Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Kuba Wojewódzki nie przestaje i UDERZA w Maffashion: "Lepiej się wypowiada w formie zdjęcia niż w formie werbalnej"

176
Podziel się:

Słynący z braku taktu Kuba Wojewódzki po raz kolejny udowodnił, że wbijanie szpili znajomym z branży przynosi mu niewytłumaczalną satysfakcję. Tym razem na celowniku znalazła się Maffashion.

Kuba Wojewódzki nie przestaje i UDERZA w Maffashion: "Lepiej się wypowiada w formie zdjęcia niż w formie werbalnej"
Wojewódzki uderza w Maffashion (Instagram, AKPA)
bETUkMkB

Zdaje się, że Kuba Wojewódzki bierze udział w organizowanym przez siebie konkursie na największą kompromitację roku i niezmienne utrzymuje się na najwyższym miejscu podium. Samozwańczy "król TVN" trafił na pierwsze strony tabloidów, kiedy podczas śniadaniowego programu niesprowokowany zaczął wyzywać swoich kolegów ze stacji oraz "sprzedającą wszystko" Małgorzatę Rozenek. Ostatnio zaś wywołał skandal, nazywając stary pojazd Agaty Kuleszy "autem z zespołem Downa".

Najwidoczniej dla Kuby dzień bez rzuconej w czyjąś stronę obelgi to dzień stracony, dlatego każda możliwa okazja na wbicie szpili jest przez niego wykorzystywana. W najnowszym odcinku jego programu na kanapie zasiedli promujący nowy film ze swoim udziałem Mateusz Damięcki i znany influencer Marcin Dubiel, który po nagraniu odcinka zaproponował Wojewódzkiemu udział w popularniej grze "f*ck, marry, kill", czyli "zabij, poślub, prześpij się", w której należy zdecydować, z kim z trzech podanych osób wykona się podane wcześniej czynności.

bETUkMkD
Zobacz także: Zobacz: Maffashion rozpocznie karierę muzyczną?

W pierwszej rundzie Wojewódzki wybierał między znanymi z mediów społecznościowych celebrytkami: Deynn, Maffashion i Littlemooonster96. Choć na początku dziennikarz unikał podjęcia decyzji, szybko zmienił zdanie i zdradził swoje preferencje:

Littlemooonster96 bardzo miła. Maffashion była u mnie dwa razy i chyba nigdy więcej jej nie zaproszę, więc właściwie mógłbym "kill", bo myślę, że ona lepiej się wypowiada w formie zdjęcia niż w formie werbalnej - zawyrokował.

bETUkMkJ

Kolejny wybór okazał się zdecydowanie prostszy, ponieważ odpowiedź pojawiła się bez zawahania. Tym razem za cel obrał sobie Wersow:

Lexy, ze względu na szacunek do Ciebie, to tylko zaręczyny, Natsu nie moja bajka, Wersow wziąłbym do biblioteki, żebyśmy razem poczytali. Ona robi na mnie potrzebę intelektualnego przygarnięcia, więc słowo "f*ck" w tym przypadku odpuszczam - postanowił.

Żenada?

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

bETUkMkK
bETUkMkL
bETUkMle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
Ania
miesiąc temu
Najgorzej jak wchodzisz w artykuł a jeszcze nie ma komenatrzy:(
Madzia
miesiąc temu
Generalnie ma racje intelektualistkami to one nie są nie oszukujmy się, myśle że on ironizuje i pokazuje jakie płytkie są teraz wzorce młodzieży
Gość
miesiąc temu
Racja, z wypowiedziami u niej ciężko. Niezbyt lotna:/
bETUkMlf
takjest
miesiąc temu
Ale tu ma rację, Maff zawsze miała problem z wysławianiem
Julia
miesiąc temu
A bidnemu dziadkowi Wojewódzkiemu spryskali twarz odpowiednią substancją i na zawsze skończyło się pokazywanie tego czegoś. Pasmo nocne to na otarcie jego starczych łez.
Najnowsze komentarze (176)
Wprościk
miesiąc temu
Ja znam Kubę W. od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem w TVN. On dziennikarzuje, choć bez matury i studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów takich jak on, którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp, to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości. Kuba właśnie sobie założył taką i skromniutkim uśmiechem wstydliwie przyklasnął wspomnianej starości. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora. Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby uspokoić się po ciężkim dniu, to wypasiony brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżadę i głównie piwo, prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się szlochał, że wyschnięty brzuchol to mają takie mięczaczki i słabiaczki jak on - słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby wyglądać jak Krzysztof Hołowczyc, bo raz widział go w łaźni tureckiej i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z umięśnionym brzusiaczkiem - słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi. Aha, i jeszcze siusiaczka - słownictwo oryginalne K. - Kuba chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko, to było ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. Ale wzwod przy mnie miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką, albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem, bo jestem heterykiem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Małgorzata
miesiąc temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś/coś w kim/czym można się zakochać, czy o kim/czym można fantazjować, no może jak robi się z niego oklapłego balona. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
czar bez miar
miesiąc temu
Napluli na dziadka Powiatowego już wszyacy . Ociera się bo wg niego to brązowy deszcz . Ta mutacja wirusa zwana rzetelne nocnikarstwo (nie mylić z dziennikarstwem) będzie go męczyć do usranej śmierci.
Julia
miesiąc temu
A bidnemu dziadkowi Wojewódzkiemu spryskali twarz odpowiednią substancją i na zawsze skończyło się pokazywanie tego czegoś. Pasmo nocne to na otarcie jego starczych łez.
słyk
miesiąc temu
Ciocia Jakuba Powiatowa jest naprawdę beznadziejna, wyglaszał/a swoje denne komentarze z żałosną manierą w głosie, wszystkie na jedno kopyto, poprzedzone jakimś cytatem, kompletnie bez polotu. I ta cioci śmieszna peruka oraz sztuczna szczęka dla bezzębnych dziadków. Babcia Majka Salceson szanuje ciocię Jakubę za bycie dziadkiem bez posiadania wnucząt, które ma nadzieję mu dać. Całą piątkę.
Patryk
miesiąc temu
dziadku Gminny Kubusiu, jesteś żałośnie słaby
bzzz
miesiąc temu
Kubuś ma malutkie ego, za to wielkie kompleksy, a największy jest u niego kompleks niższości.
Sonia
miesiąc temu
Jak patrzę na Wojewódzkiego ze sztucznymi włosami a la spalony bezik, to widzę, że nie tyle starość jest żałosna, co bezradna niezgoda na nią.
bETUkMkX
żona Telimana
miesiąc temu
Władzio Kubuś Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci pierwszego lotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio Kubunio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi i mnie się podobuje aż mnie staje mój siusiaczek... i Kubuuuuuuraczek tu spiekł raczka, gdyż do sików dołączyła mu się srrrr....aczka. Władzio a nie Kubuś ma na imię, Kubuś to jego pseudonim satyryczny
Kitka
miesiąc temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę. to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Arnold
miesiąc temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy wabić , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale mdlący starcem cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Szekele
miesiąc temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica?
Tymeczka love
miesiąc temu
Oj Jakubie smutne jest to że cię peruki nie odmładzają.Masz więcej niż 60 lat,ręce,szyja zwisające podgardle i całe ciało zdradzają wiek...A o twarzy nie wspomnę.
Jastrząb
miesiąc temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak go widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząb do dziadka Kubusia emeryta bankruta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUkMlQ
bETUkMlR
bETUkMlS
bETUkMlT
bETUkMlU
bETUkMlz