Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę Edward i hrabina Zofia DRWIĄ ze zwierzeń Harry'ego i Meghan: "Jaka Oprah? Jaki wywiad?"

88
Podziel się:

W pierwszej od lat rozmowie z mediami syn królowej książę Edward i jego małżonka hrabina Zofia nieco zażartowali sobie z problemów z krnąbrnym krewnym - księciem Harrym. "Nadal jesteśmy rodziną" - zapewniała mimo wszystko Zofia.

Książę Edward i hrabina Zofia DRWIĄ ze zwierzeń Harry'ego i Meghan: "Jaka Oprah? Jaki wywiad?"
Książę Edward; hrabina Zofia; Meghan Markle; książę Harry (fot. Getty)

Od dobrych kilku miesięcy książę Harry i Meghan Markle konsekwentnie budują swoją medialną "markę" na mieszaniu z błotem instytucji rodziny królewskiej. Tego typu strategia naturalnie nie przysporzyła im fanów na Wyspach, a członków rodziny byłego royalsa postawiła w bardzo niekomfortowej sytuacji. Windsorowie muszą nie tylko znaleźć kogoś, kto mógłby wypełniać obowiązki pary, która wypisała się z rodzinnego biznesu, ale też nawigować wśród miotanych pod ich adresem oskarżeń.

Na zastępstwo za Harry'egoMeghan wytypowano najwyraźniej najmłodszego syna królowej Elżbiety - księcia Edwarda, oraz jego małżonkę - hrabinę Zofię. Ostatnimi czasy para znacznie częściej udziela się publicznie. Royalsi wzięli nawet właśnie udział w pierwszym poważnym wywiadzie od czasu swojego ślubu w 1999 roku.

Zobacz także: Książę William, księżna Kate i książę Harry znowu razem

Reporterzy The Telegraph Magazine nie mogli, rzecz jasna, oszczędzić Edwardowi i Zofii pytań na temat Harry'ego i Meghan. Książęca para postanowiła jednak zbyć próby zdobycia niewygodnego komentarza żartami.

Jaka Oprah? Jaki wywiad? - dowcipkowali na zapytanie o słynną rozmowę Susseksów z Oprah Winfrey.

Hrabina wyjawiła, że miała szansę porozmawiać dłużej z Harrym w dzień pogrzebu księcia Filipa. Jest ponoć pełna nadziei, że wszystkie waśnie uda się wkrótce zażegnać.

Nadal jesteśmy rodziną, niezależnie od tego, co się stanie. Zawsze nią będziemyzapewniła.

Zagwozdki dotyczące kolejnych nieprzewidywalnych poczynań Harry'ego nie były jednak jedynym tematem wywiadu. Książę Edward poświęcił dłuższą chwilę na relację z ostatniego pożegnania ze swym ojcem.

Było to niesamowicie dziwne uczucie, wejść do Kaplicy Świętego Grzegorza i zobaczyć, że nawa jest całkowicie pusta. Zawsze jest to trudne w tego typu sytuacjach, kiedy znajdujesz się w ich centrum, ponieważ nie masz pojęcia, jak wygląda to z zewnątrz. Cała ceremonia była bardzo wzruszająca. Było bardzo kameralnie - wspomina ponad miesiąc od ceremonii najmłodszy syn księcia Filipa.

Wszystko się na moment zatrzymało. Widok osamotnionej królowej łapał za serce - dodała od siebie hrabina Zofia.

