Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Internauci krytykują Tomasza Kammela za pokłony oddawane Kurskim na koncercie Bocellego: "WCHODZENIE W D*PĘ poziom hard"

503
Podziel się:

Tomasz Kammel pełnił honory prowadzącego na wielkanocnym koncercie Andrei Bocellego, gdzie pojawili się też prezes TVP Jacek Kurski i jego (wówczas jeszcze brzemienna) żona Joanna. Sposób, w jaki prezenter powitał prezesa TVP i jego małżonkę, wywołał wiele kontrowersji.

Internauci krytykują Tomasza Kammela za pokłony oddawane Kurskim na koncercie Bocellego: "WCHODZENIE W D*PĘ poziom hard"
Tomasz Kammel powitał Jacka Kurskiego i jego żonę zaskakującymi słowami (AKPA)
bESQuLNN

Tomasz Kammel nie cieszy się w ostatnim czasie najlepszą prasą. Co prawda dziennikarz od lat jest zawodowo związany z Telewizją Polską i obecnie działa m.in. jako prowadzący Pytania na śniadanie, jednak w mijających miesiącach fani wyraźnie mają mu za złe współpracę z TVP. On sam natomiast konsekwentnie ignoruje głosy krytyki.

Choć o posadzie Tomasza Kammela w TVP powiedziano już praktycznie wszystko, to jego współpraca z Jackiem Kurskim wciąż budzi kontrowersje. Atmosfera stała się jeszcze gęstsza po odejściu Marzeny Rogalskiej, z którą tworzył duet w Pytaniu na śniadanie. Sama dziennikarka zapewniała po fakcie, że mieli dobre relacje, ale tylko w pracy. Dziś nie obserwują się już nawet na Instagramie.

bESQuLNP

Mimo lawiny krytyki kariera Kammela w TVP nadal trwa, a prezes stacji regularnie angażuje go do kolejnych projektów. Tym razem Kurski powierzył Tomkowi prowadzenie wielkanocnego koncertu Andrei Bocellego, który doczekał się emisji w czasie świąt. Wizyta słynnego tenora w Polsce była efektem współpracy z Filharmonią Podlaską, a nieliczni mieli nawet okazję gościć tam osobiście.

Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Wśród gości na widowni byli też Jacek i Joanna Kurscy, którzy wtedy jeszcze wyczekiwali narodzin wspólnego dziecka. Ich córka Anna przyszła na świat niedługo po wydarzeniu, a na miejscu para wyposażona w maseczki chętnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Co ciekawe, ich zainteresowanie to nie jedyne honory, na które mogli tego dnia liczyć, a z pomocą przyszedł im właśnie Tomasz Kammel.

bESQuLNV

Podczas pełnienia obowiązków Kammel postanowił zwrócić uwagę wszystkich na to, że prezes TVP i jego małżonka goszczą na widowni. Nie była to jednak drobna wzmianka, a cały paragraf, który wzbudził ogromne oburzenie internautów. Prezenter powitał bowiem Kurskich dość zaskakującymi słowami, nawiązując do tytułu koncertu.

Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - powiedział, a publiczność nagrodziła tę uwagę brawami.

Nieco mniej entuzjastycznie do sprawy podeszli internauci, którzy nie zostawili na Kammelu suchej nitki. Prezenter stał się tym samym obiektem kąśliwych komentarzy, a nawet drwin.

"Ale z pana cud życia", "Wchodzenie w d*pę poziom hard", ""Cud życia", ale porażka...", "Cud życia, totalnie bez kręgosłupa jesteś", "Chyba w lustro coraz trudniej patrzeć", "Hipokryzja leje się wiadrami, taki tam cud życia..." - czytamy pod postami Kammela w mediach społecznościowych.

bESQuLNW

Zgodnie z oczekiwania, Tomek nie odpowiedział na żaden z głosów krytyki i nijak nie odniósł się do sprawy. Myślicie, że powinien?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESQuLNX
bESQuLNY
bESQuLOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(503)
Morale
8 miesięcy temu
Jeśli chodzi o Kurskich to największym cudem jest ich ślub kościelny w Łagiewnikach. Totalna kompromitacja tych państwa oraz władz kościelnych i podeptanie świętości. Wstydu za grosz. Pycha i próżność na każdym kroku, i to obrzydzające poczucie władzy które mierzi już każdego.
Olga
8 miesięcy temu
Koncert operowy, mężczyźni w smokingach, nawet sam Kurski w smokingu, a jego żona w golfie i dżinsach... brak klasy i elegancji niestety
Sienna
8 miesięcy temu
Nie wierzyłam gdy ich zobaczyłam. Elegancki koncert w filharmonii a żona prezesa w golfie i dżinsach. Wstyd i mega faux pass. Ciąża to nie usprawiedliwienie.
bESQuLOr
Anna
8 miesięcy temu
Kurska niechlujna. Jeansy i za maly golf. Nie oplacalo sie kupic ladna ciazowa sukienke ??? Faceci pod muszka a ta jak wyploch . Ale w pierwszym rzedzie.
Normalny
8 miesięcy temu
Żenada... Zero honoru, mentalność PRL-owska. Gdzie tacy ludzie się uchowali?
Najnowsze komentarze (503)
Jolen
8 miesięcy temu
Jak ona się ubrała!!! Nie stać ją na luźną, elegancką kieckę? Błąd jej do głowy uderza. Żenada.
Obserwator
8 miesięcy temu
kiedyś artyści wkładali głowę w paszczę lwa, teraz prowadzący wkładają głowę w d... Kurskiego. Dobra zmiana?
***** ***
8 miesięcy temu
Cud porażka😹🤡
Jener
8 miesięcy temu
Czy tego faceta nigdy nie dopadnie karma ? Mówię o Pan Jacku.
wstydzcie sie
8 miesięcy temu
powiedział, co uznał za stosowne, i mam nadzieję, że ma gdzieś hejterów. Zastanowcie sie nad sobą, bo wygląda to tak, że na jego miejscu nie tylko byście nie pogratulowali, ale jeszcze przyszłych rodziców przed porodem w łyżce wody utopili
Cuda w tvp
8 miesięcy temu
Tam same cuda: po 30 latach i 3 dzieci dostac rozwod koscielny to prawdziwy cud. Kurski juz niedlugo cuda bedzie czynil u Tadeusza w Toruniu...😡😡😡😡
Sto
8 miesięcy temu
Kammel powoli zaczyna wyglądać jak Cesarz Disco Polo. To jest praca zmieniająca rysy twarzy.
Mila😭
8 miesięcy temu
Tomuś jeszcze troszkę i prezes będzie musiał udać się na rozcięcie dziury , przecież musi załatwiać potrzeby fizjologiczne nie 😳😳😳
bESQuLOj
żenada
8 miesięcy temu
a łykał czy wypluwał
amelia
8 miesięcy temu
ŚWIĘTA RODZINA
ŻENADA
8 miesięcy temu
Żenada
STOP REKLAMOM...
8 miesięcy temu
żenada, żenada i żenada
CIacho
8 miesięcy temu
a GDZIE ŻONKA KURSKIEGO CHODZI DO FRYZJERA? BO SALONY ZAMKNIĘTE A ONA WŁOS ZROBIONY....
Wkurzony Miś
8 miesięcy temu
P. K. Kto się torbą urodził neseserem nie umrze, Żenada😠😠😠
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQuLPc
bESQuLPd
bESQuLPe
bESQuLPf
bESQuLPg
bESQuLOL