Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Joanna Przetakiewicz z rozrzewnieniem wspomina czasy szkolne: "Zaczęłam wagarować i palić papierosy w siódmej klasie. Byłam TRAGICZNĄ uczennicą"

130
Podziel się

Joanna Przetakiewicz zapewnia jednak, że wszystko nadrobiła, ostatecznie skończyła studia prawnicze. Zaskoczeni?

Joanna Przetakiewicz z rozrzewnieniem wspomina czasy szkolne: "Zaczęłam wagarować i palić papierosy w siódmej klasie. Byłam TRAGICZNĄ uczennicą"
Joanna Przetakiewicz wspomina czasy szkolne (AKPA)
bDyULwHp

Nie jest tajemnicą, że Joanna Przetakiewicz chętnie dzieli się ze światem szczegółami swojego życia. W ostatnim czasie szefowa La Manii najchętniej opowiadała o bajkowym greckim ślubie z Rinke Rooyensem. Na jej instagramowym profilu uwagę bez wątpienia zwracały również wyszukane aranżacje domowych wnętrz.

Jeszcze zanim Joanna Przetakiewicz ruszyła na podbój branży modowej, rodzimych salonów oraz imprez w stylu urodzin kotki Karla Lagerfelda, poświęciła się edukacji. Celebrytka ukończyła studia prawnicze i zdobyła uprawnienia radcy prawnego. Okazuje się jednak, że w czasach szkolnych Joasia nie zawsze była pilną uczennicą. Jak sama przyznała ostatnio w rozmowie z Plotkiem, dojrzewając na własnej skórze zaznała młodzieńczego buntu - paliła, wagarowała i zaniedbywała nielubiane przedmioty już w siódmej klasie podstawówki.

bDyULwHr

Ja się zmieniłam totalnie w wieku 12 lat. Moje ciało zaczęło się zmieniać, poczułam pierwsze kobiece hormony. Z aniołka i typowej dziewczynki, która chodziła w lakierkach, tańczyła w balecie, bawiła się lalkami i była grzeczna, zmieniłam się o 180 stopni. Zaczęłam wagarować z dnia na dzień i palić papierosy w siódmej klasie podstawowej. Nie zdałam w pierwszej klasie liceum do kolejnej (...), w ciągu całego roku byłam na dwóch geografiach i trzech matematykach. Nie lubiłam tych przedmiotów, w związku z czym postanowiłam w nich nie uczestniczyć - wspomina.

Chociaż Przetakiewicz nie radziła sobie z przedmiotami ścisłymi i regularnie opuszczała niektóre zajęcia, wciąż mogła liczyć na sympatię nauczycieli.

bDyULwHx

Nie żałowałam tego nigdy. Byłam tragiczną uczennicą. Uratowało mnie to, że byłam świetna humanistycznie, to odpuszczano mi przedmioty ścisłe i uważam, że taki cykl nauki jest słuszny. Mimo że beznadziejnie się uczyłam i wagarowałam, to nie byłam typem aroganckiej dziewczyny, która jest wulgarna i wszyscy się jej boją. Mnie nauczyciele mimo wszystko lubili, w związku z tym miałam tę wzajemną sympatię, która jest na wagę złota - zdradza Plotkowi.

Okazuje się, że Joasi zdarzyło się nawet urządzić sobie dwutygodniową przerwę od szkoły. Wszystko za sprawą zauroczenia.

Pamiętam, jak moja wychowawczyni mówiła: Asiu, nie było Cię dwa tygodnie w szkole. Odpowiedziałam jej: No ale Pani Profesor, co ja na to poradzę, ja się po prostu zakochałam? Siła wyższa. (...) Widziałam w jej oczach zrozumienie, bo ona wiedziała, że ja to nadrobię. Nie potrzebowałam przynosić lewych zaświadczeń. Zawsze byłam szczera - przyznała w rozmowie.

