Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Którą żoną jest tajemnicza Pola? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO

195
Podziel się

Przy takim tempie każdy może się pogubić. Mamy nadzieję, że pomogliśmy.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Którą żoną jest tajemnicza Pola? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO
Ile żon miał Michał Wiśniewski? (East News, pudelek.pl)
bDAXhuqJ

W niedzielę poinformowaliśmy, że Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Najnowsza żona lidera zespołu Ich Troje wybrała się w towarzystwie męża i jednej z jego córek do lokalu wyborczego, dumnie eksponując ciążowy brzuszek. Jak udało nam się dowiedzieć, tajemnicza Pola jest w 3. bądź 4. miesiącu.

bDAXhuqL

Zauważyliśmy w komentarzach pod tym właśnie artykułem, że do końca nie macie jednak pewności, którego dziecka spodziewa się rodzinny Michał, oraz którą z kolei żoną jest dla niego Pola. Patrząc na intensywne życie prywatne 47-latka, kompletnie się Wam nie dziwimy. Michał narzucił sobie bowiem dość mocne tempo i czasem nawet my za nim nie nadążamy.

Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy profesjonalny schemat, który uwzględnia wszystkie śluby i rozwody Michała, a także, równie zagmatwane, informacje na temat jego gromadki pociech.

Za pierwszą żonę Michała Wiśniewskiego oficjalnie uznaje się Magdę Femme (urodzoną jako Magdalena Pokora), wówczas 1/3 zespołu Ich Troje. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1996 roku, a ich małżeństwo przetrwało "aż" pięć lat. Dziś Magda jest jedną z nielicznych byłych żon Michała, z którymi 47-latek nie ma raczej zbyt dobrych stosunków. W 2013 roku Wiśniewski przyznał, że "poślubienie Magdy było największym błędem w jego życiu", natomiast ona podsumowała go słowami "medialna d*iwka". Para nie doczekała się potomstwa.

bDAXhuqR

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandaryna Mandrykiewicz. Choć cywilny ślub wzięli w 2002 roku, to jednak ten zorganizowany rok później zapisał się w historii. Michał i Marta postanowili bowiem powiedzieć sobie sakramentalne "TAK" w Kirunie na biegunie północnym. Koszt wystawnej ceremonii wyniósł wtedy "skromne" 2 miliony złotych, a ślub transmitowany był w telewizji... Kiedy Michał wypromował już Mandarynę, a ona zaliczyła "najważniejszy występ w swoim życiu", prezentując swój nadzwyczajny "talent" wokalny w piosence Ev'ry Night na scenie sopockiej Opery Leśnej w 2005 roku, małżeństwo zaczęło się rozpadać. Ostatecznie do rozwodu doszło w 2006 dzieci. Para doczekała się urodzonego w 2002 roku syna Xaviera Michała oraz córki Fabienne Marty, która przyszła na świat rok później.

Rok 2006: rozwód z Martą i ślub z Anną Świątczak, ówczesną wokalistką Ich Troje. Michał bowiem czasu nie tracił nigdy. Najpierw była więc uroczystość w posiadłości wokalisty w Magdalence, a rok później przyszedł czas na zorganizowanie ceremonii z nieco większą pompą... w Las Vegas. Michał i Ania przetrwali razem imponujących pięć lat i doczekali się dwóch córek. W 2006 roku na świecie pojawiła się Etiennette Anna Wiśniewska, a w 2008 Vivienne Vienna Wiśniewska.

Czwartą kobietą, która ślubowała Michałowi "miłość, wierność i uczciwość małżeńską", była Dominika Tajner. I na ten moment to do niej należy rekord wśród żon Wiśniewskiego, gdyż to ona może poszczycić się najdłuższym stażem małżeńskim. Bajkowy ślub na Mazurach wzięli w 2012 roku, a papiery rozwodowe trafiły do sądu dopiero w 2019 roku. Para nie doczekała się potomstwa, ale razem wychowywali syna Dominiki z pierwszego małżeństwa, Maksymiliana.

I ostatni przystanek... rok 2020 i tajemniczy ślub z poznaną na portalu randkowym Polą. Żona numer pięć, o dziwo, trzyma się od show biznesu z dala. Wiadomo o niej więc niezbyt wiele, ale małą ciekawostką jest fakt, że sama ma czworo dzieci. To oznacza, że jeśli pociechy Michała spotkają się w jednym pomieszczeniu z dziećmi Poli, to... raczej nikt więcej już w tym pomieszczeniu się nie zmieści. A co więcej, żona numer pięć jest przecież w ciąży, więc dziecko numer pięć (a jeśli wliczyć też dzieci Poli, to numer 9) wkrótce dołączy do familii Wiśniewskich.

bDAXhuqS

Całkiem proste, prawda? Spójrzcie jeszcze na dokładną rozpiskę, a wszystko już będzie jasne jak słońce. Chociaż wcale nie jesteśmy pewni, czy w bliższej lub dalszej przyszłości nie będzie potrzebna aktualizacja...

bDAXhuqT
bDAXhuqU
bDAXhurm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Gość
7 miesięcy temu
Co te kobiety w nim widzą ?
Clover
7 miesięcy temu
Dziękujemy, teraz mogę spac spokojnie :)
123
7 miesięcy temu
Pola nie będzie tą jedyną 😂
bDAXhurn
By ann
7 miesięcy temu
On musi mieć dużego bo jak to inaczej logicznie wytłumaczyć?
meg
7 miesięcy temu
Sęp miłości
Najnowsze komentarze (195)
12234450
2 tyg. temu
NA CZWÓRKĘ JEGO DZIECI Z PIERWSZYCH MAŁŻEŃSTW 500+ BIORĄ JEGO BYŁE ŻONY NIE ON, ON NAJWYŻEJ TO BIERZE PIENIĄDZE NA CZWÓRKĘ PASIERBÓW. NO I JAK URODZI SIĘ NAJMŁODSZA LATOROŚL TO BĘDZIE MIĘĆ 2,5 TYS. CO MIESIĄC.
1223445
2 tyg. temu
TERAZ, 2021 ROK (ŻYCIE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO): PIĄTA ŻONA, PIĄTE DZIECKO. WKRÓTCE, 2031 ROK (DALSZE ŻYCIE WIŚNIEWSKIEGO: DZIESIĄTA ŻONA, DZISIĄTE DZIECKO.
Ryszard
6 miesięcy temu
i po co nam uchodzcy mamy swojego szejka i jego haren
pucio
6 miesięcy temu
Ej no nie zamykajcie diagramu Michał nie powiedział ostatniego słowa zostawcie możliwość rozrysowywania cały czas ;)
Remix
7 miesięcy temu
500+ robić robotę
lelumpolelum
7 miesięcy temu
jak tak dalej pójdzie, to rząd zbankrutuje. nie wystarczy na 500+
Zdzicha
7 miesięcy temu
Wiśnia to jednak porządny chłop, co by o nim nie powiedzieć, jak już pozna kobietę to nie romansuje bez zobowiązań jak inni ale z każdą sie ożeni. :)
Zzzzz
7 miesięcy temu
JAK MODA NA SUKCES ..NIEKOŃCZĄCE SIĘ HISTORIE...
bDAXhurf
Ania
7 miesięcy temu
Generalnie zazwyczaj rozwodzi się z poprzednią by móc poślubić kolejną, bo dziecko w drodze. Z wyjątkiem Tajnerki, która w ciąży nie była.
Gabriela1982
7 miesięcy temu
A mnie interesuje to dlaczego się rozwodzi? I co czują dzieci?
Www
7 miesięcy temu
A więc wszystkie wokalistki z Ich Troje zaliczone no prawie bo coś mu nie pykło z Justyną czyżby 🐍 nie domugł😆
stst
7 miesięcy temu
Czyli średnio co 5 lat nowa żona
Beka
7 miesięcy temu
Rodzina to podstawa , ha ha ha ...
Zenon
7 miesięcy temu
Pomyślmy co on ma takiego ze baby na niego lecą , urodziwy nie jest , wysoki tez nie , 🤔bogaty tez nie to jaki może być powód 🤔 pozatym ze ma czerwone włosy piec byłych żon i kupę dzieci 🤔a moze ma węża w kieszeni olbrzymich rozmiarów jakiś boa czy coś 🤔 myśle i myśle i nic 🤯
...
Następna strona
bDAXhurH