Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Internauci oskarżają Willa Smitha o ROMANS z Margot Robbie! "Pamiętała, że na suficie jego przyczepy wisiały LUSTRA"

38
Podziel się:

Fani słynnego małżeństwa odkopali dowody mogące świadczyć o tym, że to Will, a nie Jada, pierwszy dopuścił się zdrady małżeńskiej.

Internauci oskarżają Willa Smitha o ROMANS z Margot Robbie! "Pamiętała, że na suficie jego przyczepy wisiały LUSTRA"
(fot. ONS)

Światowe media nie cichną od doniesięń o tym, że uważani za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w Hollywood, Will Smith i Jada Pinkett Smith, mają niemałe problemy z życiem w monogamii. Prawda wyszła na jaw, gdy 27-letni muzyk August Alsin wyjawił w swoim najnowszym wywiadzie, że przez wiele lat żył w intymnej relacji z Jadą (która jest żoną Willa od 23 lat).

Zamiast zaprzeczyć gromadzącym się wokół jej osoby plotkom, Jada Pinkett Smith postanowiła zaprosić męża do swojego internetowego talk show, gdzie wyjawiła przed światem, że faktycznie była związana z kolegą jej syna w trakcie separacji z mężem. Nagranie miało na celu uspokoić internetowe spekulacje, jednak zamierzenie to skończyło się spektakularną porażką. Stało się tak głównie za sprawą niezręcznej wymiany zdań, która została uwieczniona w trakcie nagrania Red Table Talk.

Nie chcę już przez to przechodzić. Odegram się najpierw na Tobie - mówi w pewnym momencie programu Will, żartując sobie ewidentnie, że również planuje zdradzić żonę.

Odegrasz się na mnie? Myślę, że już się na mnie odegrałeś. Myślę, że jesteśmy kwita - odpowiedziała mu Jada z kwaśnym grymasem wymalowanym na twarzy.

Pewnie masz rację - przyznał jej rację Will Smith.

Internauci w mig skojarzyli słowa Jady z plotkami dotyczącymi rzekomego romansu Willa Smitha z Margot Robbie, które krążyły po kuluarach przed kilkoma laty, gdy gwiazdorzy pracowali razem na planie filmów Focus oraz Legion Samobójców. Twitter stanął w ogniu.

Will Smith właśnie oznajmił Jadzie, że zamierza przespać się z kimś, żeby się na niej odegrać. Zasady to zasady.

Will się postarał. Odegrał się na niej jak profesjonalista. Smith sypiał z Margot Robbie? To wideo nareszcie ma sens - pisali fani aktora, dołączając dowody w postaci niezręcznych wypowiedzi Robbie na temat swojego kolegi z planu.

Mówiliście, że chcecie dowodów? Margot Robbie pamięta, że na suficie przyczepy Willa Smitha są zawieszone lustra - dopisał kolejny internauta, powołując się na klip, w którym aktorka dokładnie opisuje wnętrze przyczepy, w której Smith zatrzymywał się podczas kręcenia Focus.

Plotki te zdaje się potwierdzać informacja podaną do publicznej wiadomości przed kilkoma laty przez portal Radar Online. Informatorzy tabloidu twierdzili, że zarówno Will jak i Robbie opuścili przyjęcie wystawione z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Według naocznych świadków Margot miała wskoczyć na plecy Willa, który zabrał ją następnie do swojej luksusowej przyczepy.

