Droppa
|

Krzysztof Rutkowski chce UNIEWAŻNIĆ ślub kościelny sprzed lat dla Mai! "Nawet w niebie będziemy razem"

123 reakcje
0
0
123
Podziel się

Słynny detektyw planuje zakończyć raz na zawsze sprawę z przeszłości, aby móc wyznać miłość do swej małżonki przed obliczem Boga. Romantycznie?

Krzysztof Rutkowski chce UNIEWAŻNIĆ ślub kościelny sprzed lat dla Mai! "Nawet w niebie będziemy razem"
Krzysztof Rutkowski (fot. ONS)

Kiedy myślimy o profesjach, które sprzyjają próbom uzyskania statusu celebryty, "prywatny detektyw" z pewnością nie jest pierwszym zawodem, który przychodzi nam do głowy. Krzysztofowi Rutkowskiemu jakimś cudem udaje się jednak pogodzić te dwa światy, co regularnie zresztą wykorzystywane jest do promowania jego intratnych interesów.

Nie inaczej było w poniedziałek, kiedy to posiadacz geometrycznego ufryzowania podzielił się z portalem Plejada.pl planami unieważnienia małżeństwa. Informacja ta może wydawać się nieco szokująca, biorąc pod uwagę, że 59-latek poślubił swoją ukochaną Maję Plich zaledwie pół roku temu i to przed kamerami TVN. Jak dobrze jednak wiemy, nie byłby to pierwszy obyczajowy skandal w karierze detektywa.

Na szczęście tym razem Rutkowski wcale nie planuje unieważniać małżeństwa z Mają, tylko z jedną ze swoich trzech poprzednich żon, z którą wziął ślub kościelny. Krzysztof zrozumiał ponoć, że aby móc zapewnić sobie życie u boku swojej ukochanej Mai nawet po śmierci, musi złożyć przysięgę przed obliczem Boga, a bez unieważnienia poprzedniego związku, nie będzie to możliwe.

Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem - zdradził detektyw.

Rutkowski wyznał, że poczuł potrzebę ponownego przeżycia ślubu kościelnego, ponieważ chciałby uhonorować katolicką kulturę i wiarę, w której został wychowany. Co więcej, decyzja ta jest ponoć ważna także dla synka pary, który, jak podkreśla detektyw, "jest mocno związany ze swoimi rodzicami".

Podjąłem kroki w tej sprawie i myślę, że wszystko się uda. Naszły mnie takie refleksje, żeby w jakiś sposób usankcjonować mój ośmioletni związek z Mają. Myślę, że ten czas wymaga również zamknięcia za sobą pewnych etapów w drodze nie tylko formalnoprawnej, ale także pod względem naszej wiary. Jesteśmy katolikami, zostaliśmy wychowani w tej wierze i kulturze, dlatego uważam, że to prawidłowy kierunek i droga do realizowania celu, który przed nami stoi. To nie tylko marzenia. Dla naszego syna, Krzysztofa Juniora będzie to również bardzo ważny krok, ponieważ jest z nami mocno związany. Nie robimy tylko dla siebie, ale dla potrzeb rodziny - zapewnia.

Okazuje się również, że Rutkowski jest tradycjonalistą nie tylko jeśli chodzi o samą ceremonię zaślubin, ale też i kwestię wesela. Możemy więc liczyć na powtórkę z imprezy, którą Krzysztof ma nadzieję połączyć z 30. urodzinami swojego biura detektywistycznego...

Ślubu nie może być bez wesela, więc tak, będzie kolejne przyjęcie. Zastanawiamy się tylko, jak to zrobimy. Być może połączymy to z jakąś inną, ważną dla nas uroczystością, ponieważ właśnie w 2020 roku przypada 30 lat na rynku mojego biura detektywistycznego. I jeśli udałoby się załatwić szybko wszelkie formalności, a terminy by się zazębiały, to sądzę, że właśnie może się tak zdarzyć. Ale nad tym się jeszcze zastanowimy - czytamy.

Pudelek trzyma kciuki, żeby wszystko poszło po myśli państwa Rutkowskich i już nie może się doczekać zaproszenia na ślub! No i na after party, rzecz jasna, skoro "ślubu nie może być bez wesela"!

