Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Wojewódzki spytał Piaska, czy kiedykolwiek mu się podobał... "To jest MAKSYMALNIE SEKSISTOWSKIE, co teraz powiedziałeś"

124
Podziel się:

Prowadzący program w TVN nie ustaje w przekonywaniu o swej niesamowitości. Goszcząc w studio Andrzeja Piasecznego, nawiązał do jego orientacji seksualnej. "Showman" jakich mało?

Wojewódzki spytał Piaska, czy kiedykolwiek mu się podobał... "To jest MAKSYMALNIE SEKSISTOWSKIE, co teraz powiedziałeś"
Andrzej Piaseczny twierdzi, że Wojewódzki jest seksistą (AKPA)
bEUWKZSJ

Kuba Wojewódzki zdaje się nie zauważać zmieniającej się rzeczywistości i wymagań widzów. Od paru lat usilnie stara się ugruntować pozycję najbardziej kontrowersyjnego showmana nad Wisłą, racząc swych gości i odbiorców żenującymi tekstami. Przy okazji szczycący się tym, że jest słupem reklamowym niezliczonej liczby marek i produktów celebryta, ochoczo wypomina kolegom z branży brak niezależności.

We wtorek w programie Wojewódzkiego pojawił się Andrzej Piaseczny, który w tym roku dokonał coming outu jako osoba homoseksualna. Piasek rozmawiał z "dziennikarzem" o bieżącej sytuacji w kraju, jednak po poważnej wymianie zdań Wojewódzki nie mógł powstrzymać się od zadania "żartobliwego" pytania.

bEUWKZSL
Zobacz także: Zobacz: Andrzej Piaseczny o pocałunku Maneskin: "Najlepiej załatwić kogoś miłością, a nie nienawiścią"

Czy ja ci się kiedykolwiek podobałem? - zainteresował się.

bEUWKZSR

Pytanie nie przypadło do gustu Piaskowi.

No ale wiesz, że to jest maksymalnie seksistowskie, to, co teraz powiedziałeś? Przecież to jest absolutnie jasne, że kiedy idziecie ulicą, to nie oglądacie się za każdą kobietą i za każdym facetem, no, ej... Dlatego było to odrobinę seksistowskie. Każdego pytasz, kto ci się podoba i dlaczego, albo czy ja ci się podobam? Oczywiście to pytanie nie dotknęło mnie absolutnie - zapewnił.

Ale czekaj. Seksistowskie, czyli dyskryminacja kogoś ze względu na orientację seksualną. Co w tym pytaniu było seksistowskie? Co najwyżej autoseksistowskie, bo wyraziłem ryzyko, że możesz powiedzieć: "Nie Jakub, nigdy" - stwierdził Wojewódzki.

Wojewódzki zapragnął się również dowiedzieć, kiedy wokalista "dokonał wyboru" orientacji.

bEUWKZSS

To w ogóle nie jest kwestia wyboru, ale żyliśmy w takich czasach, że poszukiwałem różnych rozwiązań. Przepraszam, nie będę o tym rozmawiał, bo jest to poza granicą tego, co chcę pokazywać publicznie - uciął temat Piaseczny.

Jak sądzicie, jakie pytanie byłoby niewygodne dla Kuby? Może chociażby o to, skąd bierze swoje "żarty"?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEUWKZST
bEUWKZSU
bEUWKZTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
knkw
2 miesiące temu
A Wojewódzki to jakiej jest orientacji? A tak na marginesie to on nie ma żony i dzieci i jakoś mu tego nikt nie wypomina. Natomiast jak kobieta nie ma rodziny, to jest na odwrót. Czy to jest sprawiedliwe? Trzeba mu tez przygadać, że nie ma żony, tak dla równowagi
Solara
2 miesiące temu
W seksistowskim zachowaniu chodzi o płeć a nie o orientację seksualną. Dyskryminuje sie kogoś, wyroznia, poniza że względu na jego/jej płeć a nie orientację seksualną, panie Jakubie.
😷😷😷😷😷😷
2 miesiące temu
A Wojewódzki kiedy się wreszcie określi???????? 😞
bEUWKZTn
ZXSpe
2 miesiące temu
40 lat udawania hetero dla korzyści i sprzedaży pyt teraz 40 lat będzie homo bo modne i jeszcze większe korzyści i głaskanie przez media..
ghghg
2 miesiące temu
Wojewódzki, myślisz że podobasz się komukolwiek? 😂
Najnowsze komentarze (124)
Ciasto
2 miesiące temu
grób ojca Kuby, stróża cmentarnego w Dziebałtowie Starym, to porośnięta chwastami zaniedbana mogiła z przekrzywionym krzyżem zbitym byle jak z dwóch desek, ludzie nawet zapalili jakąś świeczkę w miejscu ostatniego spoczynku tego prostego i dobrotliwego człowieka! Biedny Kuba często jest widywany przy grobie ojca - zawsze bardzo wzruszony i spuchnięty od płaczu. W Proćwinie mieszka jeszcze jego ciocia Władysława, też zacna, dobrotliwa i bogobojna kobieta! Pozdrawiamy pani Władziowa, niech się kury niosą,,,,,,Bogusław Wojewódzki był zawsze bardzo skromny. Często powtarzał Kubie, że w razie czego chce leżeć pod kupą piachu na wiejskim cmentarzu, bo nie czuje się od nikogo lepszy. Kuba tylko uszanował jego wolę, ale ból osieroconego syna pozostał. Kubo Władysławie, nie załamuj się, jeszcze powstaniesz z kolan!
dom starości
2 miesiące temu
Kubusia matka jak żyła to była salową, więc wśród salowych Kubuś powinien szukać opiekunki
renczoy
2 miesiące temu
Oczywiście, że Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
Adam
2 miesiące temu
Niewinny szarodziadek Jakub W. na pewno wygląda na 70 lat. Tak z 7 lat temu widziałem go z bliska na stacji benzynowej na autostradzie, płacił w kasie obok. Nie jestem jego fanem... brrr...., ale, że to jakaś znana osoba, to rzuciłem okiem - włosy na głowie z daleka widać było, że peruka, ciało wysuszone, chód i ruchy starszego pana ( było lato i akurat był w krótkich kalesonach w brązowe kleksy w newralgicznych miejscach). Z fragmentów pomarszczonej twarzy, które było widać spod daszka perukoczapki i okularów, to też już wyłonił się dziadzio (worki XXL pod smutnymi oczami, czoło frasobliwe jakby cierpiał na ból żylaków odbXytu). Nie jestem na siłę złośliwy, po prostu stwierdzam fakt, na 58 lat to na pewno nie wyglądał już wtedy, tylko dużo starzej. Jego show lata temu przestałem oglądać, bo to po prostu nuda i sztampa, ale ten dziadek mi obojętny, nie lubię po prostu jak ktoś pieje z udawanego zachwytu, bo zapłacono mu za komentarz, a fakty gołym okiem są widoczne. To mocno starszy już facet, nieatrakcyjny, wręcz brzydki i żadne młodzieżowe fatałaszki, peruka, sztuczna szczęka, pożyczony samochód, nastoletnia kontraktowa dziewoja tego nie zmienią, a raczej smutno to podkreślają i budzą obrzydzenie dla jego podrygów.
Antmen
2 miesiące temu
Piasek zwiedza wszystkie programy żeby dorobić na homo modzie, trzeba jakiś żyć
Dosia R.
2 miesiące temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica? a śmianie się z tego, że nosi perukę, to akurat trochę zrozumiałe jest
Pati
2 miesiące temu
To ten dziadek Kuba Łysek w peruce jeszcze żyje? ale zonk
Ciocio?
2 miesiące temu
to coś o nazwie Kuba Wojewódzki to jaką ma płeć?
bEUWKZTf
Ignac
2 miesiące temu
Wojewódzki ma demencję i Alzheimera i już wszystko mu się myli. Jego instagram, to przykład starszego człowieka, który nie może sobie poradzić z upływającym czasem. Samochody, cycki i reklamy. Dziadku, zejdź ze sceny.
Andrzej
2 miesiące temu
Wszyscy nabijają się z tego biedaka Kuby, a to taki dobry człowiek . Może i jest brzydki ale jest ciepły , empatyczny, a nawet jak wypowie się krytycznie o jakimś celebrycie, to po to żeby ktoś wyciągnął wnioski na przyszłość albo po prostu kocha się w tym celebrycie, tak jak to ma miejsce w przypadku gwiazdy Małgosi Rozenek, tylko wstydzi się przed nią do tego prznać. A starość dodaje jego słowom wiarygodności.
do Konica
2 miesiące temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
Nicka
2 miesiące temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
Grotyk
2 miesiące temu
Dlaczego śmiejecie się z biednego Kuby, że jego ojciec był wozakiem który jajka woził do inseminacji na taczuszkach? Smutne dzieciństwo miał Wojewódzki i starość jeszcze smutniejszą ma.
Piesek
2 miesiące temu
Co wy ciągle z tym dziadkiem Kubą Wojewockim? Stary jest, podśmiertuje kałem, to co, ma się zawekować w formalinie? Chcielibyście pooglądać go jak pływa w słoju na golasa w jakimś muzeum sztuki wynaturzonej? Pan Kuba jest żywym człowiekiem, a nie awatarem, którego możecie nadziać na szpilkę i patrzeć jak bezradnie macha kończynami!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWKZTY
bEUWKZTZ
bEUWKZUa
bEUWKZUb
bEUWKZUc
bEUWKZTH