Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kuba Wojewódzki WYŚMIEWA stary samochód Agaty Kuleszy: "To jest AUTO Z ZESPOŁEM DOWNA". Żenada roku?

379
Podziel się:

W nowym odcinku "Rozmowy: Wojewódzki i Kędzierski" panowie pochylili się nad tym, czym Agata Kulesza w przeszłości szusowała przez polskie drogi. To wtedy padło poniżające stwierdzenie, które tym bardziej dziwi, że niedawno Kuba gościł w swoim programie Przemka Kossakowskiego i jego podopiecznych z "Down the Road"...

Kuba Wojewódzki WYŚMIEWA stary samochód Agaty Kuleszy: "To jest AUTO Z ZESPOŁEM DOWNA". Żenada roku?
Kuba Wojewódzki dał popis ignorancji w swoim podcaście (AKPA)
bEUWnbKJ

Kuba Wojewódzki i jego medialne perypetie to idealny przykład na to, że można całe życie nie uczyć się na błędach. Po tym, jak całkiem niedawno "udawał", że odchodzi z TVN, jego nazwisko ponownie przewija się w prasie w atmosferze skandalu. Nie jest to jednak nic nowego, bo podobne, a czasem o wiele gorsze wybryki ma na koncie już od wielu lat. Nie wygląda też na to, aby dały mu jakąkolwiek lekcję.

Wydaje się, że ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki coraz mocniej lubuje się w taniej sensacji i sileniu się na bycie kontrowersyjnym. Ma w tym jednak wprawę, bo jego medialna egzystencja już na zawsze będzie się kojarzyć z "żartami" z pracujących "na kolanach" Ukrainek czy z wyśmiewaniem osób czarnoskórych, za co przyszło zresztą zapłacić stacji Radio Eska Rock 50 tysięcy złotych kary.

bEUWnbKL

Przejawów ignorancji Wojewódzkiego było oczywiście dużo więcej, jednak sam showman nadal nie ma sobie nic do zarzucenia. Wygląda też na to, że nadal nie odrobił lekcji z empatii i nie zamierza oszczędzać nikogo, kto nie jest jego medialnym sprzymierzeńcem.

Za nami pierwszy odcinek nowej serii programu "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski", którego gościem była Agata Kulesza. Słowa, które tam padły, to kolejny popis buty i arogancji, do której przyzwyczaił nas Kuba.

Zobacz także: Mówiono, że są obrzydliwi. Para jest razem 23 lata
bEUWnbKR

W trakcie dyskusji pojawił się wątek porsche, czyli auta, które aktorka niegdyś przekazała na cele charytatywne po wygraniu Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami". Duet prowadzących wykorzystał szansę, aby porozmawiać o autach, którymi w przeszłości Kulesza podróżowała po polskich drogach. Kuba postanowił jej bowiem wytknąć, że żaliła mu się swego czasu, że chciałaby jeździć Subaru.

Nie wiem, czy my możemy mówić, bo nas jednak sponsoruje najlepsza marka światowa, ale jak gadaliśmy przez telefon, to mówiłaś: "Jezu, Kuba, ja tak marzę o Subaru". Pamiętasz? Miałaś dostawczaka Subaru, chciałaś wymienić na nowe - zagaił.

Szybko do rozmowy włączył się też Kędzierski, który sugerował, jakoby ujmą była jazda innym samochodem - Renault Kangoo.

bEUWnbKS

A wcześniej Kangoo, przypomnijmy - wtrącił Kędzierski.

Miałam Kangoo, a później miałam Subaru - odpowiedziała Kulesza.

Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy? - ciągnął Kędzierski.

Jezu, naprawdę myślicie, że mnie to określa? - mówiła z niedowierzaniem aktorka.

bEUWnbKT

To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no - powiedział po namyśle Wojewódzki, a Kędzior wybuchł śmiechem.

Tym samym do długiej listy osób, które Kuba zdołał obrazić, dołączyły osoby niepełnosprawne, które, jego zdaniem, są najwyraźniej tożsame ze wstydem i obciachem. Wypowiedź "dziennikarza" i kontekst narzucają bowiem, jakoby takie określenie oznaczało kogoś/coś gorszego bądź negatywnie odbiegającego od normy. Jeszcze inną kwestią jest perlisty śmiech drugiego z panów...

Co więcej, takie słowa padają z ust osoby, która jeszcze niedawno gościła na kanapie w programie Przemysława Kossakowskiego i ekipę programu "Down the Road", którzy walczą ze stygmatyzacją i obraźliwymi stereotypami w stosunku do osób z zespołem Downa. To wtedy Kuba słuchał o marzeniach i planach na przyszłość podopiecznych Kossakowskiego, a były partner Martyny Wojciechowskiej apelował o to, aby nie dawać przyzwolenia na dyskryminację.

Jak widać, przekaz raczej do niego nie trafił... Jesteście jeszcze zaskoczeni?

bEUWnbKU

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki? Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEUWnbLm
KOMENTARZE
(379)
Mk3
2 miesiące temu
W cywilizowanym kraju wyleciałby z każdej pracy w mediach z hukiem. Bezpowrotnie.
Ja098
2 miesiące temu
Ale żenada!
Ania
2 miesiące temu
Wojewódzki już dawno przestał byc śmieszny.
bEUWnbLn
Lisa
2 miesiące temu
Brak słów
Xxx
2 miesiące temu
Cóż powiedzieć... Słabe to było...
Najnowsze komentarze (379)
tik tak
miesiąc temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że Kuba ma drugie, pełne smutków życie, o którym prawie nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych, których tak jak jego los ciężko doświadcza, daje im swój czas, oddaje im swe biedą nacechowane życie (podobno stara się zarażać swoim wrodzonym ubóstwem umysłowym, daje nadzieję na sen, bo tak wciąż nudzi, a kiedy jest mu źle, co często się zdarza, to płacze jak dziecko z zespołem Kubólu), wspiera finansowo (dlatego jest bankrutem) i chodzi w pożyczonych butach z tekturowym dnem. Poczciwość Jakuba jest jego ogromnym smutkiem, bo musi to ukrywać, by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek z kapustą.
Faktor Y
miesiąc temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Peruczkę podobno nawet zdejmuje, gdy upojne chwile zmącą mu zmysły i instynkt samozachowawczy.
Mariusz i już
miesiąc temu
WFista sadysta Pan Witold upokorzył Kubusia Wojewódzkiego w składziku na szczotki i od tego czasu Kubuś nie trzyma stolca. Pieluchy Kubuś przynajmniej ma już za darmo, bo zasiłek pielęgnacyjny pobiera z racji wieku i stanu zdrowia.
Salmonella
miesiąc temu
Napluli na dziadka Powiatowego już wszyscy . Ociera się bo wg niego to brązowy deszcz . Ta mutacja wirusa zwana rzetelne nocnikarstwo (nie mylić z dziennikarstwem) będzie go męczyć do usranej śmierci.
gość
miesiąc temu
Napiszę coś wrednego. Po co toto żyje? Nie wiem. Po co celebryty przyjmują zaproszenie do programu tego czegoś? Nie wiem. Wiem jedno, nie będzie dane temu ciapciakowi nigdy przytulić dziecka z zespołem downa. I wiem dlaczego, bo takie dzieci to czysta i niewinna miłość do wszystkich. Nikogo nie krzywdzą, a same bardzo cierpią z powodu różnych schorzeń. Nie dożywają sędziwego wieku, jak "inteligent" wojewódzki. Wyznawcy hinduizmu wierzą, że te dzieci to ostatnie wcielenie inkarnacji - miłość doskonała. I dlatego one na pewno wybaczą tej melepecie idiotyczny dowcip.
Małgorzata
miesiąc temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), ale to nie jest ktoś w kim można się zakochać, czy o kim można fantazjować. Jakby jakaś go brała, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby nie był gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć koło jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Elwira
miesiąc temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych, i tak ponoć jest że Kuba ma drugie życie o którym nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba a częściej wędka. Poczciwość Jakuba jest wielkim jego smutkiem, bo musi to ukrywać by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek z kapustą.