123
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(123)
Pppp
2 miesiące temu
Ale ona musi miec na niego haki.....
Olka
2 miesiące temu
Slodko... po zdradach romantyczny sie zrobil...
gość
2 miesiące temu
Już po swoich doświadczeniach powinien wiedzieć że ślub kościelny nie daje żadnej gwarancji że będą razem, tym bardziej w niebie :)
Haha
2 miesiące temu
Wychowany w kulturze chrześcijańskiej ale dziecko zmajstrował pare lat przed ślubem z czwarta żona XD komedia
NOD
2 miesiące temu
ciekawe jakim uzasadnieniem :O
Najnowsze komentarze (123)
Tym
2 miesiące temu
No nie , czy on myśli, że ot tak ,dostanie rozwód kościelny? To nie takie proste, a ten pan nie ma żadnych argumentów do uzyskania takiego rozwodu, 3 żony, hi hi, to jaja chyba...
*****
2 miesiące temu
Jak dojdę do wniosku, że już jestem idiotą to zrobię sobie taką fryzurę.
pzt
2 miesiące temu
za pieniądze wszystko.......ale po co.
Nierutkowski
2 miesiące temu
Pani Rutkowski i Pan Rutkowski to Państwo Rutkowski, a nie Rutkowscy. Wstyd pudelku, żeby takie światowe osobistości źle podpisać!
ufo
2 miesiące temu
czy to to na głowie to gniazdo jaskółek?
wania
2 miesiące temu
Dobrze ze na starość pistolet mu zostanie .
nie rozumiem
2 miesiące temu
po co ktoś, kto unieważnia ślub kościelny, chce zawierać nowy ślub kościelny??? Jeśli za nic ma słowa przysięgi małżeńskiej, w jakim celu chce ją ponownie składać? Przecież już wiadomo, że dla niego to nic nie znaczy...
Renia
2 miesiące temu
30tysiecy to prawdopodobny koszt unieważnienia ślubu kościelnego. Kukiz śpiewa kto wiarę naszą sprzedał... To jest niepojęte za co ludzie mają przysięgę w kościele, kiedyś to były prawdziwe małżeństwa które wiedziały co ślubują a nie teraz po roku się rozmyśle przecież można unieważnić to jest chore
kos
2 miesiące temu
Juz skladal przysiege przed Bogiem i myśli ze bog wtedy się zdrzemnął? Bog chyba powinien go teraz ukarac za jego wybryki.
Gość
2 miesiące temu
Żałosne, pi@ty ślub kościelny.
Ggg
2 miesiące temu
Ale przysięga w kościele jest taka "...i że nie opuszczę cie aż do śmierci ..." więc o czym on mówi ?
Tia
2 miesiące temu
czy ktoś mi może wytłumaczyć co on ma na głowie? to jakaś czapeczka z włosów łonowych???
iza
2 miesiące temu
Z jednej strony fajna taka fryzura co ma Krzysiu....wieczorem żona może na głowie jego np. połozyć sobie filiżankę i wie, że się nic nie rozleje. Albo może kotlety schabowe ubijać na jego fryzurze
Ww123
2 miesiące temu
Zomowiec
Renia
2 miesiące temu
Ja rozumie drugi slub koscielny tylko w przypadku zostania wdowcem ksieza sami robia cyrk z kosciola i oni maja prawo dzielic ludzi na lepszych i gorszych co za obluda
Mój nick
2 miesiące temu
To wstyd żeby unieważniać ślub kościelny. Muszą być do tego bardzo ważne powody. Jeśli ich nie ma, a Rutek chce tego dokonać wyłącznie pieniędzmi, taki rozwód choćby podpisany przez samego Franka, w świetle Boga, nadal istnieje.
bob
2 miesiące temu
para debili
bob
2 miesiące temu
jak oni pięknie razem wygladaja dwa pustaki !!!
bnn
2 miesiące temu
Nie czuje się przy nim pewnie stąd teń kościelny slub . Chce związać go ze sobą jeszcze bardziej by być jego ostatnią, a czuje że się nie zanosi.
emerytka
2 miesiące temu
Człowiek powinien się starzeć z godnością, z łysiną też. Ciekawe skąd próżnemu człowiekowi wzięli włosy do przeszczepu ? wyglądają szkaradnie, jakby z .......
Chi-town
2 miesiące temu
Slub koscielny jest wazny:”az smierc nas nie rozlaczy”, wiec w niebie nie obowiazuje :-)))
???
2 miesiące temu
a co ten dziadyga ma kwadratowego na glowie ? czy ktos wie ?
Jola
2 miesiące temu
Czy nikt nie zauważył podobizny żony do żywego Kena
starzy
2 miesiące temu
za pieniadze ksiadz sie modli , za pieniadze lud sie podli
...
Następna strona