Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kim Kardashian NIE ODBIERZE Kanye Westowi praw rodzicielskich? "Wie, że jest wspaniałym ojcem"

33
Podziel się:

Wygląda na to, że Kim Kardashian i Kanye West starają się rozstać w możliwie jak najbardziej "przyjazny" sposób. Gwiazdom zależy, aby ich pociechy nie ucierpiały w trakcie rozwodu. Nie oznacza to jednak, że Kim zrezygnuje z milionów, które w ramach intercyzy musi wypłacić jej małżonek...

Kim Kardashian NIE ODBIERZE Kanye Westowi praw rodzicielskich? "Wie, że jest wspaniałym ojcem"
Kim Kardashian nie chce odebrać Kanye Westowi praw rodzicielskich (fot. Instagram)
bEUIVVfp

Od piątkowego wieczoru media na całym świecie żyją potwierdzonym nareszcie rozwodem Kim Kardashian i jej małżonka - Kanye Westa. Co prawda o problemach w sześcioletnim związku pary mówiło się od momentu narodzin ich uczucia, ale dopiero w zeszłym roku sprawa stała się naprawdę poważna, gdy raper podczas ataku zaburzeń afektywnych dwubiegunowych zaczął kompromitować publicznie swoją żonę i jej najbliższych, w tym nestorkę rodu Kardashianów - Kris Jenner.

Przez moment wydawało się nawet, że Kim Kardashian spróbuje odebrać Kanye możliwość swobodnego widywania się z czwórką dzieci: North, Chicago, Psalmem i Saintem. Podczas nawrotów choroby muzyk bywa zupełnie nieprzewidywalny i wielu obawiało się, że przez odstawienie leków jego zachowanie doprowadzi w końcu do tragedii. Okazuje się jednak, że Kim nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Kanye wspaniale radzi sobie w roli taty i nie zamierza ograniczać jego obecności w życiu ich pociech.

bEUIVVfr
Zobacz także: Kanye West traci nad sobą kontrolę? Jego zachowanie niepokoi

Kim kompletnie ufa Kanye, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Z racji na życie, jakie wiodą, Kanye rzadko kiedy jest z dziećmi sam na sam. Zawsze jest przy nich ktoś jeszcze. Kanye to świetny tata. W ostatnich miesiącach zabrał maluchy na kilka wycieczek bez towarzystwa osób trzecich. Stara się izolować, gdy dopada go atak choroby. Kim wie, że jest wspaniałym ojcem. Tak samo Kanye jest przekonany, że Kim jest niesamowitą mamą - podaje za swoim źródłem TMZ.

Faktycznie zapowiada się na to, że pozornie burzliwe rozstanie Kim i Kanye odbędzie się ostatecznie w zaskakująco pokojowej atmosferze. Gwiazdy są nie tylko przekonane co do dzielenia się opieką nad maluchami, ale też wiedzą dokładnie, jak będzie wyglądać podział ich wspólnego majątku. A ten, jak dobrze wiemy, mały nie jest...

bEUIVVfx

Według ustaleń Radar Online z 2014 roku Kim otrzyma milion dolarów za każdy rok życia spędzony u boku męża. Zachowa także posiadłość w Bel Air, która została przepisana w całości na nią, mimo że w większość i opłacił ją Kanye. Kardashianka zachowa także wszystkie drogocenne podarki, które otrzymała od swojego małżonka w trakcie trwania relacji. Nie ma natomiast mowy, aby Kim dzieliła się z Kanye funduszami, które zarobiła z prowadzenia firm kosmetycznych i odzieżowych. West też nie zostanie z niczym. Muzyk może liczyć, że zachowa dwa rancza w stanie Wyoming. Każda z tych posiadłości wyceniana jest na 14 milionów dolarów.

Jesteście pod wrażeniem, że Kim i Kanye udało się tak sprawnie dogadać mimo gigantycznych przeszkód, które napotkali po drodze?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUIVVfy
bEUIVVfz
bEUIVVfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
mtrijrh9
10 miesięcy temu
to chyba dobrze ze sie dogadali maja podpisana intercyze i bez hakasu o kase oboje kochaja dzieciaki to dobrze ze sie o nie nie szarpia tak jak jolie pitt
Asdfghjkl
10 miesięcy temu
Powiem tak dobrze jest jak rodzice nie kłócą się.Bo zawsze na tym cierpią dzieci.Relacja rodziców powinna być dobra i subtelna.
Mii
10 miesięcy temu
Dzieci przeurocze
bEUIVVfT
Knockknock
10 miesięcy temu
Ciekawi mnie kto będzie następnym partnerem Kim.
Nickt
10 miesięcy temu
Dlaczego miałaby odebrać? Rozchodzą się, ale to wciąż ojciec jej dzieci. Bez kitu, chcielibyście być pozbawieni ojca, bo matka taka chciała podczas rozwodu?
Najnowsze komentarze (33)
Ewa
10 miesięcy temu
OD KIEDY TO W RAMACH INTERCYZY COŚ SIĘ WYPŁACA?! BZDURA
Nie
10 miesięcy temu
Chociaż jedna myśli o dzieciach
lily
10 miesięcy temu
Ich dzieci są piękne. To smutne że ich małżeństwo się nie udało, ale przynajmniej wyszło z tego coś dobrego.
MissJ
10 miesięcy temu
Dobrze, nie powinna zabierać mu dzieci. Prawdopodobnie będzie ich potrzebował w tym trudnym czasie.
jania
10 miesięcy temu
Ich dzieci są takie słodkie !!! Idealne połączenie obu.
Lila
10 miesięcy temu
O ile nie jest zagrożeniem dla swoich dzieci, nie ma powodu, dla którego miałaby je zabierać.
Przecudowna R...
10 miesięcy temu
Nie ma nic Piękniejszego jak Miłość
nnmmmn
10 miesięcy temu
właśnie zaczełą walczyc kartą o nazwie " dziecko" :(( facet zawsze ma w takiej sytuacji przerabane .
bEUIVVfL
Mionag 28
10 miesięcy temu
Predzej on zabierze jej, bo on ojcem napewno jest,ona praktycznie na kazda ciaze miala kobiete ktora rodzila za nia, w glowie jej sie popapralo
L.S
10 miesięcy temu
Przecież to dopiero początek rozwodu wiec nie wiadomo jak się skończy. Oby poszło polubownie
Xyz
10 miesięcy temu
A dlaczego miałaby odbierać? Po pierwsze, to że się rozwodzą, nie oznacza że jedno drugiemu ma robić pod górę-na czym najczęściej cierpią wlanie dzieci. To rodzice rozwodzą się ze sobą, nie z dziećmi. A druga sprawa choroba to choroba. Raz ma się gorsze raz lepsze chwile, ale to również nie jest powód do odebrania dzieciom ojca.
Rozalka
10 miesięcy temu
Po ludzku się rozwieść to też sztuka
Krisani
10 miesięcy temu
Ona juž nie wie co ma znőw zrobici...nie rozwodzi siě z méżem kyőry jest chory.. bez žadnego wsparcia. Ogląndam tą rodzine ale ich nie rozumnie. Żadnej wartošci.matka, i te cőrki myşlą tylko o osobie.
gość
10 miesięcy temu
dzieci maja wystraszone oczy
Oferty dla Ciebie
bEUIVVgE
bEUIVVgF
bEUIVVgG
bEUIVVgH
bEUIVVgI
bEUIVVgn