Dymek
|

Książę Harry i książę William wydali WSPÓLNE OŚWIADCZENIE!

82 reakcje
0
0
82
Podziel się

Po fali rzekomo nieprawdziwych informacji bracia postanowili w końcu zabrać głos.

Książę Harry i książę William wydali WSPÓLNE OŚWIADCZENIE!
(eastnews, eastnews)

Megxit przybiera na sile. Co chwilę brytyjskie media donoszą o kolejnych kulisach "wypisania się" Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że o swojej kontrowersyjnej decyzji książęca para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, a o ich zamiarach nie miała pojęcia nawet królowa Elżbieta II. Głowa rodu postanowiła zwołać więc natychmiastowe spotkanie, by usłyszeć od wnuka i jego żony wyjaśnienia. Szybko jednak okazało się, że na owym spotkaniu wcale nie ma zamiaru pojawiać się Meghan Markle.

Atmosfera jest naprawdę gorąca. Najpierw William gorzko skomentował decyzję brata, następnie media donosiły, że to przez "znęcanie się" drugiego w kolejce do tronu księcia Meghan i Harry poczuli się "wypchnięci" z rodziny.

Po fali tak wielu spekulacji na temat ich rzekomo złych relacji niespodziewanie książę William oraz książę Harry wydali wspólne oświadczenie, które zacytowała na twitterowym profilu korespondentka "Daily Mail".

"Pomimo wyraźnego dementowania, nieprawdziwa informacja na temat relacji księcia Sussex i księcia Cambridge dostała się do mediów. Dla braci, dla których sprawy zdrowia psychicznego są tak ważne, użycie tak podburzającej narracji jest obraźliwe i szkodliwe" - czytamy.

82
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(82)
Gość
2 tyg. temu
Ludzie przeżywają losy książąt jakby ci mieli naprawdę trudny los bezdomnych. Podczas gdy ci bawią się dobrze. Ludzie pomyślcie o sobie i swoich rodzinach A nie cudzych.
Aliba
2 tyg. temu
Tak naprawdę niczemu nie zaprzeczyli. Dziwne to oświadczenie.
M-a
2 tyg. temu
Gdyby w przyszłości to Harry miał zostać królem , Meghan nigdy nie odstawiłaby takiej szopki bo fajnie byłoby zostać żoną króla. Niestety zawsze będzie tylko żoną księcia Sussex , zawsze z tyłu .
amożebytak?
2 tyg. temu
Jeżeli kwestie zdrowia psychicznego są dla nich tak ważne to niech ukrócą ten cyrk na litość boską. Może czas skończyć z arystokracją, porzucić tytuły, zrzec się kasy z podatków i założyć własną działalność gospodarczą gdzieś na angielskiej wsi.
royals
2 tyg. temu
krótko mówiąc William zmusił go żeby STANAŁ przed prasą i ODSZCZEKAŁ to co o nim powiedzał prasie o znęcaniu się nad nim czyli ... rzekomą biedną ofiara
Najnowsze komentarze (82)
Megxit
1 tyg. temu
Ten cały Megxit to zamierzone działanie królowej. Nie od dziś wiadomo, że Harry nie jest synem Karola. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z młodości Jamesa Hawitta, kochanka Diany. Na niektórych zdjęciach podobieństwo jest uderzające. Harry do tej pory utrzymuje bliskie stosunki z kochankiem matki. Królowa o tym wie, dlatego zaproponowała Harremu i Meghan rezygnacje z tytułów w zamian za majątek i dożywotnie utrzymanie. Harry choć jest daleko w kolejce do tronu, stał się niewygodny dla królowej.
Ola
2 tyg. temu
Brytyjskie paszkwile już chyba zapomniały ile krzywdy wyrządziły księżnej Dianie pisząc te wszystkie bzdury...
Ola
2 tyg. temu
Brytyjskie paszkwile już chyba zapomniały ile krzywdy wyrządziły księżnej Dianie pisząc te wszystkie bzdury...
Anna
2 tyg. temu
problemy czwartego świata, o losie.
Choć
2 tyg. temu
Cokolwiek zrobią i tak będą żyć jak paczki w maśle. Nie zrzekaja się majątku i od dzisiaj będą musieli wynająć kawalerkę. Choć uważam że powinno tak być. Rodzisz się w rodzinie królewskiej, no sorry masz pecha więc albo idziesz droga która ci przypadła albo niechcesz być księciem i żyjesz jak "Kowalski". Robisz co chcesz ale zarabiasz sam na siebie i nie masz prawa do pensji, ochrony i obslugi
Legnica
2 tyg. temu
Moda na sukces
Niksrik
2 tyg. temu
Przecież tam zawsze był syf. Na 10 rocznicę śmierci Diany był wielki koncert w Londynie. Poza synami nikt z rodziny kurefskiej nie przyszedl
Kin
2 tyg. temu
Megan specjalnie to zrobiła aby królowa nie miała praw do jej dziecka. Teraz jej można skoczyć, może sientez rozwieść a dziecko zostanie z nia
Kik
2 tyg. temu
Ci dziennikarze to szambo. Najpierw zabili ich matkę a teraz tymi pomówieniami niszczą im życie
Gosc
2 tyg. temu
Co oni reprezentują? Dla kogo? Po co to całe księstwo, królewny i królówa ja się pytam. Co z nich jest?
Hmmm
2 tyg. temu
Yyyyy.... Czyli????!🤔
Roża
2 tyg. temu
Do Kasi A dlaczego maja pracować na wyższych stanowiskach. Jeśli już biorą życie w swoje ręce to niech tak jak my zarabiają się od zera wtedy będzie ok. A nie Harry załatwia megan posadę u Dysneja
Iwona
2 tyg. temu
A co ten Wiliam ma do stracenia? Harry wiedział,że jest drugi i umiał z tego korzystać, dogadywali się z bratem. Ale mówcie wszyscy co chcecie Meghan jest mątewką straszną bo jakoś w dziwny sposób gdy się pojawiła to ,to wszystko pierdakło. Co ta kobieta ma za wartości? Wiadomo z rodziną różnie bywa ale tak napieprzyć jadem w swojej i Starej Królowej?
Hahha
2 tyg. temu
Harry przecież i tak jest synem kochanka Diany, nawet podobny do niego. (Podobno)
...
Następna strona