Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Julia Wieniawa w końcu zdradza, CO SOBIE OSTRZYKNĘŁA!

117
Podziel się:

Na przestrzeni ostatnich tygodni w kuluarach zaczęto dyskutować na temat nadzwyczaj wydatnych ust Julii Wieniawy. Aktorka postanowiła ostatecznie bezpośrednio skonfrontować się z plotkami.

Julia Wieniawa w końcu zdradza, CO SOBIE OSTRZYKNĘŁA!
Julia Wieniawa zdradza, czy zrobiła sobie usta (fot. Instagram, fot. AKPA)
bETaewXV

Zapraszając dwa miliony swoich instagramowych fanów do zadawania wszelkich pytań, Julia Wieniawa otworzyła w środę prawdziwą puszkę Pandory. Młodej gwiazdce przyszło wybierać spośród całego zatrzęsienia wpisów ciekawskich internautów, którzy pragnęliby poznać gwiazdę młodego pokolenia nieco bliżej.

I tak Julka zdążyła już wytłumaczyć, czemu zawdzięcza dwuczłonowe nazwisko, jak radzi sobie z organizowaniem napiętego planu, czy też jaka jest jej recepta na spokojny sen. Nie obyło się też bez pytań bardziej prozaicznych typu: jaki jest twój ulubiony kolor. Długo nie trzeba było czekać na prośbę o wytłumaczenie, gdzie Julka ostrzykuje swoje obfite i często podciągnięte mocną szminką usta. Odpowiedź była co najmniej zaskakująca.

bETaewXX
Zobacz także: Julia Wieniawa odurza się olejkiem cbd

O ustach Julii Wieniawy głośno zrobiło się już przed paroma tygodniami, gdy celebrytka przybyła na event organizowany przez jedną z firm odzieżowych w bardzo mocnym makijażu. Niektórzy zaczęli spekulować, że 22-latka poszła pewnie za przykładem Julii Wróblewskiej i też zaczęła powiększać sobie to i owo.

Tymczasem na pytanie o lokalizację jej gabinetu medycyny estetycznej Wieniawa odpowiada jasno, że nigdzie się nie ostrzykuje! Na dowód swej stuprocentowej naturalności wrzuciła na InstaStories wideo, na którym sprawnie wywija faktycznie wyjątkowo ruchliwymi wargami, co po kwasiku byłoby raczej niemożliwe.

bETaewYd

Spodziewalibyście się takiej odpowiedzi, obserwując ostatnie foty Julki?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bETaewYe
bETaewYf
bETaewYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
Ola
4 tyg. temu
To nie botoks, żeby utrudniał ruchy mięśni. Powiększonymi ustami (nie jakimiś ekstremalnymi balonami) rusza się i wywija normalnie, co to w ogóle za argument :D
iam
4 tyg. temu
Szarą komórkę?
Aga
4 tyg. temu
Sprawa wagi państwowej .
bETaewYz
Zofia
4 tyg. temu
Hehe jasne nigdzie....
Sick
4 tyg. temu
Ma poprawiona żuchwę, nos i usta. Ślepcy czy lenie nie umieją włączyć zdjęcia sprzed miesiąca i spojrzeć na widoczna różnice. Na nosie wyraźnie zmiękczona linia, usta napompowane, ale Julcia mistrzyni aktorstwa ujrzała nagle widoczna zmianę na swej twarzy, to pogadała trochę o chorobie i jak to ona wtedy inaczej wyglądała itd. Bardzo sprytne, ale no nie.
Najnowsze komentarze (117)
Jojo
3 tyg. temu
Po co ona wciska kit, lepiej w ogóle by nie komentowała
ups...
4 tyg. temu
już poprawia urode?
Pako
4 tyg. temu
Nochal i wary przerobione. Rodzinka pl się kłania. Tam , jak na dłoni.
Radio
4 tyg. temu
W górnej wardze jest kwas, wystarczy podejrzeć rodzinkę pl zeson np 8 i zobaczyć jaką miała kiedyś. Ona siedzi od kilku lat w salonach medycyny. zresztą niektórych była nawet twarzą. Biedna dziewczynka wchłopnięta przez szołbiz. Tylko look się liczy. Szkoda, bo zniszczy sobie bużkę i około 40 to na 60 lat będzie wyglądać.
Fffg
4 tyg. temu
Poduszki Bichata tez usunięte
Fff
4 tyg. temu
Usta powiększone, nos zrobiony. Przecież widać to wyraźnie.
Hahaha
4 tyg. temu
Nie ma w niej nic brak talentu może tylko w tymch serialach grać
Gypi
4 tyg. temu
Ja mam powiększone usta i mogę nimi wywijać jak chcę. To przecież nie silikon, tylko kwas usieciowiony, który nie robi z ust blachy. Jakieś głupie to jej tłumaczenie. A szkoda, bo celebryci powinni otwarcie mówić, co sobie robili, żeby potem obserwujący ich ludzie nie wpadali w depresje, jacy to oni są brzydcy.
bETaewYr
???
4 tyg. temu
Nos dramat
Hahaha
4 tyg. temu
Klame👃😂😂😂
Nina
4 tyg. temu
Ależ ona musi mieć kompleksy,żeby w tak młodym wieku majstrować przy twarzy...
Aldik
4 tyg. temu
Wargi tam tez zrobiła mówili :)
Bbbbb
4 tyg. temu
nie tylko usta dopompowała. Tak młoda a tak się postarza...to co na stare lata pozostanie
Masakra
4 tyg. temu
Wygląda okropnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETaewZk
bETaewZl
bETaewZm
bETaewZn
bETaewZo
bETaewYT