Myślicie, że kiedyś dowiemy się prawdy na temat łączącej ich relacji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(38)
Poll
2 lata temu
Przecież od dawna wiadomo że żyja w otwartym zwiazku, nie robią z tego tajemnicy.
Fuj
2 lata temu
Chyba nikt nie widzial listy gosci na wyspie Empsteina, Will uczestniczył w tych wydarzeniach, o tym nikt nie napisze! FUJ! Jeszcze piszecie o takich ludziach jak gdyby nigdy nic. Brzydze sie tymi ludźmi. Wstyd Pudel.
Kiki
2 lata temu
Kogo to obchodzi? Dorośli ludzie, są świadomi tego, co robią. A że naszła ich chętka na obce osoby...ludzka rzecz, oni za tym poszli, tak wybrali. Skoro Jada nadal jest z mężem, a Will z żoną, to reszta powinna zająć się swoimi sprawami
Annick
2 lata temu
Myslalam, ze Margot jest mądrzejsza
Dhk
2 lata temu
Trochę nie rozumiem. Wiele lat temu czytałam wywiad z obojgiem w którym potwierdzają że mają otwarte małżeństwo, tzn że mają obopulną zgode na zdrady. Zmieniło im się?
Najnowsze komentarze (38)
09:12 29
rok temu
YO..
09:12 29
rok temu
YO..
HejtNoWay
2 lata temu
I dont care ...wtf
Bahshs
2 lata temu
Też bym zdradziła mojego faceta z Margot :D
kleszcz
2 lata temu
Gdyby ludzie bali się piekła, które istnieje, to byłoby piękniej:) ale teraz popularne "hulaj dusza, piekła nie ma" doprowadziło do zgnilizny społecznej. niedługo wielu będzie się chciało ewakuować w normalne miejsce ale takiego nie będzie... nie będzie przyjaźni, miłości, dobra, zaufania, troski... wszystko będzie byle jakie... dostaliśmy wolną wolę i to co z nią zrobiliśmy... Krzywdzimy siebie samych i ludzi obok, bo myślimy się wszystko nam wolno, bo jesteśmy wolni. a gdzie odpowiedzialność, honor, godność, duma i odwaga? przepadło! żyjemy bez zasad, bo miało być fajnie, ale zapomnieliśmy, że wszyscy mamy uczucia. myślicie, że skąd tyle ludzi z depresją i innymi zaburzeniami psychicznymi? życie w miastach, brak kontaktu z naturą, w dodatku pęd życia... to nas zabija. ludzie sami siebie zabijają, bo ciągle szukają doznań, zamiast żyć zgodnie z własnym sumieniem i mieć osobowość.
hsoae c
2 lata temu
Z racji poważnych i śmiertelnych chorób które taka swoboda może przynieść nie ma we mnie żadnej na to tolerancji, moja partnerka też coś zmalowała i nasza relacja bez wielkich awantur przeszła w białe małżeństwo, dzieciom dałem spokojne dorastanie i dom, a partnerce przyjaźń, czułość ale seks został wykluczony. Może gdyby była zniewalająco piękna, oddana albo pracowita, ale to straszna hetera jest, agresywna, samolubna itd. Czasem potrzeba czegoś by przejrzeć na oczy, a relacja jest potrzebna dla komfortu np. dzieci. Sądzę że i u aktora jest jakieś takie wyjaśnienie tej sytuacji. Nie powinno się ludziom mówić jak mają żyć bo czasami to co widzimy kosztuje ich wiele poświęceń których nie rozumiemy i służy dla celu którego nie znamy.
Alinka
2 lata temu
Maja otwarty związek i co z tego. Polacy zazdroszczą bo dusza się w swoich nieszczęśliwych i niedopasowanych małżeństwach w których trwają bo Co rodzice powiedzą albo z czego będę żyła. Widzicie a oni żyją jak chcą....
Jjj
2 lata temu
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Bolo
2 lata temu
Nie od dziś wiadomo że Robbie mocno gościnna
aaga
2 lata temu
czy sa ludzie jeszcze co się niezdradaja na tym swiecie jestem ostatnio naiwna na tej planecie co w to wierzy?
Monia
2 lata temu
Już pislam ze w USA bardzo popularne wjst oz pary sa w związku małżeńskim ale obie storny moga sypiać z innymi i to norma dlatego nie dziwów mnie tez Khloe bo kań to P samo ze sowim partnerem ... i jak widać wszystko juz wychodzi bo dla mnie takie układy sa nie do pojęcia ale ludzie tak żyją i chcą żyć -maskara .
Dhk
2 lata temu
Trochę nie rozumiem. Wiele lat temu czytałam wywiad z obojgiem w którym potwierdzają że mają otwarte małżeństwo, tzn że mają obopulną zgode na zdrady. Zmieniło im się?
xsxsxs
2 lata temu
widać był w Focus że jest z Margot nie udawali
nbv
2 lata temu
zoczency
Oferty dla Ciebie