Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kolejni artyści odwołują koncerty z powodu koronawirusa: "Dla całej branży jest to nowa i BARDZO TRUDNA SYTUACJA"

36
Podziel się:

Po Pezecie i Ewie Farnej na przeniesienie występów zdecydowali się również Agnieszka Chylińska i Bedoes. Zawiedzeni?

Kolejni artyści odwołują koncerty z powodu koronawirusa: "Dla całej branży jest to nowa i BARDZO TRUDNA SYTUACJA"
agnieszka chylińska (East News, East News)
bETWeoJN

Koronawirus w Polsce to ostatnio temat numer jeden w rodzimych mediach. Podczas gdy jedni podchodzili do tej kwestii wyjątkowo poważnie, traktując wirusa jako śmiertelne zagrożenie, inni wyśmiewali potencjalne zagrożenie, żartując z paniki, jaką wywołał w mijających tygodniach. Do czasu.

W związku z nowymi przypadkami zachorowań, kolejne imprezy masowe są przenoszone. Po koncercie Pezeta, który miał odbyć się 10 marca, postanowiono odwołać również premierę filmu W lesie nie zaśnie nikt, zaplanowaną na najbliższy piątek. Na taki krok zdecydowała się również Ewa Farna.

bETWeoJP
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Jak się przed nim uchronić?

Niestety, na tym nie koniec. W celu zachowania wszelkich środków ostrożności, do odwołania występów zmuszona została również Agnieszka Chylińska.

bETWeoJV

Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty - zgodnie z zarządzeniem rządu RP - będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów. Na razie zmiany dotyczą ZIELONEJ GÓRY i POZNANIA. Jeśli zmiany będą dotyczyć innych miast, natychmiast Was o tym tutaj poinformujemy - czytamy na instagramowym profilu artystki.

O przeniesieniu koncertów poinformował również raper Bedoes.

Drodzy, w odpowiedzi na doniesienia medialne i ogrom Waszych pytań - w związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie kraju podjętą przez władze państwowe, informujemy co następuje w kwestii najbliższych koncertów. Przeniesione na inny termin zostają następujące koncerty: 20.03 | Bedoes | Szczecin 27.03 | Bedoes | Katowice 28.03 | Bedoes | Warszawa 24.04 | Bedoes | Bydgoszcz

Wszystkie wyżej wymienione koncerty odbędą się w innym terminie. Zakupione bilety zachowują ważność i będzie można je wykorzystać w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie w celu otrzymania zwrotu środków prosimy o przesyłanie kodów biletów na adres: support@goingapp.pl. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności, z którego opłacane było zamówienie w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. W ciągu najbliższych dni będziemy informować o nowych datach przeniesionych koncertów.

bETWeoJW

Apelujemy o rozwagę. Będziemy na bieżąco monitorować i analizować doniesienia medialne oraz Wasze nastroje i potrzeby. Dla nas, zarówno jako artystów i organizatorów, ale także dla całej branży jest to nowa i bardzo trudna sytuacja. Będziemy wdzięczni za cierpliwość i wyrozumiałość.

Od siebie osobiście dodam, że zrobię wszystko, żeby Wam to wynagrodzić i r***ierdol na koncertach będzie tysiąckrotnie bardziej d***bany. Pozdrawiam.

Spodziewaliście się takiego rozwoju wypadków?

bETWeoJX
bETWeoKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(36)
Minimini
2 lata temu
I bardzo dobrze. Zachowujmy się odpowiedzialnie. My jesteśmy młodzi, ale zarazić możemy swoich starszych rodziców czy dziadków, a oni mogą tego nie przeżyć. A taki pacan, co to wrócił z krajów, w których jest mnóstwo zachorowań ma to gdzieś i łazi jeden z drugim zarażając innych. także ograniczenia są na plus
Arizaster
2 lata temu
Ludzie się z tego nabijają, jest beka i są memy a to jest ledwo początek epidemii. Ja rozumiem wszystkie działania prewencyjne, nie bądźmy ignorantami
Mik
2 lata temu
I dobrze. Można zarazić swoich bliskich starszych a oni mogą tego nie przeżyć.
bETWeoKr
xxxx
2 lata temu
Tylko debile są zawiedzeni. Odpowiedzialni ludzie rozumieją.
Fanka
2 lata temu
Przystojny jest ten minister zdrowia Łukasz Szumowski
Najnowsze komentarze (36)
Gosia
2 lata temu
Bardzo dobrze że koncerty odwołane to dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa bo jak dzisiaj przeczytałam że Kurde-Szatan mówi że nie będzie mieć za co żyć bo jej teatr zamknęli to mnie nerwica bierze dla niej ważna jest kasa niż zdrowie wariatka
Ada
2 lata temu
Artyści wstyd hańba do Biedronki są przyjęcia
Misia
2 lata temu
Tylko nie bedoes
A Doda?
2 lata temu
Czemu nie napiszecie o Dodzie, że też odwołała lub przeniosła koncerty oraz że robi przerwę w karierze!???
bajer
2 lata temu
A mówili, że fani są dla nich najważniejsi....
Pedro
2 lata temu
Dla zwykłych ludzi to nie jest nowa sytuacja i również nie jest trudna. Zwykli ludzie musza chodzic do pracy bo nikt im za godziny pracy nie zapłaci ,ani nie odwoła przyjścia .Chylinska normalnie tragedia.
jasdr
2 lata temu
zaraz beda jeczec ze nie maja pieniędzy
ewa
2 lata temu
Do gościa nie sieje paniki teraz do psychiatry
bETWeoKj
Ddd
2 lata temu
Co z koncertami Quebo?
diki
2 lata temu
Proponuję zrobić ściepę i wspomóc ubogich artystów w potrzebie, och za co oni kupuią chlebuś!!!!
👑🦠🧬
2 lata temu
Nie puszczajcie dziadków do kościoła.
Jaaaaaaa
2 lata temu
A dla kogo ta sytuacja jest normalna? Oni mogą sobie odwołać robotę i nie przychodzić, a miliony ludzi w tym kraju nie ma takiej możliwości i muszą chodzić do pracy w której nierzadko narażają swoje zdrowie bezpośrednio. Ci tutaj mogą sobie pozwolić na ochronę zdrowia rezygnując z pracy i przy okazji nie mają problemów finansowych z tego tytułu jak przeciętny Nowak czy Kowalski...
Ola
2 lata temu
A czemu piszecie tylko o tych dwóch artystach! A Anna Maria Jopek? Odwołany ogromny koncert przygotowywany od kilku miesięcy, Gun N Roses także, do tego Dire Straits Experience, Raz Dwa Trzy zmiana daty itd. Ogarnijcie trochę więcej z rozrywki i kultury!
Julia
2 lata temu
A czarna sekta zwiększa ilość mszy żeby wzrosła umieralność moherów . Gdzie sens, gdzie logika ?
Oferty dla Ciebie
bETWeoLc
bETWeoLd
bETWeoLe
bETWeoLf
bETWeoLg
bETWeoKL