Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Joanna Kulig szczerze o łączeniu macierzyństwa z karierą: "Bycie aktorką i mamą jest SPRZECZNE"

94
Podziel się

Nasza "gwiazda eksportowa" przyznała, że praca na planie serialu "The Eddy" i równoczesne opiekowanie się malutkim synkiem mocno dało jej w kość. Odważna deklaracja?

Joanna Kulig szczerze o łączeniu macierzyństwa z karierą: "Bycie aktorką i mamą jest SPRZECZNE"
Joanna Kulig o trudach łączenia kariery z macierzyństwem (ONS)
bDXGqSFx

Joanna Kulig to od pewnego czasu najgorętsze nazwisko wśród polskich aktorek. Gwieździe nie tylko udało się wystąpić w dwóch nominowanych do Oscara filmach, ale w dodatku szybko zainteresowało się nią Hollywood, zapraszając na castingi.

Los lubi jednak płatać figle i w tym samym czasie spełniło się też inne marzenie 38-latki: Kulig zaszła w ciążę. Skończyło się na tym, że na castingu do produkowanego przez Netfliksa serialu The Eddy chodziła z zaokrąglonym brzuchem:

Miałam wyznaczoną datę porodu, ale miałam też casting. Zaczęłam śpiewać. Pytali mnie: czy pani przygotuje 14 piosenek po angielsku? Mówiłam głupoty, ale chciałam bardzo. I udało się - wyjawiła aktorka w czasie debaty zorganizowanej w ramach tegorocznej edycji festiwalu Pol'And'Rock.

bDXGqSFz
Zobacz także: Joanna Kulig odrzuca role, żeby być z dzieckiem: "Nie zdecydowałam się na duży film amerykański"

Joanna Kulig, która zwykle unika wypowiedzi na tematy związane z prywatnym życiem, przyznała, że praca na planie w Paryżu okazała się ogromnym testem dla jej małżeństwa.

bDXGqSFF

Jakby jednak tego było mało, również łączenie wyczerpującej emocjonalnie pracy w serialu z opieką nad malutkim synem Jasiem okazało się dla Kulig wyjątkowo trudne.

Miałam doły, płakałam. Ale wszyscy w tym serialu przekraczali strefę komfortu. To było ekstremalnie trudne. Jak się skończyło, to było: "Uff, udało się". Jednak to pokazuje, że ma się ograniczony zasób energetyczny. Bycie aktorką i mamą jest sprzeczne - trzeźwo przyznaje gwiazda Zimnej Wojny.

Myślicie, że Joanna dla dobra swojej rodziny zrezygnuje z dalszych planów podboju Hollywood?

bDXGqSFG
bDXGqSGa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Wiola
9 miesięcy temu
Prawdziwa aktorka i inteligentna skromna kobieta, takich wzorow nam potrzeba, o takich ludziach i ich sukcesach chcemy byc informowani
Cośtam
9 miesięcy temu
Byle praca zawodowa plus dzieci to hardcor
Gość
9 miesięcy temu
Niestety jakakolwiek praca jest w sprzeczności z byciem mama. Niewielu pracodawców szanuje to, ze mama musi wyjść z pracy zanim przedszkole zostanie zamkniete itp. Nie jest łatwo
bDXGqSGb
Twój Nick
9 miesięcy temu
Jest po prostu szczera. Nie udaje supermadki, nie trzaska fotek kupek i zupek, nie bloguje 24/7 w stylu Me, Myself and I. Prawdę powiedziała. Pozdrowienia!
gosc
9 miesięcy temu
to prawda, w końcu ktoś mówi prawde...praca, jakakolwiek, i wychowywanie dzieci to jak robienie na 3 eteatach... dzieci są cudowne, ale prawda jest taka, że jest bardzo ciezko
Najnowsze komentarze (94)
58888
9 miesięcy temu
Tak jest niestety, wiem po sobie ile jestem do tylu zawodowo -trudno🤷‍♀️ Kocham moje dzieci 🧡
Matki
9 miesięcy temu
Na dziecko trzeba mieć czas pieniądze i spokój
Karo5531
9 miesięcy temu
Chodzę do szkoły ( zmieniam zawód) popołudniami Pracuje 4 godziny i w każdy weekend 8 godzin. Do tego mam 3 dzieci, gdzie z tego 2 chodzi do szkoły. Da się pogodzić wszystko, tylko wystarczy chcieć i ułożyć sobie plan Dnia tak żeby miało ręce i nogi.
Milka
9 miesięcy temu
Szkoda... Kolejna zmarnowana szansa na bycie wielką zagraniczną aktorką :(
ALA
9 miesięcy temu
Bardzo brzydko się juz postarzała
Widz
9 miesięcy temu
mieszkam w UK puscili na film 4 Zimna Wojne, Pani Kulig to na pewno cudowna I piekna kobieta ale talentu nie ma za grosz sorry taka prawda, te kwestie ktore mowila jak bym slyszal glos telemarketera z automatu
Nie
9 miesięcy temu
Nie ,nie udało się to zły serial
Lucy
9 miesięcy temu
I za to ją lubię, jest szczera, nie lukruje, że macierzyństwo to tylko cud i miód. Przecież to tez nieprzespane noce, ząbkowanie, kolki, itp. Aktor na planie musi być przez wiele godzin, skupiony, przygotowany ... Łączenie roli matki i aktorki jest trudne i ona to przyznaje...
bDXGqSFT
lon
9 miesięcy temu
Każda praca jest sprzeczna z opieką nad malutkim dzieckiem, żaden odkrycie
gosc
9 miesięcy temu
Nawet trailer tego serialu jest nudny, a nudny trailer to rzadkosc.
Marta
9 miesięcy temu
Lubie ja
wert
9 miesięcy temu
Czytam te komentarze dotyczące tego jak to jest być matką i pracować. Mieszkam zagranicą i tutaj wielu ojców bierze urlop tacierzyński ( który jest też w Polsce) , jak rodzice wracają do pracy , to oboje dzielą się domowymi obowiązkami i tak samo angażują w opiekę nad dzieckiem. Mam wrażenie , że w Polsce to głównie matka musi godzić pracę z opieką nad domem i dzieckiem. Nie rozumiem , czemu polscy mężowie i ojcowie nie angażują się w prace domowe tak jak w innych europejskich krajach. Mam wrażenie, że dla niektórych polskich facetów prace domowe są poniżej ich godności. Traktują swoje żony jak wielofunkcyjne roboty.
Ola
9 miesięcy temu
Ja nie rozumiem dlaczego kobiety myślą że cały świat (a przynajmniej cała firma) musi jej pomagać w wychowywaniu dziecka. To wasza decyzja. Nie jesteś w stanie pracować 8h, to uzgodnij z szefem zmniejszenie etatu, wynajmij nianie, jak masz partnera niech on się też zaangażuje. Ja jestem mamą ale mam też własna firmę. Nie ma mowy żebym płaciła za niewykonaną pracę. To jest niesprawiedliwe wobec pozostałych.
kll
9 miesięcy temu
Mówi prawdę,praca+dziecko to bardzo ciężko jest połączyć.
...
Następna strona
bDXGqSGv