Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Krzysztof Kiersznowski był związany z młodszą o 33 lata partnerką. Kim była Katarzyna?

91
Podziel się:

Dwa lata temu Krzysztof Kiersznowski rozstał się z partnerką, z którą dzieliła go spora różnica wieku. Burzliwy związek aktora z Katarzyną długo był pożywką dla mediów. Była para pozostała w dobrych relacjach aż do śmierci aktora.

Krzysztof Kiersznowski był związany z młodszą o 33 lata partnerką. Kim była Katarzyna?
Krzysztof Kiersznowski był w związku z młodszą o 33 lata partnerką (AKPA)

W niedzielę do mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego. Gwiazdor znany z takich produkcji jak "Kiler", "Cześć, Tereska" czy "Blondynka" do samego końca pozostał aktywny zawodowo. Przez ponad cztery dekady w branży aktor dorobił się szerokiego grona znajomych, którzy na wieść o jego śmierci podzielili się w sieci wieloma wspólnymi zdjęciami i towarzyszącymi im wspomnieniami.

Krzysztof Kiersznowski był w dwóch poważnych związkach. Żoną aktora była pochodząca z Francji Martin, z którą aktor doczekał się dwójki dzieci - syna Maksa (urodzonego w 1978 r.) oraz córki Katarzyny (urodzoną w 1984 r.). Francuzka była dyplomatką, w związku z czym rodzina dużo podróżowała, a Kiersznowski - jak samy przyznał - nie mógł podejmować żadnej pracy zawodowej.

Ożeniłem się z Francuzką, która pracowała w ambasadzie, a po naszym ślubie skierowano ją do placówki w Irlandii. Wyjechaliśmy więc razem. Jako mąż dyplomatki nie mogłem pracować, chyba że jako wolontariusz.

Mimo początkowej fascynacji ich związek nie przetrwał przez "inną mentalność i zwyczaje". Po rozstaniu z Martin Krzysztof zaczął pokazywać się w towarzystwie młodszej o 33 lata Katarzyny, którą poznał w jednym z krakowskich pubów, gdzie pracowała. Mówi się, że to dla Kasi aktor zakończył małżeństwo z Francuzką. Ich relacja wywołała w mediach sporo szumu, czym aktor zdawał się jednak niezbyt przejmować.

Ja jestem spod znaku Strzelca, Kasia spod znaku Wagi, co dobrze wróży nam na przyszłość. Dla mnie stała się kimś wyjątkowym – mówił aktor..

Mimo początkowych zapewnień o zgodności charakterów związek Krzysztofa i Katarzyny był wyjątkowo burzliwy. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła na nowo. W 2020 roku pojawiły się jednak informacje o tym, że ich relacja rozpadła się na dobre. W styczniu ubiegłego roku Krzysztof Kiersznowski wyznał, że jest szczęśliwym singlem. Spytany, czy w jego życiu jest druga połówka, odpowiedział:

Nie, jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne - zapewnił w rozmowie z Pomponikiem.

Z informacji Super Expressu wynika, że choć Kiersznowski rozstał się młodszą o 33 lata partnerką, to do końca się przyjaźnili. Utrzymywali ze sobą dobry kontakt i wzajemnie sobie pomagali.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Żenada
7 miesięcy temu
Znowu wyciągają brudy po zmarłym, dajcie spokój bo się niedobrze robi
Emilia
7 miesięcy temu
Za wcześnie odszedł... straszna szkoda :(
x files
7 miesięcy temu
Łapicki miał żonę o 60 lat młodszą od siebie. Można ? :)
No i☢
7 miesięcy temu
Wąski spoczywaj w spokoju byłeś wielki .
Buu
7 miesięcy temu
No i co z tego ze byl z mlodsza partnerka bo nie rozumiem? Szkoda ze odszedl.
Najnowsze komentarze (91)
Alwaro
7 miesięcy temu
Kim była? Chyba kim jest, bo przecież żyje...
Obu
7 miesięcy temu
Obrzydliwe, że w taki sposób próbujecie podkręcić "temat".
Alka
7 miesięcy temu
Bardzo mi serce krwawi, uwielbiałm tego pana. Panie Krzysztofie spoczywaj w pokoju wiecznym!
Kaśka
7 miesięcy temu
...a może zachorował i nie chciał żeby młoda żona musiała się nim opiekować. Wspaniały, mądry człowiek i aktor. RIP
Amen
7 miesięcy temu
Wąski na zawsze zostaniesz w mojej pamięci . Rychu Wydra
gość
7 miesięcy temu
super aktor ....szkoda ....żal....
Elżbieta
7 miesięcy temu
Wspaniały aktor uwielbiałam go szczególnie w Barwach Szczęścia grał naturalnie czułam jak by to był mój sąsiad. Nikt nie będzie w stanie go zastąpić. Mistrzu Spoczywaj w pokoju. Łączę się w bólu z rodziną. Elżbieta
marszałek
7 miesięcy temu
fajny aktor i jak każdy facet lubił świeże mięsko
Ill
7 miesięcy temu
Aha artykul o tym że pracowała 5 lat temu w barze?
Kaliszanka
7 miesięcy temu
Smutno mi uwielbiałam go jako aktora ,Kondolencje dla rodziny ,
Zbychu
7 miesięcy temu
Straszyli koronaświrusem, a tymczasem trucizna niesie coraz większe śmiertelne żniwo. Sprzedajne, patologiczne media, już nie dopiszą, że był zaszczepiony. W innych przypadkach, kiedy była informacja o czyjejś śmierci, dopisywano, nie był zaszczepiony. Szkoda chłopa.
ola
7 miesięcy temu
33 lata młodsza partnerka? To jest chore.
aga
7 miesięcy temu
Kim BYŁA??? Ona też umarła?????
Ewelajna
7 miesięcy temu
Kim była? Wydawało mi się, że to p.Krzysztof odszedł... 🤔
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie