Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Meghan Markle straszy rynek wydawniczy KSIĄŻKĄ DLA DZIECI: "Zainspirował mnie do niej mój własny poemat"

235
Podziel się:

Autorski debiut Meghan Markle będzie nosił tytuł "The Bench", czyli "ławka". Co ciekawe, zmyślna Amerykanka podpisała się pod nim jako "Meghan. Księżna Sussex". Zapomniała już, że razem z księciem Harrym zrezygnowali z zabawy w royalsów?

Meghan Markle straszy rynek wydawniczy KSIĄŻKĄ DLA DZIECI: "Zainspirował mnie do niej mój własny poemat"
Meghan Markle wydaje książkę dla dzieci (fot. Getty)
bESldVmJ

Meghan Markle niewątpliwie jest kobietą wielu talentów - przynajmniej zdaje się sama o sobie tak sądzić. Próbowała przez lata wybić się w Hollywood jako aktorka i pani z turniejów telewizyjnych. Kluczem do prawdziwego sukcesu okazał się jednak związek z księciem Harrym. Dziś Meghan przedstawia się jako "matka, żona, feministka i aktywistka", a to jeszcze nie wszystko. Już niedługo do tego imponującego résumé Amerykanka planuje dodać także pozycję "pisarki". Na rynek wydawniczy już niedługo trafi bowiem jej autorska książka dla dzieci.

Książka Meghan Markle będzie nosić tytuł The Bench, czyli z angielskiego "ławka" i ma skupiać się na relacjach między ojcami i synami. Jej premiera zaplanowana jest na 8 czerwca. Tymczasem już-nie-księżna zabrała się za promowanie tomiku. Bawić może fakt, że do napisania książki Meghan zainspirowała... jej własna twórczość.

bESldVmL
Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Do napisania "The Bench" zainspirował mnie mój własny poemat, który napisałam dla męża na Dzień Ojca, miesiąc po narodzinach Archiego. Poemat stał się tą historią. Christian Robinson stworzył do niej piękne, eteryczne obrazy akwarelą, które ujmują ciepło i radość relacji między ojcami i synami z różnych ścieżek życia. To było dla mnie szczególnie ważne - zachwyca się nad swym papierowym dzieckiem małżonka księcia Harry'ego w oficjalnym oświadczeniu.

Co ciekawe, podczas pisania książki Meghan musiała doznać chyba chwilowego zaniku pamięci, ponieważ podpisała się pod nią jako "Meghan. Księżna Sussex". Zupełnie jakby ostatnie miesiące jej medialnej działalności nie kręciły się niemal wyłącznie wokół głośnego "odcinania się" od rodziny królewskiej.

bESldVmR

Cóż, możemy powiedzieć jedynie, że żałujemy, iż "Meghan księżna Sussex" nie zechciała napisać książki - może niekoniecznie dla dzieci - o relacji ze swoim własnym ojcem. Z pewnością, byłaby to o wiele ciekawsza lektura.

Planujecie kupić swoim dzieciom The Bench, o ile trafi na polski rynek?

bESldVmS
bESldVmT
bESldVnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(235)
Zytka
7 miesięcy temu
Oni są royalsami wtedy, kiedy im pasuje. Obowiązki i zakazy nie, ale korzyści i fejm to chętnie. Prawda jest taka, że do końca życia będą na tym jechać i zbijać hajs. Ale oczywiście to tylko zwykly Harry i zwykła Meg, a wywiad u Oprah to tylko dla zachowania prywatności. Plus super, ze sama dla siebie jest inspiracją😂
SlabeTo
7 miesięcy temu
Kobieta, która zerwała relacje z ojcem, która doprowadziła do pogorszenia relacji swojego męża z ojcem pisze książkę o relacjach syn-ojciec. Jaka to hipokryzja. I jeszcze ta księżna Sussex, jakby autorytetu jej to przydawalo
wwo
7 miesięcy temu
Jesli na serio takim autorem podpisana będzie ta książka to żenada dekady. Nie chcą być częścią tej rodziny, uciekli by nie być, szkalują u jakiejś Oprah a wykorzystują każdy pretekst by na tych książęcych tytułach (których przecież są pozbawieni!) zarabiać. Gdyby podpisała Meghan czy Meghan Markle nie wywołałoby to takiego zainteresowania jak "the Duchess of Sussex" - tym większa żenada. Czy oni mają jakichś PR-owców??? czy ktoś czuwa nad ich wizerunkiem czy to jakaś wolna improwizacja?
bESldVnn
Marg
7 miesięcy temu
Bingo. Dobrze wypunktowane. Swoją drogą to się strasznie o-pisała, dwa wersy na stronę to będzie (jak na dzieciecą kaiążeczkę) jakieś dziesięć stron po dwa, czyli ze dwadzieścia linijek. I te rymy „częstochowskie”... Czemuś mi na myśl poetka Isabellllllllll przychodzi... identyczny talent 😂
DYBIDZBAN
7 miesięcy temu
Jeszcze jedna historyjka. Córka, ojciec. Wieczór pora spać, moja kolej na czytanie bajki na dobranoc sześciolatce. Zmęczenie jednak jest matką pomysłowości. Mówię więc do młodej Ty dzisiaj mi poczytaj bo mnie się spać chce. Nie ma problemu bierze książkę i czyta a raczej wymyśla a ja spokojnie mogę sobie odpoczywać. Wszystko idzie super dawno, dawno temu jest las, jezioro, elfy, żaba coś tam się dzieje i nagle " księżniczka się je bała". Matko bosko się obudziłem w sekundę, myślę Jezu dzieciaku skąd u Ciebie takie słowa, ale zainteresowanie wzięło jedna górę i dopytuje " to co ta księżniczka robiła " " no je bała się żaby " ach nie bała się no tak. Ach te odważne księżniczki.
Najnowsze komentarze (235)
momo
7 miesięcy temu
przeciez ona zostala pozbawiona prawa do tytulu ksieznej?
Hhh
7 miesięcy temu
Cos nie tak z tym cyyyycem w tej czerwonej sukience
Easy Go
7 miesięcy temu
Napuszone pacynki ukręciły łeb kurze która znosiła złote jajka, pocięły kurę na kawałki, usmażyły na wolnym ogniu, powiedziały że kura jest niesmaczna, oskarżyły kurę o grabież klejnotów, złe maniery, i wulgarne gdakanie, pozbyły się cudem jeszcze dychającej kury ze swej Ponurej Wyspy, dostają apopleksji że kurze odrosły pióra i znów znosi, z dala od Ponurej Wyspy, złote jajka, a równocześnie nie mogą się nadziwić że nie znajdują codziennie złotych jajek na które przecież zasługują i które im się należą. Dziwny jest ten świat.
Byx
7 miesięcy temu
Ładna buzia ale tęskniąca za rozumem
Melanie
7 miesięcy temu
"Meghan, The Duchess of Sussex", jest imieniem i nazwiskiem autorki (swego pierwszego imienia, Rachel, nie używa, ale bynajmniej go nie ukrywa). Książka, w wydaniu Hardcover, ukaże się 8-go czerwca, tak aby zdążyć na Dzień Ojca, który w tym roku przypada na 20 czerwca (Dzień Ojca jest w USA obchodzony w 3-cią niedzielę tego miesiąca). Książka jest już bestsellerem, i cały nakład został wyprzedany w przedsprzedaży (zamówiony), zatem Random House, najbardziej prestiżowe wydawnictwo, będzie musiało dodrukować tysiące egzemplarzy. Dla tych którzy czytają coś poza tabloidami i portalami plotkarskimi, oraz znają język, wiadome jest ze zwiastunów że książka dotyczy więzi między ojcami i synami. Ilustracje są piękne i przedstawiają różne pary ojców i ich synów. Inspiracją do napisania książki był WIERSZ (nie "poemat"), który Meghan napisała z okazji pierwszego Dnia Ojca Harry'ego i Archie'go (w czerwcu 2019, gdyż Archie urodził się w maju). Obecny Dzień Ojca będzie dla nich trzecim. Jak zwykle, Meghan wykazuje się pełnym profesjonalizmem, organizacją, oraz pracowitością: pracując nad książką podczas ciąży (podobnie jak swego czasu nad Wrześniowym Vogue'm) daje gotowy produkt, bez zapowiedzi, uprzedniej reklamy, przecieków, itp. BRAVO.
yxyxy
7 miesięcy temu
po co się podpisuje jako księżna, skoro nią nie jest ? czyli jednak chciała się wypromować na monarchii.
Słów brak
7 miesięcy temu
Ludzie oni ciągle mają tytuły. Meghan dostała swój na ślubie od Królowej, nie zostało jej to odebrane. Cokolwiek by nie zrobiła jedziecie po niej a pojęcia nie macie jakim jest człowiekiem. Porażka
IZUŚ
7 miesięcy temu
Przecież oni mają te tytuły. Poczytajcie sobie
bESldVnf
Hula Gula
7 miesięcy temu
Tytuł Sussex sie wkrótce zdewaluuje, do czego przyczyni się postępowanie aktoreczki.
Astrid
7 miesięcy temu
There was a greedy Duchess called Meg 👑 Whose pride would not let her beg 💰 So her husband and son 👨‍👦 Did what had to be done 📕 Become the golden goose and the egg🥚
Asa
7 miesięcy temu
I tu wyszła jej prawdziwa natura... książka na szybkiego „ napisana” i jeszcze tytułuje się księżna ... trzeba mieć tupet ale tez brak rozumu, bo właśnie takimi ruchami zdradza swoją prawdziwa osobowość i zamiary.. ! Kasa i fejm , to ja TYLKO interesuje! Tfu..,! A tak ja lubiłam na początku...
Paula
7 miesięcy temu
Uyyy..... oni stracili tytuły królewskie „HRH” pozostając nadal księciem i księżna sussex😳😳😳 kto u was pracuje ze sensacje na łamach niewiedzy robi ?!?!
EwazLubartowa
7 miesięcy temu
a ja kupię, lubię Meghan, kocham Harrego
upss
7 miesięcy temu
Podobno to plagiat. Książka łudząco przypomina książkę innej autorki z 2018 - Corrinne Averiss pod tytułem "The Boy on the bench". Jakoś często MM zdarzają się zaporzyczenia. Okładka Vogue, potem tekst ściągnięty z tekstu pierwszej damy itp
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESldVnY
bESldVnZ
bESldVoa
bESldVob
bESldVoc
bESldVnH