Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Joanna Jędrzejczyk ubolewa: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"

168
Podziel się:

"Jestem nadal dumna z tego, że reprezentuję Polskę, ale przykre jest to, że ludzie nie są tu słuchani" - skomentowała środowy strajk mediów rozmowie z Pudelkiem.

Joanna Jędrzejczyk ubolewa: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"
Joanna Jędrzejczyk o strajku mediów (Pudelek Exclusive, EASTNEWS)
bEUJcQDF

W minioną środę zamilkły wszystkie komercyjne media w Polsce. Powodem tej decyzji jest zapowiedź wprowadzenia nowego podatku, którym objęte zostaną m.in. portale internetowe, media tradycyjne oraz firmy mające w swej ofercie nośniki reklam. Fundusze uzyskane z tej daniny rząd zamierza przeznaczyć na Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Fundusz Ochrony Zabytków i powstający fundusz wsparcia kultury w obszarze mediów. Dla części prywatnych mediów wprowadzenie nowego podatku będzie oznaczać bankructwo.

O obecną sytuację w Polsce Pudelek zapytał Joannę Jędrzejczyk. Zawodniczka mieszanych sztuk walki nie ukrywa, że z dumą reprezentuje ojczyznę podczas zagranicznych wyjazdów. Niestety, w ostatnim czasie Joanna przyznaje, że choć nie wstydzi się promować polskiej kultury, nieco gorzej wygląda kwestia polskiej polityki. Dwukrotna mistrzyni Europy przyznała, że jest jej przykro z powodu ograniczania wolności mediów.

bEUJcQDH

Dawać mi wszystkich na sparingpróbuje żartować. Wolność mediów powinna być ogólnodostępna. To jest bardzo przykre, że to się dzieje. To smutne, że musimy żyć w takim kraju. Zawsze dumnie reprezentuję naszą ojczyznę, zawsze mówię o niej z dumą. Nie możemy teraz tego powiedzieć o rządzących. Nadal jestem dumna z Polski, przykre jest to, że ludzie nie są słuchani.

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"
bEUJcQDN
bEUJcQEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
www
10 miesięcy temu
co ma wspólnego podatek reklamowy od wolności wypowiedzi???
Ala
10 miesięcy temu
Ja mam pytanie. Czy ktoś z rządu wyłączył prąd mediom czy sami się wyłączyli?
Anka
10 miesięcy temu
A ja kocham Polskę !!!!! Cieszę że tu żyję , wychowuję dzieci i wcale nie jestem smutna.
bEUJcQEj
Wkurzona
10 miesięcy temu
Pani Joanno, a może konkret - które medium w Polsce nie może mówić tego co chce? Bezkarnie obraża się prezydenta Polski, premiera, papieża i nawet samego Boga. To nie jest wolność słowa? A co było za rządów PO? Dziennikarzom wyrywano laptopy z ręki, by nie mogli publikować tego co chcą? Wtedy to była wolność słowa, tak? A dziś - pan Trzaskowski zapowiada likwidację niewygodnej dla PO telewizji. To jest wolność słowa, tak? Przestańcie wreszcie powtarzać te platformiackie slogany i zacznijcie trochę myśleć i patrzeć na oczy!
dorosła
10 miesięcy temu
SZALEŃSTWO ! Ludzie ogarnijcie się ! Chodzi o podatki a nie o wolność ! ŻADNE mainstreamowe media NIGDY nie mówiły prawdy !
Najnowsze komentarze (168)
BogHonorOjczy...
10 miesięcy temu
Poslanka Joanna Jedrzejczyk:)
kwak
10 miesięcy temu
To po co korzysta z pieniędzy państwa i pcha sie do telewizji publicznej. nie rozróżnia podatku od wypowiedzi mediów
Meart
10 miesięcy temu
Ubolewa i podpisuje kontrakt z TVP... czegoś tu nie rozumiem...
Polska ma tez...
10 miesięcy temu
Przecież mozesz reprezentować niemcy! Wszędzie media płaca ten podatek!
Knick
10 miesięcy temu
Ja myślę, że przede wszystkim, ta niby gwiazda reprezentuje siebie. I jak widać i słychać może mówić co chce.
lon
10 miesięcy temu
Pani Joasiu, coś niepokojącego się z panią dzieje. Nie chodzi tylko o brak prawidłowej oceny sytuacji. Coś jest wyraźnie nie tak
Qwwq
10 miesięcy temu
Niestety nielojalna Asia
Widzę wszystk...
10 miesięcy temu
Może niech reżimowa zacznie cokolwiek płacić nie tylko brać kasę z budżetu???? Bo pozostałe media płacą i to słono!!!
bEUJcQEb
Polka
10 miesięcy temu
A ja kocham Polskę jestem patriota ale nie cierpię pisu i tego co robią z moim krajem!!!! Można być Polakiem i nie zgadzać się z jedyna słuszną partia!!!!
Stop
10 miesięcy temu
Władza prowadzona na smyczy przez kościół niszczy nasz piękny kraj! Odbiera nam prawa, niezależność. Wolność!
Zzzzzz
10 miesięcy temu
No jak tu żyć Tu się teraz nie da robić takich przekrętów jak za PO I jeszcze ta tv info wszystko wypadła
Polak
10 miesięcy temu
Dzieki TVP Info to wiem przynajmniej jakie inwestycje są w Polsce, jak się rozwijamy i ile mądrych rzeczy się w naszym kraju dzieje, ale widać to jest nie w smak innym krajom bo oni by chcieli żebyśmy zostali biedakami jak za czasów PO.
keill
10 miesięcy temu
Żebyście wiedzieli ilu teraz ludzi przyjeżdża z zagranicy celem osiedlenia się u nas na stałe to byście nie uwierzyli. Szwwwdzi, Niaemcy, Holendzry maja dość tego co u nich się dzieje. Polska traktowana jest jako ostoja normalności w tym zepsutym świecie.
dość tego
10 miesięcy temu
Co pani za bzdury opowiada? W Polsce niby nie ma wolności słowa? To niech pani posłucha tfałenów jak opluwają rząd i Prezydenta, niech pani poczyta artykuły na Wirtualnej (zaznaczam to nie jest Polski portal tylko calkowicie kapitał niemiecki) jak są tendencyjnie napisane, już same tytuły są tak celowo skonstruowane żeby "przywalić" rządzącym...Za czasów Bula Komora i POdziadowskiej partii wyrywano laptopy w redakcjach, a chłopak, który skomentował Bula w komentarzu dostał wyrok -wjechali mu do domu. Gdzie wtedy byli wszyscy ci obrońcy wolności?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJcQEU
bEUJcQEV
bEUJcQEW
bEUJcQEX
bEUJcQEY
bEUJcQED