Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Ilona Felicjańska i Paul Montana wydali na ślub SKROMNE 30 tysięcy złotych

120
Podziel się:

W kameralnej uroczystości w Londynie wzięła udział jedynie najbliższa rodzina, przyjaciele i fotoreporter tabloidu.

Ilona Felicjańska i Paul Montana wydali na ślub SKROMNE 30 tysięcy złotych
Montana (East News, Instagram, East News, Instagram)

Ilona Felicjańska zdecydowanie nie ma ostatnio łatwego życia. Modelka, która w branży modowej osiągnęła wiele, pojawiała na wybiegach światowych domów mody, a eksperci przepowiadali jej międzynarodową karierę, niestety wpadła w nałóg alkoholowy, z którym dzielnie walczy do tej pory.

Zobacz: Ilona Felicjańska szczerze o kolejnym odwyku: "Nie potrzebujemy terapii"


Przez kilka lat zapewniała, że udało jej się utrzymać na wodzy pociąg do kieliszka, ale wszystko wskazuje na to, że wróciła na złe tory. Z pewnością w wytrwaniu w trzeźwości nie pomaga jej związek z "bad boyem" Paulem Montaną. Amerykański przedsiębiorca często publikuje w sieci intymne sceny z życia z Iloną, a ostatnio zakochani mieli wdać się w bójkę podczas wspólnych wakacji.


Przypomnijmy: Wstrząsające nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany! "Zatrzymana próbowała KOPAĆ SZYBY w samochodzie"

Zobacz także: Ilona Montana promuje własną kampanię! "Nie piję, bo lubię"

W piątek pojawiła się informacja o tym, że para stanęła wreszcie na ślubnym kobiercu. Na skromnej uroczystości w Londynie towarzyszyła parze jedynie najbliższa rodzina, przyjaciele i fotoreporter Faktu

Okazuje się, że państwo Montana postanowili żyć nieco oszczędniej i nie zdecydowali się na wielką ślubną fetę, a wszystkie niezbędne do ceremonii elementy zakupili "po kosztach". Ilona zadała szyku w skromnej sukni ślubnej, którą dostała za darmo. Małżonkowie spędzili za to kilka nocy w hotelu, co wyniosło ich 9 tysięcy złotych. Po zakończeniu ceremonii szczęśliwa para zabrała gości na obiad do restauracji, w której menu dla jednego gościa kosztuje od 300 do 500 zł (nie licząc niezbędnika w postaci alkoholu). 

Czego życzycie młodej parze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Ona
2 lata temu
A wesele na bank było bez alkoholu 🤣
hipokryta!
2 lata temu
"Czego życzycie młodej parze?" - spokoju!!! Żeby taka hiena jak Koba przestała na nich szczuć!!!
hiena!!!
2 lata temu
To nie sztuka poszczuć na Felicjańską! Koba, poszczuj na RozMajdanową! Co? Brakuje odwagi!???
zakłamaniec!
2 lata temu
"Czego życzycie młodej parze?" - spokoju!!! Żeby taka hiena jak Koba przestała na nich szczuć!!!
zakłamaniec!
2 lata temu
"Czego życzycie młodej parze?" - spokoju!!! Żeby taka hiena jak Koba przestała na nich szczuć!!!
Najnowsze komentarze (120)
Niki
9 miesięcy temu
Twoją hańbą jest opowiadać o cudzych haniebnych zdarzeniach. Takie postepowanie zmierza do niedopuszczenia osoby w "dołku" do wyjścia z niego. To nie ona jest alkoholem, papierosem, czy narkotykiem. Ona jest Dzieckiem Bożym - i zły jej przywalił. Trzeba obdarować dobrą wiarą i dobrą prasą a uratuje się człowieka.- Warto być pomocnym bliźniemu.
Niki
9 miesięcy temu
Pytano w USA w ankietach, co trzyma małżeństwo na stałe i bardzo długo ?- Okazuje się , że stałe małżeństwa to te co się kłócą.
Prawda
2 lata temu
lot przed ślubem ---- Wsiadła tylko ona sama najpierw w takim stanie, że lepiej nie mowić… Była totalnie pijana, nie wiem jakim cudem ją wpuścili. Ktoś z obsługi pytał gdzie „mąż”, to ona nawet nie wiedziała co im powiedzieć. Wydzwaniała do niego i kazała mu przyjść. Zaczęła się dusić, źle czuć, prawie wymiotować. Dziewczyna, która miała z nią miejsce, poprosiła o zmianę, bo było trochę wolnych. Ja siedziałem za Ilona, jak zobaczyłem jak pluje obok siebie, bo zbiera jej się na wymioty, tez poprosiłem o zmianę miejsca i o to, żeby ktoś się nią zajął (usiadłem obok tej dziewczyny, która miała miejsce z Iloną). Potem przyszedł w końcu pan „mąż”. Miał inne miejsce, ale obsługa prosiła go by zajął się nią. Ona przez cały lot go wołała, jak przychodził to robiła mu jazdy. A on pił dalej w samolocie, co chwile zmieniał miejsce i podrywał młode dziewczyny. Ona non stop go wyzywała, pokazywała fucka i płakała. Dziewczyna, która z nią na początku siedziała, nawet nie wiedziała kto to. Ja jej pokrótce opowiedziałem (chociażby o areszcie), a on za nami siedział, podrywając dziewczynę, opowiadał właśnie o tym. Cytuję: „byliśmy w więzieniu, bo Ilona mnie pogryzła”. Więcej na vouge Poland
ret
2 lata temu
No ale wyjaśnijcie skad miala jego nazwisko wczesniej skoro slub dopiero teraz
Anma
2 lata temu
Dzielnie walczy z nałogiem...niebywałe.
Nika
2 lata temu
Skoro są zdjęcia do "bruku", reportaż z ceremonii i "zabawy", to pewnie przyjęcie było za darmo. A może jeszcze na tym zarobili... Reklama strojów, dodatków, hotelu, itp. Pic na wodę aby tylko gawiedź zainteresować. 😆
Jak
2 lata temu
Zaklamana podstarzala pijaczka na siłę próbuje zaistnieć. Olejmy ją.
Gość
2 lata temu
Patolicjanska
Żulobryci
2 lata temu
Tra ta ta
sryk
2 lata temu
fajna mamunia
sryk
2 lata temu
komu tacy potrzebni nie pokaqzujcie cos takiego
Gość
2 lata temu
Ja życzę im szczęścia
Maria
2 lata temu
Patologia
xxx
2 lata temu
"dostala za darmo" sami geniusze klepią te artykuły ;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie