30tu(!) więźniów. Siara z kilera to pikus przy nim
Vvv
11 miesięcy temu
A czego oczekiwać po komentujących pudla? Rzadko zdarza się ambitny tekst to i publika na poziomie. Ale są wyjątki.
bDzRMopv
Wszyscy
11 miesięcy temu
Bagno... Całe holiłud
TakaJa
11 miesięcy temu
Patrząc na to, że psycholożkę uczestniczącą w jego procesie jakimś "dziwnym" trafem potrąciło auto, to myślę, że ten facet jest naprawdę niebezpieczny.
Najnowsze komentarze (55)
aga
10 miesięcy temu
ona wygląda jak facet
Yyy
11 miesięcy temu
Świniak powinien gnić w więzieniu. Długo nie pożyje.
rabin
11 miesięcy temu
ŻYDEK!
Gosc 123
11 miesięcy temu
Pudel Enquire, not Esquire
jasiek
11 miesięcy temu
prostytutki hollywoodzkie się zbuntowały hahaha
margo
11 miesięcy temu
Obrzydliwy typ!
gość
11 miesięcy temu
A myślicie, że nasza żydowska "elita" show biznesu to chodząca cnota? Taki sam burdel pełen homoseksualistów, pedofili i maniaków seksualnych naćpanych jak pekaesy.
Dede
11 miesięcy temu
Molestowana ale grała dalej i nie odeszła do innego producenta. Pitolenie.
bDzRMopn
tico
11 miesięcy temu
My mamy rodzimych knurów co gwałca własne dzieci i otoczenie.
Jaroslaw
11 miesięcy temu
Całe te towarzystwo to jeden wielki burdel
Bii
11 miesięcy temu
Ale przeciez ona brzydka jest . Jak juz molestowac to ladna
Werra
11 miesięcy temu
No pewnie ! Zaskoczenie to że jednak je jest ponad prawem
Oburzona
11 miesięcy temu
Pudlu! Jesteście okropni dodając takie zdjęcia Jennifer! Zrobione z zaskoczenia, podczas robienia dziwnych min!
ZnaFca
11 miesięcy temu
Zachowanie zachowaniem Ale czy on je na siłę zaciągał do łóżka!!!! Same tam wchodziły
bDzRMopP