Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Kinga Rusin DRWI Z KURSKIEGO: "Wystroił się chłop w smoking, żonę wysłał do fryzjera, a tu prawie wszyscy go olali"

1464
Podziel się:

Największa polska fanka Stinga nie przeszła obojętnie wobec słów Jacka Kurskiego na swój temat. "Ściga się w kłamstwie ze swoimi kolegami z putinowskiej Rosji" - ocenia niezawodna Kinga Rusin, tym razem w towarzystwie kostarykańskiego ananasa.

Kinga Rusin DRWI Z KURSKIEGO: "Wystroił się chłop w smoking, żonę wysłał do fryzjera, a tu prawie wszyscy go olali"
Kinga Rusin odpowiada Jackowi Kurskiemu (AKPA)

Tegoroczne Wiktory miały w założeniu Jacka Kurskiego odbyć się ponad podziałami. Powracający po prawie ośmiu latach plebiscyt zbojkotowało jednak wielu laureatów nagrody, a nawet nominowanych do niej. Wśród tych, którzy najgłośniej krytykowali galę, znalazła się oczywiście Kinga Rusin. "Reporterka bez granic" szczególnie zaangażowała się w kwestię występu Stinga, który pierwotnie miał pojawić się na organizowanym przez TVP wydarzeniu.

W trakcie Wiktorów do rezygnacji Stinga i osobliwej kampanii Rusin odniósł się sam prezes Telewizji Polskiej: Nie mieszajmy Stinga do Kingi Rusin. Sting miał COVID, odwołał wszystkie koncerty, a Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie - powiedział.

Zobacz także: Nie tylko Weronika Rosati. Konflikty Kingi Rusin

Jak można się domyślić, obok słów Kurskiego Kinia nie zamierzała przejść obojętnie. W sobotę na jej instagramowym profilu pojawił się obszerny wpis z odpowiedzią.

O jo joj! Kurskiemu żółć ulała się po Wiktorach! - zaczęła pod zdjęciem, na którym widzimy, jak uśmiechnięta pozuje z kostarykańskim ananasem. Ależ musiał być wściekły! Wystroił się chłop w smoking, żonę wysłał do fryzjera, a tu prawie wszyscy go olali. Najpierw występ w tvpis odwołał Sting (nie, nie miał covida, jak próbuje nam wmówić Jacek K.!), a później na samą galę nie przyszło 77% laureatów (10 osób z 13 kategorii)! - kontynuuje wyraźnie rozbawiona, co sugerują liczne śmiejące się emotikony.

I słusznie! Obecność na każdej imprezie tvpis to popieranie kłamstw, szczucia na ludzi, obrzydliwych manipulacji. Kto firmuje to swoją twarzą, stoi po stronie zła w czystej postaci. Kto ściska rękę Kurskiemu, powinien spłonąć ze wstydu! - grzmi w dalszej części postu, następnie studiując wypowiedź swojego arcywroga:

Kurski majaczy coś, żebyśmy "zapomnieli o przeszłości". Serio? Mamy zapomnieć o jego goebelsowskiej propagandzie, o hektolitrach nienawiści, które każdego dnia, na jego rozkaz, wypływają z telewizora, o niszczeniu ludziom życiorysów, napuszczaniu na oponentów politycznych, takich jak św. pamięci Paweł Adamowicz, o zamazywaniu serduszek WOŚP, o fejk newsach - byle upodlić przeciwnika. Bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia, bez refleksji, Jacek Kurski stał się demiurgiem podłości i służy złu! - pisze rozgniewana podróżniczka.

Śmieje się nam w twarz, cieszy się z wyrządzanych krzywd, ze szczucia na sędziów, lekarzy, nauczycieli, protestujące kobiety, protestujących przedsiębiorców, przedstawicieli opozycji. Kurski ściga się w kłamstwie i podłości ze swoimi kolegami z putinowskiej Rosji i Korei Północnej - dodaje i kwituje w imieniu "większości Polaków":

Tak uważa znaczna większość Polaków, których Kurskiemu nie udało się ogłupić. Tak, wiemy, że Kurski nie traktuje ich "poważnie". Ale zapewniam, my potraktujemy jego i to, co robi bardzo poważnie! Nastąpi to szybciej niż mu się wydaje - zapowiada wzburzona na zakończenie.

Jesteście pod wrażeniem pasji, z jaką mieszkająca na Kostaryce Rusin angażuje się w to, co dzieje się w ojczyźnie? Myślicie, że w razie potrzeby wróci do Polski, by o swoich wpisach opowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości?

Zobacz także: Jak Allan Krupa został raperem, a Ida Nowakowska „nadzieją polskiej telewizji”
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1464)
Prawda
2 miesiące temu
Drodzy Polacy, nie kierujcie się tym co piszą i mowia inni, kierujcie się swoim rozumem i rozsądkiem, propaganda działa, nie dajcie się wyprowadzić na manowce.
Marika
2 miesiące temu
te okropne komentarze pisane przez pisowskich smieszkow idealnie obrazuja nienawisc rzadu wobec swoich obywateli oraz gwiazd jak Rusin, czyli osob ktore otwarcie krytykuja wladze
Aga
2 miesiące temu
W punkt, pani Kingo.
Row
2 miesiące temu
W punkt pani Rusin, lepiej nie mozna bylo skomentowac tej farsy
Jolka
2 miesiące temu
Kurski przeproś wszystkie kobiety!
Najnowsze komentarze (1464)
Oska
miesiąc temu
słabe to było i cala gala i zachowanie tego pana :/
dyzka
miesiąc temu
Jak to się ładnie mówi, nie szata zdobi człowieka. I w tym wypadku się to bardzo sprawdza. W środku jest pustka u tego pana...
Marina
miesiąc temu
W końcu ktoś odważył się dosadnie go wypunktować. Zgadzam się z Rusin.
Natka
miesiąc temu
Może się stroić w co chce a i tak go nie lubię!
gość
miesiąc temu
kto się stroi ten się stroi a szefa to raczej wciskali w ten smoking
Kokosz
miesiąc temu
Nie sądzę, aby on wysłał żonę do fryzjera to prosty facet i nie ogarnia kobiecych potrzeb
Gość
miesiąc temu
Taka narracja nie przystoi prezesowi publicznej telewizji. Może ktoś od PR doradzi...?
Jaka
miesiąc temu
Jak można dopiekać komuś publicznie nie mając na to argumentów> bo to że ktoś kogoś nie traktuje poważnie, wg wyobrażenia osoby głoszącej tą tezę, nie jest żadnym argumentem.
Nobo
miesiąc temu
a ja myślę, że czas antenowy kończy mu się i warczyyyy
Renata
miesiąc temu
Pierwsza z niego drwi a za chwile druga też będzie bo będzie miał trzecią. śluby nie są dla niego swiętością
Tymek
miesiąc temu
i co ten komentarz przyniosł temu panu? na pewno nie szacunek. czasami warto nie zabierać głosu
Rota
miesiąc temu
no cóż...jak widać telewizja robi z ludzi jakies dziwne istoty które nie szanują innych, kurski przykładem
Emilka
miesiąc temu
fajne, ze ktos o tym mowi, więc nie wiem po co hejtować Kingę
iza87
miesiąc temu
o jejku, tyle hejtu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie