Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Julia Wieniawa przekonuje, że wcale nie pokłóciła się z Kasią Sawczuk o ANTKA!

60
Podziel się

"Zaczęłam z nim być długo po tym, jak oni nie byli już razem" - wyjaśnia w swojej obronie 21-latka. Antkowi będzie przykro?

Julia Wieniawa przekonuje, że wcale nie pokłóciła się z Kasią Sawczuk o ANTKA!
Julia Wieniawa o relacjach z Kasią Sawczuk (ONS)
bDIJbsuZ

Jeśli chodzi o burzliwe życie uczuciowe, z Antkiem Królikowskim mało kto może konkurować. Jeden z ulubionych aktorów najbardziej "płodnego" reżysera w Polsce, Patryka Vegi, ma na koncie sporo związków, z czego prawdopodobnie wszystkie były już omawiane na łamach kolorowej prasy.

Swoje dziewczyny chętnie zabierał na warszawskie salony, niedługo później czyniąc je celebrytkami z aspiracjami na podbój show biznesu. Tak było już w 2015 roku, kiedy nie żałował publicznych wyznań miłosnych Kasi Sawczuk. Co jednak najciekawsze, wówczas młodziutka aktorka i wokalistka przyjaźniła się z także mało znaną wtedy Julią Wieniawą, czyli... późniejszą dziewczyną Antka. W pewnym momencie dziewczyny zerwały ze sobą kontakty, co automatycznie wywołało lawinę spekulacji, jakoby miały pokłócić się o kochliwego Antka.

Zobacz także: Julia Wieniawa szczerze o rodzicach: "To, że się rozstali to jest ich sprawa i ja tego nigdy nie będę oceniać"
bDIJbsvb

Czas jednak rzekomo leczy rany, co najwyraźniej sprawdziło się w przypadku byłych dziewczyn Królikowskiego. Okazuje się, że po latach Kasia i Julia odnowiły kontakt. Ostatnio na przykład piły sobie z dzióbków, gdy Sawczuk postanowiła publicznie pozachwycać się produktami autorskiej marki kosmetycznej Wieniawy, co do których nie wszyscy mają aż tak pozytywne odczucia...

bDIJbsvh

W końcu więc zaciekawiona kulisami ich relacji reporterka Party.pl postanowiła podpytać nieco Wieniawę o faktyczne powody jej kłótni sprzed lat z Sawczuk. Jak zapewniła ją Julia tuż po przegranej z Edytą Zając w finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami, między nimi wcale nie doszło do rozłamu przez Antka.

Przyjaźniłyśmy się wiele lat. Później, ale nie z powodu Antka, pokłóciłyśmy się. Nikt nie wie, co się wydarzyło w naszym życiu i nigdy się nie dowie, bo to są nasze prywatne sprawy. Ja też zaczęłam z nim być po długim czasie, odkąd oni nie byli już razem. To w ogóle nie miało nic wspólnego. Natomiast fajne jest to, że się obie wspieramy. (...) Życzę jej jak największej kariery. Ma teraz super czas. (...) Girl power, f*ck the boys - tłumaczy Julia, celebrując na sam koniec moc i niezależność kobiet.

Antkowi będzie smutno, że jednak nie poszło o niego?

bDIJbsvi
bDIJbsvj
bDIJbsvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
telewidz
4 miesiące temu
a kim jest ra wieniawa ze o niej piszecie
Tosia
4 miesiące temu
Dobre zdjęcie Królika wybraliście xDD
Evv
4 miesiące temu
Czy to prawda, że Kasia ma romans z początkującym aktorem Lukiem?
bDIJbsvD
30 latka
4 miesiące temu
To lektura dla 14 latek.
OLA
4 miesiące temu
Antek amant,, nie do wiary
########RAZEM
4 miesiące temu
BRAWO JUSTYNA SOCHA DEMONSTRACJA O WOLNOŚĆ BRAUN SZACUN DZIĘKUJEMY !!!!!!! NIE DAJMY SIĘ ZASZCZEPIĆ NIE ZGADZAJMY SIĘ NA PRZYMUSOWE SZCZEPIENIE I USTAWE KTORA MA PODPISAC PREZYDENT!!!!
Dido
4 miesiące temu
Best foto of Antek ever🤣🤣🤣
Dawi
4 miesiące temu
Do licha! Nie znam tych ludzi? Poklocili sie na przerwie? Czy o co chodzi?
Kasia
4 miesiące temu
Krolik i Wieniawa najlepsza para
fj5ig
4 miesiące temu
Teraz czas na wytłumaczenie skąd grudki w jej kremach...
Nina
4 miesiące temu
Co te dziewczyny w nim widzialy?!
vi =ola
4 miesiące temu
W sumie podobne :D
Gosc
4 miesiące temu
Świat zwariował! Dwie atrakcyjne dziewczyny kłócą się o takiego Antka.
bDIJbsvv
Rrrr.
4 miesiące temu
Żałosne to jest.... 😒😒
...
Następna strona
bDIJbsvX