Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Julia Wieniawa odpowiada fance, która sugeruje jej... operację plastyczną. "Jak ludzie czasem mają MAŁO W GŁOWIE"

159
Podziel się

Julia Wieniawa pokazała wiadomość od "życzliwej fanki", która poradziła jej poprawienie pewnej części ciała. "Tamten komentarz na szczęście mam głęboko w du*ie" - napisała celebrytka.

Julia Wieniawa odpowiada fance, która sugeruje jej... operację plastyczną. "Jak ludzie czasem mają MAŁO W GŁOWIE"
Julia Wieniawa odpowiada fance, która skrytykowała jej wygląd (Instagram)
bEsyyfGt

Julię Wieniawę śledzi na Instagramie już niemal 2 miliony internautów, ale niestety nie wszystkich z nich można nazwać jej fanami. Ostatnio jedna z "życzliwych" obserwatorek celebrytki skrzętnie przeanalizowała Instastories Wieniawy i stwierdziła, że to powinna skorygować... "garba na nosie". Przy okazji wspaniałomyślnie podkreśliła, że nie jest to żaden przytyk...

Nosek kochana sobie zrób, bo garba masz, ale nie mówię tego złośliwie. Tylko widać to w story i średnio wygląda do twojej pięknej buzi, pozdrawiam i całuję - stwierdziła.

bEsyyfGv

Aktorka odczytała prywatną wiadomość, po czym podzieliła się nią na profilu dodając ironicznie: Przynajmniej nie mówi tego złośliwie... LOL.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradza, jak radzi sobie z krytyką. "Takie słowa tylko mnie motywują"

Po "aferze garbowej" do Julii napisało setki dziewczyn, by ją pocieszyć. Celebrytka uspokoiła fanów i zapewniła, że wcale nie przejmuje się "dobrą radą".

bEsyyfGB

Dzięki za wiadomości wsparcia. Spokojnie, tamten komentarz na szczęście mam głęboko w D. Kocham mój garbaty nosek. Wstawiłam to, bo po prostu aż nie dowierzam, jak ludzie czasem mają mało w głowie. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają lub mieli jakiekolwiek kompleksy. Pokochajcie swoje "niedoskonałości" i zamieńcie je na atut! Bycie sobą jest sexy! - stwierdziła.

Podoba się wam podejście Julki?

bEsyyfGC
bEsyyfGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ludzie.....
4 miesiące temu
Normalny nos po co ma zmieniać ? Żeby taki jak Siwiec mieć...
Milena
4 miesiące temu
Właśnie super wygląda z własnym nosem. Jak Julia Wieniawa a nie kolejny trudny do odróżnienia klon
Aga
4 miesiące temu
Nie jestem jej fanką. Ale uważam że akurat ten nosek dodaje jej uroku
bEsyyfGX
Lilo
4 miesiące temu
Oddałabym swój mały nosek żeby wyglądać tak jak Julka. Przecież dziewczyna jest śliczna, ale na pewno napisała to jakaś zakompleksiona Karyna z Pierdziszewa.
Ola
4 miesiące temu
Julia, nie słuchaj. Ladna oryginalna dziewczyna jesteś. Za pare lat wszystkie glonojady będą żałować bo moda w chirurgii plastycznej się zmieni. I będzie lipa. A ty dalej będziesz fajnie naturalnie wyglądać
Najnowsze komentarze (159)
And
2 miesiące temu
Julia pięknie wyglądasz kochana moja ❤️ seksowna jesteś piękna 😋 jesteś
krolgolisza
4 miesiące temu
Ja bym wieniawie noska nie zmieniał :)
Rocco
4 miesiące temu
Po oczach widac ze lubi francuza
Wsi spokojna
4 miesiące temu
Teraz takich celebrytek jest po kilka na każdej wsi niestety większość z nich nie rozumie jak kręci się świat dlatego żyją marzeniami i na koszt rodziców lub sponsorów.
Mi-Siu
4 miesiące temu
Znowu promujecie tą "piękność"? Fotkę tej "gwiazdy" można postawić przy cukiernicy, żeby dzieci cukru nie podbierały.
😍😍😍
4 miesiące temu
Kocham ❤️❤️❤️❤️😘
Pawel
4 miesiące temu
Zamiast pisać, jaka ta dziewczyna jest wspaniała, poproszę aby ktoś wymienił jej osiągnięcia. Poza tym, że ma nowego iphona i mieszkanie z tarasem. Czy otrzymała jakieś wyróżnienia, nagrody, czy ktoś ją docenił za cokolwiek? Hę. Jedynie nastolatki wypisują jaka ona jest wspaniała, ale właściwie za co należy ją tak bardzo cenić powiedzcie?
Paweł
4 miesiące temu
To bardzo proste. Aktor to zawód, gdzie wygląd jest niezwykle istotny, bo przecież na fizyczność patrzymy na ekranie. Tutaj mamy sytuację odwróconą, dziewczyna nie ma zasług filmowych, bronią jej nastolatki pragnące takiego życia. Komentatorki, komentatorzy, uwierzcie, że wasze pozytywne i te negatywne komentarze nie mają żadnego znaczenia. Pani Wieniawa jest typowym przykładem robienia kariery za to tylko, że jest. Nikt nie zatrudni takiej amatorki do poważnego filmu. Robi szybką karierę jak typowa blogerka, w wywiadach niewiele ma do powiedzenia, nie posiada interesujących przemyśleń. Jej wkład w kulturę, w kinematografię w światopogląd jest właściwie żaden. Zastanawiam się, jak długo potrwa ten fenomen i kto pojawi się w jego miejsce.
bEsyyfGP
jola
4 miesiące temu
Juli,jestes urodziwa dziewczyna
jola
4 miesiące temu
Julio,jestes urodziwa dziewczyna,nic nie zmienial!!!!
Te fanka
4 miesiące temu
POKAŻ SIĘ ... ocenimy jaka doskonała jesteś masz odwagę ? czy może już szukasz kogoś zdjęć bo wstydzisz się pokazać ?
kcin
4 miesiące temu
To nie nos to hak.
Agata
4 miesiące temu
Ma bardzo ładny nos. To dziwne, że napisała to kobieta.
OLO
4 miesiące temu
PUCHARZE PRZECHODNI NIE CHCE CIE KRYTYKOWAC , WEZ SIE ZA JAKAS ROBOTE BO ANI ZADNEJ SZKOLY NIE MASZ NIE MASZ APARYCJI ZADNEJ I TALENTEM NIE GRZESZYSZ , NIE JESTES ZADNA AKTORKA CO NAJWYZEJ STATYSTKA , ZNANA JESTES TYLKO DLATEGO ZE ZOSTALAS PUCHAREM PRZECHODNIM JESLI WOGLE KOJARZYSZ CO TO ZNACZY
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsyyfHI
bEsyyfHJ
bEsyyfHK
bEsyyfHL
bEsyyfHM
bEsyyfHr