Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Eweliny Taraszkiewicz: "Męczące jest to WYLEWANIE ŻALI"

Podziel się:

Ewelina Taraszkiewicz zarzuciła ostatnio Jakubowi Rzeźniczakowi, że ten nie tylko nie widział się z córką w Dzień Dziecka, lecz nawet nie złożył jej życzeń. Piłkarz zdążył już odpowiedzieć matce swojego dziecka.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Eweliny Taraszkiewicz: "Męczące jest to WYLEWANIE ŻALI"
Rzeźniczak odpowiada na zarzuty matki swojego dziecka (Instagram)

Jakub Rzeźniczak obecnie układa sobie życie u boku ukochanej Pauliny, którą poślubił pod koniec ubiegłego roku. Małżonkowie na co dzień ochoczo dokumentują wspólne życie w mediach społecznościowych - niedawno uczcili na przykład drugą rocznicę znajomości, publikując w sieci wspólne zdjęcie z plaży. Niestety kilka dni temu miłosna sielanka Rzeźniczaków została nagle zaburzona. Wszystko to za sprawą ostatniej wypowiedzi matki córki piłkarza, Eweliny Taraszkiewicz.

Rzeźniczak nie spotkał się z córką w Dzień Dziecka. Matka dziewczynki komentuje

Taraszkiewicz w przeszłości już niejednokrotnie publicznie uderzała w Rzeźniczaka. W ubiegłym roku wytoczyła mu także sprawę o podwyższenie alimentów na ich wspólną pociechę, które on sam z kolei chciał obniżyć. Nagły zwrot akcji nastąpił jednak kilka miesięcy temu, w obliczu afery wokół "ataku hakerskiego" na profil Antka Królikowskiego. Wówczas Taraszkiewicz dość niespodziewanie broniła ojca małej Inez przed internautami porównującymi go do aktora. Niestety wszystko wskazuje na to, że wspomniany incydent wcale nie był zwiastunem ocieplenia relacji Rzeźniczaka i Taraszkiewicz. Kilka dni temu w rozmowie z serwisem Co Za Tydzień kobieta zarzuciła bowiem piłkarzowi, że ten nie spotkał się z córką w Dzień Dziecka.

We wspomnianej rozmowie z serwisem Taraszkiewicz stwierdziła, że Rzeźniczak nie spędził 1 czerwca z małą Inez, mimo iż nakazał mu to sąd. Piłkarz wcześniej miał poinformować matkę swego dziecka, że "nie zjawi się" na spotkaniu, gdyż wylatuje do Gruzji "w sprawach zawodowych". W rozmowie z Co Za Tydzień Taraszkiewicz zdradziła, że zaproponowała piłkarzowi, by zobaczył się z pociechą innego dnia, jednak ten nie mógł ponoć znaleźć odpowiadającego mu terminu. Mało tego, według kobiety w Dzień Dziecka Rzeźniczak miał nawet nie zadzwonić do córki z życzeniami...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Stępień o kompleksach i randkowaniu: "Zajadam smutki"

Zaproponowałam, żeby "odrobił" ten dzień wcześniej lub później, ale dostałam odpowiedź, że nie może określić się na ten moment z różnych osobistych powodów. Nie zadzwonił z życzeniami. Inez nie dostała żadnej kartki czy prezentu - powiedziała Co Za Tydzień Taraszkiewicz.

Faktycznie kilka dni temu Rzeźniczak dzielił się z instagramowymi obserwatorami kadrami z podróży do Gruzji. W miniony piątek piłkarz pochwalił się fanom serią zdjęć, na których widać było, jak delektuje się gruzińskim winem w towarzystwie żony. Niedługo później pochwalił się także nagraniem, na którym czule całował ukochaną na tle malowniczego wodospadu.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Eweliny Taraszkiewicz

Jakub Rzeźniczak zdążył już publicznie odnieść się do słów Eweliny Taraszkiewicz. W rozmowie z Plejadą piłkarz otwarcie zasugerował, że ma już dość tego, iż matka jego dziecka wypowiada się na jego temat w mediach.

Męczące jest już to wylewanie żali przez panią Ewelinę w mediach. Udziela najpierw wywiadów przy córce, oczerniając mnie, non stop wypowiada się w jakichś mediach. - powiedział serwisowi.

W rozmowie z Plejadą Rzeźniczak stwierdził, że Taraszkiewicz nie powinna tak często udzielać się medialnie. Odnosząc się do relacji z córką, sportowiec stwierdził zaś, że sprawa jest skomplikowana. Przy okazji polecił Taraszkiewicz, by skupiła się na opiece nad pociechą.

Na świecie jest wielu samotnie wychowujących rodziców, którzy mają jakieś wewnętrzne konflikty, ale nie latają z tym co chwilę do mediów. Od tego są sądy. Sytuacja jest skomplikowana i jeśli tak się martwi o córkę, niech się na niej skupi, a nie szukaniu rozgłosu - dodał.

Myślicie, że Jakub Rzeźniczak doczeka się odpowiedzi ze strony matki swojego dziecka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl