Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kuba Wojewódzki ostro o Michale Pirógu: "SAMONIENAWIDZĄCY SIĘ GEJ!"

150
Podziel się

Podczas ostatniej rozmowy z Andrzejem Piasecznym Kuba Wojewódzki niespodziewanie zszedł na temat Michała Piróga, nie pozostawiając na nim suchej nitki. Swoimi doświadczeniami z tancerzem podzielił się też Piasek.

Kuba Wojewódzki ostro o Michale Pirógu: "SAMONIENAWIDZĄCY SIĘ GEJ!"
Kuba Wojewódzki skrytykował Michała Piróga w rozmowie z Andrzejem Piasecznym (East News, AKPA)
bEhSuHit

Niedawno znów zrobiło się głośno o książce Michała Piróga z 2014 roku. W udzielonym przed laty na łamach Wprost wywiadzie promującym książkę, Piróg nie tylko żalił się, że "ma dość ukrytych gejów", ale i stwierdził, iż Wojewódzki był przed laty w związku z Tomaszem Kammelem. "Król TVN" po siedmiu latach postanowił odpowiedzieć tancerzowi.

Zobacz także: Piróg zapowiada kolejną książkę! "Współpracuję z bardzo dobrą polską reżyserką"
bEhSuHiv

Wszystko wskazuje na to, że temat Michała będzie jeszcze wielokrotnie przywoływany przez skonfliktowanego z nim showmana. W najnowszym podcaście Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski duet konwersował z Andrzejem Piasecznym. Jak można się domyślać, rozmowa szybko zeszła na temat Piróga.

W momencie, kiedy Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo lubi i mówi, że podłością jest zachowanie Krystyny Pawłowicz... (...). I zapomina o tym, że na okładce "Wprost" wołał, że ma dość ukrywających się gejów! Ja się pytam, kiedy praktykujący gej będzie miał dosyć ukrywających się Żydów, Romów, Niemców, albo na przykład prawosławnych?! - grzmi Wojewódzki, gorzko podsumowując Michała:

On jest samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że jest w stanie zgłosić się do akademii menopauzy! Aby tylko dobre zdjęcie mu dali.

bEhSuHiB

Następnie 57-latek zwraca się do Piaska:

On Ciebie też szargał w jakiejś książce z tego, co pamiętam... - zagaja, nawiązując do ówczesnych wyznań Piróga, jakoby łączyła go niegdyś z Piasecznym miłosna relacja.

Ja nie pamiętam, bo nie czytałem... - odpowiada mu lekko zmieszany wokalista, w dalszej części rozmowy zaprzeczając krążącym w kuluarach doniesieniom, jakoby kiedykolwiek miał prowadzić z tancerzem klub nocny dla mniejszości seksualnych:

Nie mieliśmy wspólnie klubu, ale faktycznie byłem przez chwilę udziałowcem takiego projektu - wyznaje, wspominając przedsięwzięcie sprzed lat i kończąc temat:

bEhSuHiC

To się nie udało, to było za wcześnie, Polska nie była gotowa. Biznesowo nie miało to racji bytu.

Myślicie, że Piróg skomentuje rozmowę "kolegów"?

bEhSuHiD
bEhSuHiE
bEhSuHiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Pieróg
2 miesiące temu
Wyjdźcie chłopaki z szafy...
Anka
2 miesiące temu
Piróg tancerz, który nigdy nie tańczy...Wojewódzki...porażka!!!
Xoxo
2 miesiące temu
Siebie warci ci wszyscy celebryci. Każdy każdemu obrabia, a każdy ma coś za uszami.
bEhSuHiX
lewaczka
2 miesiące temu
Z Kingi taka obrończyni praw kobiet, że wytyka innej znajomość z przestępcą seksualnym. Z Piróga taki obrońca mniejszości, że zmusza do coming-out. Ale Weronika też dała popis pisząc o solidarności kobiet, bo czy ktokolwiek mówi o solidarności mężczyzn? A Wojewódzki ze swoim seksistowskim "żartem"? Dziewczyny i Chłopaki! i Niebinarni! nie musicie być solidarni wewnątrz swoich grupek i grupeczek, tak jak nie musicie być złośliwi - zachowujcie się zawsze tak, jak sami chcielibyście zostać potraktowani, niezależnie od płci, teamu, tewlwizji! Ani Kinga, ani Weronika, ani Piróg, ani Wojewódzki nie spełniają tego postulatu (to ledwie postulat, wiadomo, ze każdy robi jak chce). Nie oglądajcie się i nie wybierajcie teamów wśród celebrytów - nie warto.
Przyjaciele z...
2 miesiące temu
Kubusiu, Warszawa pamięta i Piasku o Tobie również i związku z Michałem nie da się wymazać, choć tak bardzo się starasz-prawda przyjacielu?
Najnowsze komentarze (150)
nicnieznacze
3 tyg. temu
wpiszcie "wojewodzki lody zatoka" i poszukajcie mema wsrod obrazkow
Lucjan
miesiąc temu
Wojewódzki ujezdzal Kamela na piasku pirog nie jednego pieroga ulepil 🤣🤣🤣
Fid Castor
miesiąc temu
Znam Kubę od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem. On dziennikarzuje, choć bez studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów ,którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp ,to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości, Kuba właśnie sobie włożył taką i skromniutkim uśmiechem pokrywa zażenowanie. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora. Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby się uspokoić po ciężkim dniu, to odstający brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżade i głównie piwo prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się żartował, że płaski brzuchol to mają mięczaczki i słabiaczki -słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby trochę tak wyglądać jak Krzysztof Kononowicz, bo raz widział go bez tureckiego swetra i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z brzusiaczkiem -słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi. aha, i jeszcze siusiaczka-słownictwo oryginalne- Kuba chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko to było ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. ale wzwod miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Anna
miesiąc temu
Nie wiem dlaczego Piróg uważa, że jeśli ktoś jest gejem to MUSI o tym krzyczeć. Nie musi, jak nie chce. Jak chce, to może. Ja nie krzyczę, że lubię pomidorową. Co innego gdyby Ci ukryci obrażali mniejszości seksualne (jak np politycy) ale jak siedzą cicho? To jaki problem?
kątem/oka ..
miesiąc temu
myślę , że Kuba miał nie jednego grubego chłopca zabawkę / bo jakiś też dziwny ostatnio
luc
miesiąc temu
Uderz w stół , ci zajadli w zaprzeczaniu i oskarżaniu są właśnie ''niepewni ""
Jagoda
miesiąc temu
Panie Kubo prawda boli😀😀. Brawo Michał za szczerość👏👏👏
Michal
miesiąc temu
Wojewodzki to cykor.
bEhSuHiP
darwin
miesiąc temu
przerośnięty nastolatek jak zwykle to samo, ale temat nośny z pod kołdry, a kasa leci.
Lol
miesiąc temu
Piasek ...wal prosto z mostu ......ty potrafisz .....odwagi
xdd
miesiąc temu
Kuba już tak się snobuje na bycie elokwentnym, że nie bardzo kto go rozumie
Lala
miesiąc temu
No ukrywają orientację ale już wszyscy wiedzą a oni nadal ukrywają a Piróg ich wydal i stąd taka zlosc
beti
miesiąc temu
kuba jestes wielki popieram twoje slowa
Emerytka
miesiąc temu
Piróg niech sam robi co chce, ale nie ma prawa mieszać do tego innych.
...
Następna strona
bEhSuHjr