Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ilona Felicjańska znów łamie prawo? Amerykański sąd ZAKAZAŁ celebrytce kontaktów fizycznych z Paulem Montaną

110
Podziel się:

49-latka z uporem maniaka bagatelizuje całą sprawę i wraz z ukochanym korzysta z pięknej pogody w oczekiwaniu na rozprawę, wygrzewając się na plaży.

Ilona Felicjańska znów łamie prawo? Amerykański sąd ZAKAZAŁ celebrytce kontaktów fizycznych z Paulem Montaną
(ons, ons)
bFdKyYet

W trakcie swojej "błyskotliwej" kariery w show biznesie Ilona Felicjańska wielokrotnie udowodniła, że jest w stanie zrobić naprawdę wiele, aby o niej mówiono. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że modelka trafi do aresztu na Florydzie pod zarzutem "naruszenia nietykalności cielesnej", żeby później wykorzystywać wstydliwy fakt dla podgrzania zainteresowania wokół własnej osoby.

bFdKyYev

Aktualnie Ilona i Paul, z którym 49-latka spędziła wcześniej tydzień za kratami, czekają na rozprawę zaplanowaną na 9 stycznia. "Zakochana" para niewiele sobie robi z grożących im konsekwencji, wylegując się na jednej z florydzkich plaż i co rusz dzieląc się kolejnymi filozoficznymi sekwencjami o "sensie, szczęściu, prawdzie i uczciwości".

Celebrytka nie ukrywa, że w tym trudnym dla niej czasie ma "nieocenione" oparcie w Paulu, któremu - podobnie jak jej - postawiono zarzuty stosowania przemocy domowej na małżonku. Co ciekawe, zgodnie z zaleceniami sądu, do czasu rozstrzygnięcia sprawy Felicjańska powinna trzymać się jak najdalej od "krewkiego" ukochanego. Jak podaje Super Express, sąd na Florydzie wydał parze zakaz utrzymywania kontaktów fizycznych, co oznacza, że w praktyce nie powinni się ani przytulać, ani całować, ani ze sobą sypiać, by nie sprowokować kolejnych szarpanin. Jak możecie się domyślić, Ilona i Paul niewiele sobie robią z tego ultimatum...

Patologia?

bFdKyYeB
bFdKyYeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(110)
Vera
2 lata temu
Podobno Paul jest naprawde Pawlem o bardzo polskim nazwisku :)
tru
2 lata temu
Jestem osobą uzależnioną, nie piję już ponad 6 lat. Czasem zerkałam na wywody Pani Ilony na temat choroby, wychodzenia z nałogu. Dla niepijącego alkoholika każdy dzień to walka o godność ( nawet jeśli w trakcie picia nie odwalał żadnych grubszych numerów) i strach, że trzeba na trzeźwo się zmierzyć z nie zawsze różową rzeczywistością a to bywa bolesne. I zastanawiałam się, jak to jest, że Felicjańska taka zawsze optymistka, roześmiana, pewna swych słów, miłość jak z bajki, podróże. Nie, nie zazdrościłam, ale coś mi tu nie grało, za bajkowo, zbyt łatwo, wesoło. Z drugiej strony myślałam, ok, może nie jest tak źle, innej alkoholiczce się udało odnaleźć swoją drogę więc może i ja dam radę. I wiecie co? Czuję się rozczarowana, trochę oszukana bo teraz wyszło szydło z wora jak tam u niej "fajnie". Może i nie mam jak w bajce, ale żyję spokojnie z czystym sumieniem, z pokorą i nie muszę świecić oczami. Nie czuję się lepsza bo ja daję radę a ona nie, ale po prostu uważam że już nie powinna nigdy więcej publicznie się wypowiadać na temat nałogu. Życzę jej siły, pokory i spuszczenia z tonu przede wszystkim.
Hello
2 lata temu
Pawel RDULTKOWSKI ! Paul Montana to swiadoma zmiana nazwiska tego szubrawcy uwiklanego w przekrety !!!!! Niech pudel nie kasuje komentarzy podajacych prawde. PLEASE .
bFdKyYeX
Szymon
2 lata temu
Na innym portalu piszą, że tak naprawdę zatrzymali ich za oszustwa finansowe. To co pisze pudel to bzdury. Za chwilę zniknie jeden z głównych wątków że Paul, to tak naprawdę Paweł.
abc
2 lata temu
i ta paremia łacińska wytatuowana na ręce ze miłość zwycięża wszystko jak widać rozum również
Najnowsze komentarze (110)
Aqq
2 lata temu
Durne dziennikarskie hieny za kasę promują dziadowskich tzw „celebrytów” czyli zera które żerują na przygłupiej Tępej gawiedzi Ale winne są szambiarskie media które bez tego nie mogą istnieć
mnie nie
2 lata temu
nuuudy
mnie nie
2 lata temu
a kogo to obchodzi?
Irka
2 lata temu
Pokręcona para @
ądu!
2 lata temu
No to już chyba trochę za dużo kompetencji dla sądu!
Goac
2 lata temu
Na innym portalu piszą że Paul po pijaku obciął sobie fajkę tasakiem a Kielonka wtrynila go na surowo, czy to prawda?
ggg
2 lata temu
Niech przejdą na islam. Mąż ją będzie mógł bić ile będzie chciał...
Sendzia
2 lata temu
Po prostu Ilona nie może ciągnąć faji Hanie Montanie
bFdKyYeP
Lemur
2 lata temu
To prawda alkoholików normalni ludzie nie są w stanie zrozumieć. Szkoda mi tej pijaczki.
Ana
2 lata temu
Tu o narzeczonym: https://twitter.com/SimonTemplarTS/status/1209450539605475328?s=19
Rikitiki
2 lata temu
hahaha... :))) moj rower na insta ma wiecej lajkòw!!!
nesa
2 lata temu
Prosze wszystkie osoby , ktore maja szacunek do samych siebie o nie komentowanie tych degeneratow !
erer
2 lata temu
synowie są pewnie dumni z mamy
erer
2 lata temu
Synowie są pewnie bardzo dumni z mamy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdKyYfI
bFdKyYfJ
bFdKyYfK
bFdKyYfL
bFdKyYfM
bFdKyYfr