Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Joanna Jędrzejczyk ubolewa: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"

168
Podziel się

"Jestem nadal dumna z tego, że reprezentuję Polskę, ale przykre jest to, że ludzie nie są tu słuchani" - skomentowała środowy strajk mediów rozmowie z Pudelkiem.

Joanna Jędrzejczyk ubolewa: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"
Joanna Jędrzejczyk o strajku mediów (Pudelek Exclusive, EASTNEWS)
bDJVyCmt

W minioną środę zamilkły wszystkie komercyjne media w Polsce. Powodem tej decyzji jest zapowiedź wprowadzenia nowego podatku, którym objęte zostaną m.in. portale internetowe, media tradycyjne oraz firmy mające w swej ofercie nośniki reklam. Fundusze uzyskane z tej daniny rząd zamierza przeznaczyć na Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Fundusz Ochrony Zabytków i powstający fundusz wsparcia kultury w obszarze mediów. Dla części prywatnych mediów wprowadzenie nowego podatku będzie oznaczać bankructwo.

O obecną sytuację w Polsce Pudelek zapytał Joannę Jędrzejczyk. Zawodniczka mieszanych sztuk walki nie ukrywa, że z dumą reprezentuje ojczyznę podczas zagranicznych wyjazdów. Niestety, w ostatnim czasie Joanna przyznaje, że choć nie wstydzi się promować polskiej kultury, nieco gorzej wygląda kwestia polskiej polityki. Dwukrotna mistrzyni Europy przyznała, że jest jej przykro z powodu ograniczania wolności mediów.

bDJVyCmv

Dawać mi wszystkich na sparingpróbuje żartować. Wolność mediów powinna być ogólnodostępna. To jest bardzo przykre, że to się dzieje. To smutne, że musimy żyć w takim kraju. Zawsze dumnie reprezentuję naszą ojczyznę, zawsze mówię o niej z dumą. Nie możemy teraz tego powiedzieć o rządzących. Nadal jestem dumna z Polski, przykre jest to, że ludzie nie są słuchani.

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"
bDJVyCmB
bDJVyCmW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
BogHonorOjczy...
3 tyg. temu
Poslanka Joanna Jedrzejczyk:)
kwak
3 tyg. temu
To po co korzysta z pieniędzy państwa i pcha sie do telewizji publicznej. nie rozróżnia podatku od wypowiedzi mediów
Meart
3 tyg. temu
Ubolewa i podpisuje kontrakt z TVP... czegoś tu nie rozumiem...
bDJVyCmX
Polska ma tez...
3 tyg. temu
Przecież mozesz reprezentować niemcy! Wszędzie media płaca ten podatek!
Knick
3 tyg. temu
Ja myślę, że przede wszystkim, ta niby gwiazda reprezentuje siebie. I jak widać i słychać może mówić co chce.
lon
3 tyg. temu
Pani Joasiu, coś niepokojącego się z panią dzieje. Nie chodzi tylko o brak prawidłowej oceny sytuacji. Coś jest wyraźnie nie tak
Qwwq
3 tyg. temu
Niestety nielojalna Asia
Widzę wszystk...
3 tyg. temu
Może niech reżimowa zacznie cokolwiek płacić nie tylko brać kasę z budżetu???? Bo pozostałe media płacą i to słono!!!
Polka
3 tyg. temu
A ja kocham Polskę jestem patriota ale nie cierpię pisu i tego co robią z moim krajem!!!! Można być Polakiem i nie zgadzać się z jedyna słuszną partia!!!!
Stop
3 tyg. temu
Władza prowadzona na smyczy przez kościół niszczy nasz piękny kraj! Odbiera nam prawa, niezależność. Wolność!
Zzzzzz
3 tyg. temu
No jak tu żyć Tu się teraz nie da robić takich przekrętów jak za PO I jeszcze ta tv info wszystko wypadła
Polak
3 tyg. temu
Dzieki TVP Info to wiem przynajmniej jakie inwestycje są w Polsce, jak się rozwijamy i ile mądrych rzeczy się w naszym kraju dzieje, ale widać to jest nie w smak innym krajom bo oni by chcieli żebyśmy zostali biedakami jak za czasów PO.
keill
3 tyg. temu
Żebyście wiedzieli ilu teraz ludzi przyjeżdża z zagranicy celem osiedlenia się u nas na stałe to byście nie uwierzyli. Szwwwdzi, Niaemcy, Holendzry maja dość tego co u nich się dzieje. Polska traktowana jest jako ostoja normalności w tym zepsutym świecie.
bDJVyCmP
dość tego
3 tyg. temu
Co pani za bzdury opowiada? W Polsce niby nie ma wolności słowa? To niech pani posłucha tfałenów jak opluwają rząd i Prezydenta, niech pani poczyta artykuły na Wirtualnej (zaznaczam to nie jest Polski portal tylko calkowicie kapitał niemiecki) jak są tendencyjnie napisane, już same tytuły są tak celowo skonstruowane żeby "przywalić" rządzącym...Za czasów Bula Komora i POdziadowskiej partii wyrywano laptopy w redakcjach, a chłopak, który skomentował Bula w komentarzu dostał wyrok -wjechali mu do domu. Gdzie wtedy byli wszyscy ci obrońcy wolności?
...
Następna strona
bDJVyCnr