Jonatan
miesiąc temu
Kubuś Wojewózki tak mówi, bo pewnie ma dziecko z zespołem downa na wózku, więc zrozumiały jest jego stosunek do kangoorowania, bo przeżył je z wielkim wzruszeniem. Widać to po zamglonym smutkiem spojrzeniu, gdy wspomina o swoim zespole, w którym miał najmniejszą pałeczkę.
bEUWnbLf
LATOROXI
miesiąc temu
grób ojca Kuby, stróża cmentarnego w Dziebałtowie Starym, to porośnięta chwastami zaniedbana mogiła z przekrzywionym krzyżem zbitym byle jak z dwóch desek, ludzie nawet zapalili jakąś świeczkę w miejscu ostatniego spoczynku tego prostego i dobrotliwego człowieka! Biedny Kuba często jest widywany przy grobie ojca - zawsze bardzo wzruszony i spuchnięty od płaczu. W Proćwinie mieszka jeszcze jego ciocia Władysława, też zacna, dobrotliwa i bogobojna kobieta! Pozdrawiamy pani Władziowa, niech się kury niosą,,,,,,Bogusław Wojewódzki był zawsze bardzo skromny. Często powtarzał Kubie, że w razie czego chce leżeć pod kupą piachu na wiejskim cmentarzu, bo nie czuje się od nikogo lepszy. Kuba tylko uszanował jego wolę, ale ból osieroconego syna pozostał. Kubo Władysławie, nie załamuj się, jeszcze powstaniesz z kolan zanim spoczniesz obok umiłowanego przez ciebie Bogusia, bo to świątobliwy uczynek być takim skromnisiem jak ty i Bogunio W.
Kasanów
miesiąc temu
Dzieckiem woźnego biedny Kuba jest i co, nagle go zatkało? Inżynier Mamoń w chodakach wystruganych z lipowego drewna, wiecznie ślepiący przez lornetkę teatralną pewnie by wam bardziej zaimponował, a nie jakiś zwykły cieeciu z miotłą skleconą z bazi okręconych drutem, snujący się po dziedzińcu szkolnym ze wzrokiem tępo utkwionym w glebę , żeby nie przeoczyć żadnego papierka. Woźny Wojewódzki w nieodłącznych kierpcach z ekoskóry. Kuba tak bardzo chciałby być resortowym dzieckiem, ale nie wspomnieli o nim w książce o resortowych dzieciach, bo jest tylko dziadkiem resoraki z plasteliny zbierającym w oknie życia kurcząt. Dlatego wypożycza żółte samochody, bo kurczęta upierzeniem go nęcą. Kuby brat z zespołem Downa jeździ samochodem z plasteliny, podarowanym mu przez Kubusia i bardzo się cieszy jakby plaster sera żółtego mu podstawili pod nos i kazali nosić jako maskę. I to bez dziur, bez kitu.
lulol
miesiąc temu
Dziadek Wojewódzki zęby to ma kiepsko zrobione. I perukę tani sort. Widać, że stary już jest. Jakby miał kiepsko zrobioną sztuczną szczękę- usta się tak mu układają. A łysy musi wyglądać bardzo staro. W peruce wygląda bardzo śmiesznie, a te spodnie pogryzione przez ząb czasu to już grandpa dramat.
Pieszor
miesiąc temu
Co wy ciągle z tym dziadkiem Kubą Wojewockim? Stary jest, podśmiertuje kałem, to co, ma się zawekować w formalinie? Chcielibyście pooglądać go jak pływa w słoju na golasa w jakimś muzeum sztuki wynaturzonej? Pan Kuba jest żywym człowiekiem, a nie awatarem, którego nadziewacie na szpilkę by patrzeć jak bezradnie macha kończynami!
Orfeo-Piekary
miesiąc temu
Dlaczego śmiejecie się z biednego Kuby, że jego ojciec był wozakiem który jajka woził do inseminacji na taczuszkach? Smutne dzieciństwo miał Wojewódzki i starość jeszcze smutniejszą ma.
Gosiaczek
miesiąc temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica? a śmianie się z tego, że nosi perukę, to akurat trochę zrozumiałe jest
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWnbLY
bEUWnbLZ
bEUWnbMa
bEUWnbMb
bEUWnbMc
bEUWnbLH