Jacek Borkowski kibicuje Kamilowi Sipowiczowi w nowej relacji: "Dajmy sobie SZANSĘ NA SZCZĘŚCIE"

116
Podziel się

Aktor, który po śmierci Magdaleny Gotowieckiej przez kilka miesięcy spotykał się z Pauliną Koziejowską, stwierdził smutno, że "nie wie, czy znajdzie kogoś, kto wypełni pustkę po żonie".

Jacek Borkowski kibicuje Kamilowi Sipowiczowi w nowej relacji: "Dajmy sobie SZANSĘ NA SZCZĘŚCIE"
(ons, ons)

Pod koniec lipca 2018 roku całą Polską wstrząsnęła wiadomość o śmierci Kory. Wybitna artystka przez kilka lat walczyła z nowotworem. Wokalistka pozostawiła w żałobie fanów i bliskich, którzy do dziś nie mogą pogodzić się ze stratą.

Odejście Olgi Jackowskiej odcisnęło piętno przede wszystkim na jej wieloletnim partnerze Kamilu Sipowiczu, który - jak oboje często podkreślali - czuł z gwiazdą "wyjątkowe połączenie duchowe". Półtora roku po tym, jak pisarz pożegnał ukochaną, 66-latek przyznał w jednym z wywiadów, że spotkał na swojej drodze nową miłość - o 30 lat młodszą Sylwię.

W grudniowej rozmowie z Moniką Jaruzelską Sipowicz "wytłumaczył się" z nowej relacji, zapewniając, że Kora chciałaby, aby po jej śmierci kogoś jeszcze pokochał.

"Chciałbym, żeby to zostało moją prywatnością" – wyznał. "Można kochać dwie osoby. Podejrzewam, że miłość jest niepodzielna. "Miłość zaczyna się od miłości" - tak jak Kora powiedziała i można kochać wiele osób. Wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i na przykład nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a najwięcej szczęścia daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra."

Swoje pięć groszy w temacie potrzeby miłości w przypadku owdowiałych mężczyzn postanowił dorzucić Jacek Borkowski, który w 2016 roku pożegnał Magdalenę Gotowiecką. Jakiś czas po stracie małżonki aktor znalazł pocieszenie w ramionach Pauliny Koziejowskiej. Niestety, związek 66-latka i o 23 lata młodszej pogodynki zakończył się po zaledwie trzech miesiącach.

"Trudno znaleźć antidotum na tak tragiczne wydarzenie, jak utrata drugiej połówki" - stwierdził Borkowski rozmowie z "Faktem". "Spotkanie nowej osoby, która będzie przyjacielem i partnerem, może pomóc w żałobie. Jeśli komuś się udało poznać nową, dobrą kobietę, jak Kamilowi Sipowiczowi, to czemu nie! Dajmy sobie szansę na szczęście, bądźmy dla siebie łaskawi i pozwólmy sobie na przeżycie czegoś miłego."

W dalszej części wywiadu aktor życzył Sipowiczowi szczęścia, dodając smutno, że sam w swoje nie wierzy.

*"Mnie się jeszcze nie udało spotkać odpowiedniej osoby. Nie wiem, czy znajdę kogoś, kto wypełni pustkę po mojej żonie." *- zakończył.

KOMENTARZE
(116)
Aga.g
miesiąc temu
Tylko ciagle mnie zastanawia dlaczego te „nowe miłości” starych facetów są o 27 lat młodsze. Naprawdę tak ciężko zakochać się w kobiecie 60-letniej? Wtedy nikt nie watplilby w szczerość ich uczuć.
Barbara
miesiąc temu
Mnie tylko ciekawi dlaczego szuka miłości i bliskości u kobiet minimum 20 lat mlodszych? Przecież łatwo sie domyślić o co tak naprawdę takim laskom chodzi. Mimo to powodzenia, też jeszcze wierzę w prawdziwą miłość!
Maria
miesiąc temu
a Ty jacku chcialbys byc dla kogos zamiennikiem? bo tak z twoich slow to brzmi
Krowi ogon
miesiąc temu
Wszyscy wola młodsze ....a nie starsze dlaczego ???
Meg
miesiąc temu
Samotnosć nie jest dobra...
Najnowsze komentarze (116)
olaboga
4 tyg. temu
Matko Jedyna! Sipowicz 66 lat a wyglada jak moj dziadek 90-letni. Strach pomyslec co to dziadzisko nosi pod tym , przepoconym kapelutkiem.
zcczccz
4 tyg. temu
takie to bolesne i ojojojojoj trzeba koniecznie w wieku córki sobie przygruchać bo ona najlepiej zrozumie śmierć a nie taka w odpowiednim wieku która też to przeżyła. Młoda to wie wszystko co dziadkowie jest potzrebne . Durne te stare chłopy oj durnr.
Ola
miesiąc temu
Ja pierdziel...nie wierzę...taka wielka miłość tylko faceci potrzebują szybko kogos do dymania
wawel
miesiąc temu
Panowie proponuje udział w programie "sanatorium milosci" Tam się robi szydere ze starego pokolenia, ale niektórym się to podoba. Chlopcy do dziela...Pani Manowska może zatrudni, pomoze na te wapory.
joanna
miesiąc temu
ktoś tam napisał stre wyleniale capy. i to prawdza. szukają miłości w przedszkolu. i czego sie po tym spodziewać, młoda dziewczyna zachłyśnie sie popularnością ,pieniędzmi ,znajomościami przez chwile a póżniej teskni do rówięśników, młodego ciala i całej tej reszty a nie starego pomarszczonego tyłka .
Lola
miesiąc temu
Jaki ten Borkowski jest brzydki co ta zmarla zona w nim widziala
Mrumru
miesiąc temu
No niech tylko Ślipowicz uważa bo już był taki przypadek, że wielka fanka wykończyła na śmierć swoją idolkę sprawując opiekę nad nią./Willaskę/
gisc
miesiąc temu
Ale tego Borkowskiego to bym nie chciala nie podoba mi sie.
gosc
miesiąc temu
Bo mloda kobieta u boku odmladza a stara postarza i co z taka stara juz nic nie zrobi tylko do kosciola i sie pomodlic.
Konopielka
miesiąc temu
Dwa wyleniałe capy !!! Żadna porządna młoda kobieta nie chciała by być z żadnym z nich, za żadne skarby! Chyba że zdz..a dla kasy i lansu.
Ada
miesiąc temu
Pewnie pewnie niech się wspierają. Przecież muszą omówić sprawę wydziedziczenia młodych żon. Żeby zabezpieczyć nie pierwszej młodości wnuki
Perry
miesiąc temu
Tego po nim się nie spodziewałam. Miłość aż po grób w obie strony. Miłość jego życia. A tu taki skok . Zdrajca ! Teraz już wiadomo dlaczego tak dbał o testament artystyczny
LelumPolelum
miesiąc temu
Jeden wart drugiego. Nie przepadam akurat za żadnym z nich
ewa
miesiąc temu
W wieku tych dziadków , z seksem, to jak z warszawska defiladą-------- Wola maszeruje.... a Ochota juz przeszła !!!!! Chociaz teraz jest masa wspomagaczy --- ale sa szkodliwe dla staruszków !!!!!!!!!
...
Następna strona