Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|
aktualizacja

Katarzyna Dowbor powstrzymała Macieja Dowbora przed odejściem z Polsatu: "Absolutnie ZABRONIŁAM MU"

72
Podziel się:

Katarzyna Dowbor w ostatnim wywiadzie zdradziła, że jej syn, Maciej Dowbor, po informacji o zwolnieniu z Polsatu, sam planował odejść. Jednak dziennikarka powstrzymała go od tego pomysłu.

Katarzyna Dowbor powstrzymała Macieja Dowbora przed odejściem z Polsatu: "Absolutnie ZABRONIŁAM MU"
Katarzyna Dowbor powtrzymała Macieja Dowbora przed odejściem z Polsatu (Instagram)

Na początku maja Katarzyna Dowbor pożegnała się z rolą prowadzącej "Nasz Nowy Dom". Dziennikarka była związana z programem od samego początku. Jednak po 10 latach dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak postanowił "odświeżyć" show zastępując Dowbor Elżbietą Romanowską.

Katarzyna Dowbor o kulisach zwolnienia z Polsatu

Katarzyna Dowbor była ostatnio gościem w programie "Express wieczorny", w którym opowiedziała o kulisach zwolnienia z Polsatu. W wywiadzie dziennikarka wyjawiła, że o rozmowie z Edwardem Miszczakiem dowiedziała się za pośrednictwem wiadomości SMS. Katarzyna Dowbor była przekonana, że wspólnie będą omawia kolejną transzę programu. Niestety dziennikarka została wówczas poinformowana, że żegna się "Nasz Nowy Dom". Nie usłyszała "żadnej merytorycznej uwagi" co do powodu zwolnienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gilon komentuje zwolnienie Dowbor i staje w obronie Romanowskiej!

Katarzyna Dowbor powstrzymała syna przed odejściem z Polsatu

We wspomnianym wywiadzie Katarzyna Dowbor została również zapytana o swojego syna Macieja Dowbora, który także pracuje w Polsacie. Fani zastanawiali się, czy on również ma zamiar pożegnać się ze stacją. Jak się okazuje, dziennikarz miał taki plan, jednak matka szybko powstrzymała go od realizacji tego pomysłu.

Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program [Twoja twarz brzmi znajomo]. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - wyjawiła Katarzyna Dowbor.

Maciej Dowbor wziął słowa swojej mamy do serca i dzięki temu dalej możemy oglądać go w telewizji. W miniony weekend poprowadził Polsat Super Hit Festiwal, na którym pozdrowił Katarzynę Dowbor, co bardzo wzruszyło dziennikarkę.

To było cudowne. Powiem szczerze, że bardzo, bardzo mnie to wzruszyło. Nie spodziewałam się tego, bo on mi nic nie powiedział, bo to było na żywo. Oglądałam oczywiście festiwal, oglądałam syna w akcji - powiedziała Dowbor.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Flamaster
4 miesiące temu
Jasne jasne. Sr*** muchy będzie wiosna. Młody Dowbor dostał się do telewizji dzięki nepotyzmowi. Nigdy z niej odejdzie. Za bardzo kocha sławę, pieniądze i fanki. Prawda, Joanna?
Dorota
4 miesiące temu
kredyt za dom sam sie z splaci , a z reklamach Joanna chyba az tyle nie zarabia
Bxjdkd
4 miesiące temu
Tak jasne rzuciłby dobrze płatna prace bo mamę która pewnie już noże cY na emeryturze zwolnili
.....
4 miesiące temu
Ach te dowbory... Synku, nie wolno ci porzucać programu, bo z czego będziesz żył i za co utrzymasz rodzinę i wielki dom, który właśnie zbudowałeś?
Lila
4 miesiące temu
Zaraz go miszczak pogoni
Najnowsze komentarze (72)
andrzej333
4 miesiące temu
Dowborka płacze nie za zwolnienie tylko ucieka ksa miesięcznie okolo 40 000 brutto mieć z tv a miec 4 ooo z emerytury to przecież różnica ?? za to płacze Kasia jest jak hryzentema ,która przekwitła a jeszcze chce kwitnąć
andrzej333
4 miesiące temu
gdy kilka lat temu podnieśli wiek emerytalny to Kasia najwięcej pyskowała i była przeciwna,a dy teraz jest emerytka to chce bardzo pracowac i chce pracować jeszcze okolo 30 lat jak do tej pory w telewizji,Nie ma ważniejszego tematu w Polsce jak zwolnienie Dowborki z Polsatu, to jat sprawa wagi państwowej bo innej teraz nie ma, lament na całą Polske i Europe,,Co oni jej zrobili ,nie ma lepszego pracownika jak Dowborka bo prowadził Nasz Dom ,
Uniósł się🤣�...
4 miesiące temu
Cyt. Dowbor powstrzymała Macieja Dowbora przed odejściem z Polsatu... NO PEWNO ! A kto miałby utrzymywać synusia darmozjada jak oboje Dowborzy na zielonej łączce a Urząd Pracy nie ruchliwy dać pracę tylko za celebryctwo i trzepotanie rzęsami po próżnicy 😭 !!!
Wódeczka
4 miesiące temu
Bajkopisarka za co dom w Hiszpanii będzie utrzymywał. Kobieto opanuj się, jesteś żenujaca
Ania
4 miesiące temu
Oby Miszczak szybko zwolnił tego gościa dretwy jest
Lola
4 miesiące temu
A niech odejdzie. Będą inni młodsi na jego miejsce.
Gość
4 miesiące temu
Maciej miej swój honor i odejdź.
Smok z Podlas...
4 miesiące temu
Dowbor to żymianin- kasę umie liczyć
Smok z Podlas...
4 miesiące temu
Dowbor to żymianin- kasę umie liczyć
Maciej
4 miesiące temu
Maciej kurcze brachu miej chociaż raz kręgosłup:)
Kinga
4 miesiące temu
Jeszcze Miszczak ma trochę do roboty zanim uprzątnie Polsat. On jest taki drętwy jakim cudem tak dlugo funkcjonuje w mediach bez predyspozycji, kompetencji i odpowiedniego wykształcenia.
Buhahaha 🤣🤣...
4 miesiące temu
Buhahaha hahaha hahaha
Godv
4 miesiące temu
Pani Kasiu jestem po pani stronie, mam nadzieję , że ten mały z kompleksami i chwilową władzą też tak zostanie potraktowany , ale proszę już się nie wypowiadać, proszę zachować klasę i milczenie . Dla mnie Polsat zarządzany przez tego starego …, nie istnieje , nie będę oglądać
rick
4 miesiące temu
przecież on dostał robote przez mamusie, on nigdzie indziej by nie znalazł żadnej roboty... on ma żałosne żarty
...
Następna strona