Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|

Kate Middleton ODMÓWIŁA dzieciom autografów: "Nie wolno mi..."

40
Podziel się:

Księżna Kate cieszy się dużą rozpoznawalnością, a w rankingach popularności pobiła nawet księcia Williama. Jednak gdy fani proszą o autograf, zawsze odmawia. Dlaczego?

Kate Middleton ODMÓWIŁA dzieciom autografów: "Nie wolno mi..."
Księżna Kate odmówiła dziecku autografu (Getty Images)

Księżna Kate uczestniczyła ostatnio w Chelsea Flower Show, na którym zjawiło się mnóstwo uczniów szkół podstawowych. Przyszła królowa spędziła czas na podziwianiu kwiecistych atrakcji i rozmowach z młodymi poddanymi. W pewnym momencie została poproszona o autograf. Odmówiła, jednak wytłumaczyła dzieciom, z czego to wynika.

Księżna Kate zamiast autografu zaproponowała coś innego

Najmłodsi uczestnicy pokazów ogrodniczych byli zachwyceni obecnością księżnej Kate. Uważnie się jej przyglądali i słuchali tego, co mówiła. Nic dziwnego, że w pewnym momencie przyszła monarchini została poproszona o rozdanie autografów - dzieci chciały mieć pamiątkę z tego wyjątkowego spotkania. Niestety, księżna musiała im odmówić. Zaproponowała jednak coś innego.

Nie mogę napisać swojego imienia, ale mogę coś narysować – powiedziała.

Członkom rodziny królewskiej nie wolno składać podpisów ze względu na zbyt duże ryzyko fałszerstwa. Zakaz rozdawania autografów to jedna z podstawowych zasad, których muszą przestrzegać.

Księżna postanowiła jednak ofiarować dzieciom na pamiątkę coś innego. Zgodziła się narysować im rośliny. Przy okazji opowiedziała, że jej najmłodszy syn, Louis, uprawia teraz w szkole bób.

Wkładasz go do kubka i widzisz, jak rosną korzenie. Rosną tak szybko jak słoneczniki – wyjaśniła dzieciom.

Księżna Kate ma świetny kontakt z dziećmi

Dzieci korzystały z okazji i zasypywały księżną Kate pytaniami. Przyszła monarchini cierpliwie opowiadała, jak to jest być częścią rodziny królewskiej oraz na czym polega jej praca. Tłumaczyła także, że wraz z bliskimi starają się wspierać ludzi w kraju, jednak nie tworzą praw.

Dzieci bardzo mile wspominały spotkanie z księżną. Dyrektor szkoły Glenbrook Primary School w Clapham Park w Londynie wyjawił, że Kate Middleton zachowywała się bardzo naturalnie i bardzo cieszyła się z towarzystwa najmłodszych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
Mercy
2 tyg. temu
To nie celebrytka. Nie pytacie o autograf dyplomatów, więc jej też się nie powinno. Ludzie tego wciąż nie rozumieją
Olo
2 tyg. temu
Piękna kobieta
Meg
2 tyg. temu
spoko babeczka, lubiem! i pozdrawiam meg :D
Pudelnica
2 tyg. temu
To prawda, że jej nie wolno. Spotkałam jej rodziców na wakacjach we Francji w Gordes (w tym samym roku co Kate brała ślub, więc znałam ich twarze z tv). No cóż, podjarałam się i też zapytałam o autograf i zdjęcie. Odmówili i bardzo grzecznie wyjaśnili dlaczego. A potem zaprosili mnie i mojego męża z naszą malutką córeczką do stolika na wspólny kieliszek wina, ale odmówiliśmy, żeby nie przeszkadzać i tylko porozmawialiśmy grzecznościowo o ślubie i dzieciach. Przemili ludzie!!!!!! 🥰😍
EEEEEEEEEEEE...
2 tyg. temu
Bardzo ładnie postąpiła ... Ma podejście do dzieci , bo ma własne i wie jak się zachować.
Najnowsze komentarze (40)
Asia
2 tyg. temu
To oczywiste, że nie będzie rozdawać autografów. A ten Louis uprawia bób, czy raczej biega rozwydrzony po całym pałacu, a niania doglada go za niego?
Zacofancy
2 tyg. temu
Ale propaganda i ustawka. W UK dziurawe chodniki zaminowane psimi odchodami, w drodze do/ze szkoły ciągle zapach palonej Maryśki, lampy połamane nie wymienione, słupy i mosty oraz śmietniki zardzewiałe i niepomalowane. Nawet do Tesco iść cofie gdy przy wejściu bezdomni siedzą a pracownicy sklepu palą fajki wydychając opary na przechodniów. Dla mnie uk to smród fajek/Maryśki wymieszany z psim/bezdomnych smrodem na tle brudnych cegieł i bezczelnych głąbów. Ruina i lenistwo. Ale najważniejsze gdzie i w czym wyskoczyła Kate na tle uroczych dzieciaczków, piesków i kotków.
;lsdflkjlkf
2 tyg. temu
jezus maria jak wy promujecie tą kate a na meghan tylko hejt hejt hejt, dwa artykuły, porównujeące ze soba ustawicznie te dwie kobiety. szok, że w 2023 nadal takie schematy przechodzą.
gość
2 tyg. temu
to tak jak z tymi zdjęciami, że nie może pozować a jak `Harry z Meg zacznie pozować do zdjęć już po zaręczynach , to teraz ona z Willlem też robią sobie zdjęcia z innymi podpisy też zacznie składać jak tylko Meg opracuje metodę ona ją dyskretnie przejmie jak buty z goła piętom za co Meg była krytykowana
🤮..
2 tyg. temu
Ta rodzina jest gorsza od polityków
Camila Parker...
2 tyg. temu
Przypominam, że autograf to podpis I może być różnie wykorztany.
Micia
2 tyg. temu
Fajnie, że księżna Kate stara się edukować dzieciaki stosownie do ich wieku.
Problemy
2 tyg. temu
Przecież mogłaby się inaczej podpisać
Ździchu
2 tyg. temu
Ale jest cudna. Złapałbym sobie ją za dójki. Moje mażenie. Bym se chociaż ją klepnął. Moja już mnie nie ciągnie, znudziła mi się. Ale księżniczkę bym se zwabił na wieś. By mi zazdrościli aż ajlawjiu by było słuchać na gminie.
Gosc
2 tyg. temu
Przerąbane takie życie....
Imienniczka
2 tyg. temu
Nie wiem co ona ma w sobie, ale wg mnie jest cudna. Szczerze to raczej jestem krytyczna wobec ludzi. W jej przypadku pasuje mi wszystko.
Nauczyciel
2 tyg. temu
Autograf jest łatwiej złożyć niż narysować roślinki……..
Jessica
2 tyg. temu
Po pierwsze: nie daje autografów, bo nie umie pisać. Po drugie: wytłumaczyła dzieciom na migi, bo słabo zna język angielski. Po trzecie: sama wygląda jak bób. Po czwarte: sukienka jakaś spłowiała, stara, znoszona, po babci Elżbiecie II, czy z kontenera PCK?
szczery
2 tyg. temu
Może coś łatwiejszego niż autograf. Na przykład splunąć dziecku w twarz.
Oferty dla Ciebie