Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę Harry z wydaniem książki CZEKA NA ŚMIERĆ królowej Elżbiety?! Za pogrążenie rodziny królewskiej zażądał 40 MILIONÓW DOLARÓW

197
Podziel się:

Meghan i Harry planują podobno wydać nie jedną, a cztery książki, z czego ostatnia ukaże się dopiero po śmierci Elżbiety II. Myślicie, że królowa doceni gest wnuczka?

Książę Harry z wydaniem książki CZEKA NA ŚMIERĆ królowej Elżbiety?! Za pogrążenie rodziny królewskiej zażądał 40 MILIONÓW DOLARÓW
Książę Harry czeka z wydaniem książki na śmierć królowej Elżbiety (fot. Getty)
bEIMxeJN

W ostatni wtorek opinią publiczną wstrząsnęły wieści na temat pamiętników księcia Harry'ego, nad którymi zniesławiony eksroyals miał pracować już od ponad roku bez wiedzy swojej najbliższej (niegdyś) rodziny. Perspektywa rozgrzebywania ledwie zabliźnionych ran na tyle nie spodobała się Windsorom, że sama królowa Elżbieta zaczęła ponoć zastanawiać się, czy przypadkiem nie wycofać zaproszenia dla wnuka na swój okrągły jubileusz panowania mający odbyć się w przyszłym roku.

Początkowo mówiło się, że umowa Harry'ego podpisana z domem wydawniczym Penguin Random House opiewa na zawrotną kwotę 25 milionów dolarów. Teraz portal Daily Mail donosi jednak, że zniesławionemu Harry'emu udało się wywalczyć podwyżkę. Na jego konto zawędrować ma bowiem okrąglutkie 40 milionów dolarów, nie wliczając jeszcze procentu od sprzedaży, a nie mamy chyba złudzeń, że szykuje się tu międzynarodowy bestseller.

bEIMxeJP
Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Zdaniem wysoko postawionego w branży wydawniczej informatora, książę nie patyczkował się w walce o wyższe honorarium. Jego podejście miało zaszokować - żeby nie powiedzieć zniesmaczyć - osoby biorące udział w dyskusji.

Książę twardo stawiał warunki. Podchodził do tego na zasadzie "bierzcie, co oferuję, albo do widzenia". Jego cena wywoławcza zaczynała się na 25 milionach dolarów, ale ostatecznie umowę podpisano na 35-40 milionów. Osoby zaangażowane w negocjacje były zaszokowane jego nastawieniem. Było ono wręcz oziębłe. W Wielkiej Brytanii branża wydawnicza nadal uważana jest raczej za "dżentelmeńskie" zajęcie. Wymagana się w niej pewnej delikatności, której w tym przepadku zabrakło - twierdzi źródło tabloidu.

bEIMxeJV

Co ciekawe, planowane na przyszły rok pamiętniki nie są jedyną książką, którą podobno obejmuje umowa. Książę Harry ma już rzekomo szykować drugi tomik wspomnień. Szczególnie ciekawie wypada prawdopodobna data jego wydania. Zdaniem informatorów Daily Mail Harry ma się łaskawie wstrzymać z publikacją aż do momentu śmierci królowej Elżbiety. Babcia będzie z pewnością zachwycona pomysłem.

Kontrakt obejmuje cztery książki. Ostatnia ma zostać wypuszczona dopiero "gdy jego babunia umrze". (…) To naprawdę szokujące. Ludzie zaczną się zastanawiać, co takiego Harry ma w zanadrzu i w kogo ma zamiar uderzyć. Sam fakt, że ta bomba czeka z detonacją na śmierć Elżbiety II, jest nie do pomyślenia. Cała ta sytuacja może być odebrana jako absolutny brak taktu ze strony księcia - komentuje źródło brytyjskiego portalu.

