Kokosimo
|
aktualizacja

Harvey Weinstein sugerował, że Jennifer Aniston powinna "ZOSTAĆ ZAMORDOWANA"

55
Podziel się

W 2017 roku producent zatrzymał publikację artykułu, w którym opisano, jak dopuszczał się niestosownego zachowania względem gwiazdy.

Harvey Weinstein sugerował, że Jennifer Aniston powinna "ZOSTAĆ ZAMORDOWANA"
jennifer aniston (East News, East News)

Były czasy, gdy Harvey Weinstein uważany był za jedną z najbardziej wpływowych osobistości w Hollywood, a u jego boku można było spotkać największe gwiazdy kina. Dziś oskarżony o liczne przestępstwa na tle seksualnym producent gnije w areszcie, gdzie może spędzić nawet 25 lat.

Jako że wyrok zostanie ogłoszony lada dzień, na światło dziennie wypływają kolejne fakty w kontrowersyjnej sprawie. Okazuje się, że w październiku 2017 roku znany filmowiec miał nie dopuścić do publikacji w magazynie Esquire, w której opisano przypadki molestowania seksualnego względem Jennifer Aniston. W artykule ujawniono, że Weinstein miał wielokrotnie dopuszczać się niestosownego zachowania wobec aktorki, wywołując u niej poczucie zagrożenia.

Przez lata często wpatrywał się w jej dekolt i robił przy tym obelżywe uwagi i miny, sprawiając, że Jennifer czuła się niekomfortowo - donosi źródło. Harvey był zauroczony Jennifer. Bardzo się w niej podkochiwał i ciągle mówił o tym, jaka jest gorąca. Jennifer zwierzyła się przyjacielowi, że podczas produkcji filmu "Derailed" z 2005 roku Weinstein napastował ją, przyciskając się do jej pleców i chwytając się za pośladki.

Jak podaje Page Six, gdy prawa ręka Weisnteina, Sallie Hofmeister wysłała szefowi mailem wstępny rys artykułu, producent miał odpisać jej tylko: "Jen Aniston powinna zostać zamordowana".

Wyszło na jaw, że "niewygodne" maile zostały zatajone w Sądzie Najwyższym Manhattanu przez obrońców Weinsteina, aby uniemożliwić prokuratorom wykorzystanie ich przeciwko niemu w procesie. Zostały one upublicznione przed jego zaplanowanym skazaniem w środę.

Choć Esquire nigdy nie opublikował molestowania Aniston, gwiazda poruszyła temat Weinstena w zeszłorocznym wywiadzie dla Variety, komentując jego "świńskie zachowanie" podczas kolacji zorganizowanej w ramach premiery Derailed.

Pamiętam, że siedziałam przy stole z Clivem Owenem, a nasi producenci i mój przyjaciel siedzieli ze mną - wyznała. W pewnej chwili Harvey podszedł do stołu i powiedział do mojego przyjaciela: "Wstań!", a ja pomyślałam tylko: "Mój Boże". Tym sposobem mój przyjaciel wstał i odszedł, a Harvey usiadł na jego miejscu. To był najwyższy poziom obrzydliwego wywyższania się i świńskiego zachowania - stwierdziła.

Aniston powiedziała też, że Weinstein próbował ją zmusić do włożenia na premierę sukienki zaprojektowanej przez jego ówczesną żonę, Georginę Chapman, jednak odmówiła.

Spodziewaliście się, że jest do tego zdolny?

KOMENTARZE
(55)
Monioszka
4 tyg. temu
.... Artykuł o czymś tak poważnym okropnym a komenatrzr że 'brzydka'... Bardzo na temat...Nie każdemu musi się podobać! A milion podoba
Sjdb
4 tyg. temu
Szkoda ze ten artykuł nie poszedł wtedy do prasy. Weinstein siedzi w więzieniu,sam mieszka w pokoju dla 30tu(!) więźniów. Siara z kilera to pikus przy nim
Vvv
4 tyg. temu
A czego oczekiwać po komentujących pudla? Rzadko zdarza się ambitny tekst to i publika na poziomie. Ale są wyjątki.
Wszyscy
4 tyg. temu
Bagno... Całe holiłud
TakaJa
4 tyg. temu
Patrząc na to, że psycholożkę uczestniczącą w jego procesie jakimś "dziwnym" trafem potrąciło auto, to myślę, że ten facet jest naprawdę niebezpieczny.
Najnowsze komentarze (55)
aga
4 tyg. temu
ona wygląda jak facet
Yyy
4 tyg. temu
Świniak powinien gnić w więzieniu. Długo nie pożyje.
rabin
4 tyg. temu
ŻYDEK!
Gosc 123
4 tyg. temu
Pudel Enquire, not Esquire
jasiek
4 tyg. temu
prostytutki hollywoodzkie się zbuntowały hahaha
margo
4 tyg. temu
Obrzydliwy typ!
gość
4 tyg. temu
A myślicie, że nasza żydowska "elita" show biznesu to chodząca cnota? Taki sam burdel pełen homoseksualistów, pedofili i maniaków seksualnych naćpanych jak pekaesy.
Dede
4 tyg. temu
Molestowana ale grała dalej i nie odeszła do innego producenta. Pitolenie.
tico
4 tyg. temu
My mamy rodzimych knurów co gwałca własne dzieci i otoczenie.
Jaroslaw
4 tyg. temu
Całe te towarzystwo to jeden wielki burdel
Bii
4 tyg. temu
Ale przeciez ona brzydka jest . Jak juz molestowac to ladna
Werra
4 tyg. temu
No pewnie ! Zaskoczenie to że jednak je jest ponad prawem
Oburzona
4 tyg. temu
Pudlu! Jesteście okropni dodając takie zdjęcia Jennifer! Zrobione z zaskoczenia, podczas robienia dziwnych min!
ZnaFca
4 tyg. temu
Zachowanie zachowaniem Ale czy on je na siłę zaciągał do łóżka!!!! Same tam wchodziły