To nie pierwszy raz, kiedy Przetakiewicz wraca wspomnieniami do czasów młodości. W ubiegłym roku zaprezentowała światu zdjęcie swojej pierwszej trwałej. Spodziewaliście się, że Joasia była taką buntowniczką?

bDyULwHy
bDyULwHz
bDyULwHA
bDyULwHS
KOMENTARZE
(130)
Bbwa
4 dni temu
Chyba nosek się zwezil z wiekiem
GangsterSimon
4 dni temu
To jeszcze poprosimy cos o wejsciu w warszawski polswiatek.
Kik
4 dni temu
Taaaaa, już ja widzę jak nauczycielka ze zrozumieniem traktuje nastolatkę, która wagarowała tłumacząc, że zakochana była...
bDyULwHT
Dubois
4 dni temu
Kolejna, która ośmiesza absolwentów prawa.
Net.
4 dni temu
Nie ośmieszaj się kobieto !!!!! Kim byłaś to wszyscy wiedzą .
Najnowsze komentarze (130)
pobozny
2 dni temu
ale wyksztalcona..... moze na pisowskich saloonach bywac,tam robi to wrazenie
PRAWDA
3 dni temu
ODDAJ PIENIADZE CO KULCZYK NAKRADL----------WIELKA MILIARDERKA ------WSTYDU NIE MA
Mario
3 dni temu
Piękne mieszkanie konkretne .....
Fela
3 dni temu
Gdzie ona wykonuje zawód radcy prawnego? Gzie robiła aplikację? Swoim zachowaniem narusza zasady etyki radcy prawnego
Aaa
3 dni temu
Czym zaliczyła te studia?
mua
4 dni temu
na tych zdjęciach z młodości widac bardzi ladna dziewczyna z regularnymi rysami twarzy. ciekawe jakby wyglądała dzis bez zabiegów medycyny estetycznej. może lepiej niż z nimi. bo teraz wygląda jak zadbany, ale niestety plastikowy klon. wypchane poliki, botoks i ten nos jak z taśmy...
Vicki
4 dni temu
A która uczelnie skończyła?
Marek
4 dni temu
Przed wojna też palili w szkołach?
bDyULwHL
Ala
4 dni temu
Wiele osób pisze w komentarzach, że zazdrości jej umiejętności wykorzystywania bogatych mężczyzn. Odpowiem tak: każdy orze jak może. Mam to szczęście, że natura obdarzyła mnie zdolnościami, które pozwalają mi na luksus uprawiania sexu wyłącznie dla przyjemności. Na uwodzenie i bycie uwodzoną tylko przez tych, którzy rzeczywiście mnie pociągają. I mogę cieszyć się zachwytem mężczyzn, bez natrętnego pytania w głowie: czy któryś z nich zapłaci mi za pokój w hotelu? No, ale cóż. Niektórych Ojciec w niebiesiech kocha trochę mniej i wtedy muszą używać Vaginy w celach zarobkowych. Nie potępiam. Takie Joanny tez pełnią ważną rolę w społeczeństwie. Są jak nożyczki. Mamy nowoczesne lasery, ale nożyczki też się przydają. Ja wolę być laserem ,ale nożycoręka Joanna też ma prawo do życia
Llll
4 dni temu
Dobrze ze jest szczera i o tym mowi, a nie wszyscy tylko wspaniali uczniowie, pilni, porządni bez skazy i wszystko pieknie.
😁😁😁
4 dni temu
PRZETAKIEWICZ JOANNA EWA WA-4279 OIRP WARSZAWA tak jest wpisana na stronie Krajowej Izby Radców Prawnych więc skończyła prawo, a następnie odbyła aplikacje radcowską, bo widzę po komentarzach że niektórzy nie mogą się pogodzić z tym że ta Pani ma wykształcenie
zula
4 dni temu
nie da się nadrobić
Jaa
4 dni temu
Niech pokaże papier. Wybiła się przez bycie z bogatym Polakiem. A teraz gwiazda
gość
4 dni temu
jej się wydawało że poszła na prawo a ona poszła na lewo niedługo juz będzie wyglądała jak kobieta kot masakra doczepy też masakra
...
Następna strona
bDyULwIn