Przedsiębiorczy Harry nie zapomniał też oczywiście o swej małżonce, która w ostatnich miesiącach zaliczyła już debiut wydawniczy jako autorka książeczki dla dzieci. Tym razem Meghan Markle szykuje się ponoć ze spłodzeniem książki w szeroko pojmowanej tematyce "wellness" - czyli zdrowie, uroda, wewnętrzny spokój...

bEIMxeJW

Umowa Susseksów z domem wydawniczym przewiduje ponoć jeszcze jedną książkę, nie wiadomo jednak na ten moment, kto będzie jej autorem. Pudelek stawia na Archiego.

Myślicie, że po najnowszych rewelacjach Harry będzie jeszcze kiedyś w stanie spojrzeć swojej rodzinie prosto w oczy?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEIMxeJX
bEIMxeJY
bEIMxeKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
Ola
3 miesiące temu
Co za żenada... chcieli prywatności, uciekli i dlatego chodzą do programów i wydają książki, aby zgarnąć miliony? Na co ci był ten ślub z tą modliszką Harry...
Laaa
3 miesiące temu
Jeśli to prawda... to brak mi słów. Oby Karol nie zaprosił go na koronację.
Aga
3 miesiące temu
Tak sie właśnie manipuluje chłopem! Uczyć się 🥂🥂🥂🥂 a tak serio: nienażarci pieniędzmi….
bEIMxeKr
Ania
3 miesiące temu
Co się dziwicie. Z czegoś trzeba żyć, szczególnie jak się nie ma wykształcenia ani się nie chce uczyć
!!!!!
3 miesiące temu
O Kindze lepiej napiszcie że jest 🌈
Najnowsze komentarze (197)
gosc
3 miesiące temu
zenada,celebrytka rowno go zmanipulowala, biedny chlopak pod pantoflem
jil
3 miesiące temu
oby tylko żaden wypadek mu się nie przydarzył...
Fan
3 miesiące temu
Królowa jest nieśmiertelna więc trochę sobie poczeka ;)
Ehh
3 miesiące temu
Niech pisze co chce, byle by to była prawda.
beaNY
3 miesiące temu
Oboje sa okropni, nikt mnie do nich nie przekona. Sklocila go z rodzina, a pozniej obsmarowala ich jeszcze u tej plotkary, wstyd! Teraz oczywiscie wypisuja brednie by zarobic na... tej niby bardzo zlej rodzinie krolewskiej. Gdzie ta niby prywatnosc? Hipokryci!
bez
3 miesiące temu
Niech wyda zanim nastąpi koniec. Taki odważny niech pokaże na co go stać. Na rodzinie Meghan nie da się zarobić to trzeba uderzyć tam gdzie są pieniądze.
😳😳😳
3 miesiące temu
Czeka na śmierć babci? Oj nie wiadomo. Kto z kraja stoi
pada deszcz
3 miesiące temu
Chyba tylko pieniądze i nienawiść mogą skłonić człowieka do takiego zachowania. Czy naprawdę byłby do tego zdolny? Trudno w to uwierzyć a łatwo posądzić. Powinni zacząć swoje życie bez oglądania się na monarchię, tak jak wstępnie deklarowali. A może Meghan wymaga od niego takiego zachowania, bo przecież potrzebują dużo $$$ by to wszystko utrzymać w Kaliforni?
bEIMxeKj
juyt
3 miesiące temu
moze oni szybciej odejda przydazy sie wypadek
Hharus
3 miesiące temu
Se jeszcze poczekają
Ktos
3 miesiące temu
Ona jest jak swoj ojciec z wiekiem coraz bardziej widoczne to jest
polo
3 miesiące temu
ale zakała, szkoda babci
Kasia 1976
3 miesiące temu
A Królowa pożyje ponad 100 więc będą czekać?
Kasia
3 miesiące temu
Wyjechali, a dalej zeruja na monarchii nic z tego co mowili nie jest prawda...nie maja honoru...gdzie ta cisza i spokoj ktorej tak chieli? Prawda jest taka ze monarchia to kura znosząca zlote jajka i z niej nie zrezygjuja... bo chodzi o kase.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMxeLc
bEIMxeLd
bEIMxeLe
bEIMxeLf
bEIMxeLg
bEIMxeKL