Myślicie, że teraz wszyscy royalsi zaczną udawać, że Harry i Meghan wcale nie obgadują ich przed kamerami przy każdej możliwej okazji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
August
2 lata temu
To są drwiny? To jest dystans. I ucinanie "dziennikarzom" i wszechwiedzącej publice możliwości żerowania.
Anna
2 lata temu
Bo oni maja klasę! w sensie Edward i Zofia. Zawsze ja mieli! Super rodzina!
UKK
2 lata temu
wyglądają na bardzo symaptycznych, zwłaszcza ta Pani
gość
2 lata temu
I to jest właśnie klasa, której nie posiada farbowana księżna Meghan, a o której zapomniał Harry.
lola
2 lata temu
To jest drwina z tabloidów i Piersa Morgana, a nie z M&H ;)
Najnowsze komentarze (88)
BreakingNews
2 lata temu
Wiadomość z ostatniej chwili: WIATAMY NA ŚWIECIE, Lilibet "Lil'" Diana!
Blah!
2 lata temu
Wyjątkowo żenujący "żart", tym bardziej że Zofia w ramach autoreklamy złożyła kiedyś wizytę w szkole założonej przez Oprah w Johannesburgu (sama Ms. Winfrey w tej okazji nie uczestniczyła, bo nie ma czasu na ogólnie nieznane hrabiny bez własnych osiągnięć). Gdyby nie ślub Harry'ego i Meghan, 99% ludzi nigdy by się nie dowiedziało kto to jakiś Justin Wełny, Arcybiskup Cantenbury. Ale kim jest Oprah wie 99% ludzi, o ile nie więcej.
Angie
2 lata temu
Oprah....haha dobre
Edward
2 lata temu
i Zofia zachowali się godnie, nie dali się wciągnąć w rozmowę na poziomie magla. W tym gustują Meghan i Harry.
Edward
2 lata temu
i Zofia zachowali się godnie, nie dali się wciągnąć w rozmowę na poziomie magla. W tym gustują Meghan i Harry.
Yoshi
2 lata temu
Ciekawe jakie prawdziwe imię a nie w papierach ma ten Edward bo wygląda na jakiegoś Jonasza czy Ezechiela
Ha 😃 ha
2 lata temu
Swego czasu ta sama Święta Zofia która usiłuje tu epatować ironią nazwała swoją teściową, Królową Elżbietę II, KROWĄ. Myślała że rozmawia z kimś z kim zbije intratne interesy, a to był podstawiony dziennikarz.
Ranch
2 lata temu
Przecież oni robią to samo co Harry tylko wszyscy na jednego z mniejszym naciskiem ale za to z większą częstotliwością. Niby elokwentnie ale próbują zrobić z niego wariata. Gdyby nie mieli się czego bać to siedzieliby cicho jak babka.
1234
2 lata temu
No i pokazała Klasę
Poeta
2 lata temu
Królewskie życie! Drwiny!
Zezu
2 lata temu
Jakbym miał z aparycji powiedzieć kim jest ta Zofia to najwyższej na pokojówkę albo asystentkę można oszacować. Takim twarzom bardzo uniformy pasują. No i to pozowanie do zdjęcia na słomie przy obdartych nieodmalowanych drzwiach stodoły też wiele o nich mówi. Szejkowie w Londynie apartamenty ze złotymi dodatkami budują a te pozowane royalsy z koniami w stodołach. Nie każdy potrafi żyć takim życiem z ubiegłych stuleci w sypiących się własnościach ze spadków.
Lary
2 lata temu
Harry nie opluwa rodziny tylko odpowiada na ich ataki a to jest różnica.
Penny Lane
2 lata temu
Oprah? A kto to taki, zażartowała Sophie Wessex w wywiadzie z piśmidłem Telegrah. Chwali się hrabinie że usiłowała żartować, mimo że nie posiada ku temu naturalnych inklinacji. Szkoda że zapomniała że dość dobrze Ma. Oprah Winfrey zna, gdyż min. w 2013 była gościem w jej Fundacji Dla Dziewcząt w Johannesburgu. Sophie Wessex na ogół jest rzeczniczką zdrowia rozrodczego kobiet: dojrzewania, menstruacji, przekwitania. Ostatnio wypowiadała się na temat menopauzy, której z racji wieku być może właśnie doświadcza. Jest to dość trudny okres w życiu kobiety, często objawiający się zawrotami głowy, trudnościami w zebraniu myśli, i (przejściowymi) lukami w pamięci.
Ellen
2 lata temu
Ależ on staro wygląda, a ma 57 lat!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie