Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kuba Wojewódzki wspomina o swej orientacji seksualnej, uderzając w Piróga: "Przypisałeś mnie do SWOJEJ MNIEJSZOŚCI"

598
Podziel się

"Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem" - wyznał Michał Piróg w wywiadzie w 2014 r. Teraz Wojewódzki porównuje go do Krystyny Pawłowicz.

Kuba Wojewódzki wspomina o swej orientacji seksualnej, uderzając w Piróga: "Przypisałeś mnie do SWOJEJ MNIEJSZOŚCI"
Kuba Wojewódzki mści się na Michale Pirógu za wywiad sprzed 7 lat (AKPA, East News)
bEqrXSpx

W 2014 roku Michał Piróg usilnie promował swoją książkę. Udzielił wówczas pamiętnego wywiadu, w którym mówił, że prawicowi politycy podjeżdżają po agencję towarzyską na ul. Chmielnej i korzystają z usług męskich prostytutek. Uzewnętrznił się też na temat kryptogejów w show biznesie.

Mam dość ukrytych gejów! To obłudne małe fiu*ki! (...) Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać - stwierdził wtedy w rozmowie z "Wprost".

bEqrXSpz

Kuba Wojewódzki zapamiętał sobie te słowa i odpowiedział tancerzowi po 7 latach. Gwiazdor TVN zamieścił w sieci osławioną okładkę pisma z Pirógiem na okładce i porównał go... do Krystyny Pawłowicz.

Zobacz także: Piróg: "Jestem przerażony, że posłowie podżegają do nienawiści i nie ponoszą odpowiedzialności"
bEqrXSpF

Na swoim Instagramie Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i falę hejtu na 10 letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować, bo każdy go widzi). Pisze o raku nienawiści, bo Michał lubi być literatem. Dodaje, że jest hejtu przeciwnikiem - napisał Wojewódzki.

Otóż nie, drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju jak Polska spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo pedał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami k*rwa i ch*j. Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych?

Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony, a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją - dodał dziennikarz.

Myślicie, że "drogi kolega" Piróg mu odpowie?

bEqrXSpG
bEqrXSpH
bEqrXSqa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(598)
Haha
4 miesiące temu
Kuba nie wygłupiaj się i wyjdź w końcu z tej szafy, i tak wszyscy wiedzą
Zgred
4 miesiące temu
Ciekaw czy z tego 1,3 mln obserwujących Kubusia na Instagramie choć 20% jeszcze pamięta, że go obserwuje ?
castingi
4 miesiące temu
"Był jeszcze jeden znany klient. On jest sławnym showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami. Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany. – Jak to wybrany? – Tam był u niego taki mały casting. Pojechałem z dwoma kolegami. I on wybrał jednego z nich. – Klienci pytają, ile macie lat? Sprawdzają wam dowody? – Nie żartujcie! Im młodszy chłopiec, tym ma większe wzięcie!"
bEqrXSqb
k3k4
4 miesiące temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu. "Pracowałem na Powązkach jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
Jaga
4 miesiące temu
Niech sobie ten dziadek Kuba gada co chce, ale u siebie w ubikacji. Niech nawet sobie te nudne teksty zapisuje tam na ścianach, ale skoro płaci portalowi, żeby to upubliczniał, bo oglądalność ma na poziomie domowego żłobka, to na własne życzenie się ośmiesza.
Najnowsze komentarze (598)
Monia37
4 miesiące temu
Kuba jak zwykle ma inteligentne wypowiedzi.
Grace
4 miesiące temu
Jak można zmuszac kogokolwiek do wyjawiania swojej orientacji? Przecież nawet nikt nie ma prawa na rozmowie kwalifikacyjnej poruszać tego tematu ani w pracy bo to karalne!
alma2
4 miesiące temu
Czytam Wojewódzkiego w Polityce - jest dobry. Zawsze ceniłam jego inteligencję.
Ja123
4 miesiące temu
Kim w ogole jest ten Pirog? Czy ktos widzial, jak on tanczy? Bo ja nigdy. A taki znany tancerz i juror.
hana
4 miesiące temu
icmeni za jarmułki sie wzięli
ha, ha, ha!
4 miesiące temu
Wojewódzki morze pisać, i gadać co chce. Od lat krążą historie o jego orientacji, i upodobaniach do młodych chłopców.
tete
4 miesiące temu
Ludzie, dlaczego nie odróżniacie inteligencji od zwykłego bełkotu? Czy to niska samocena sprawia, że niektórzy ludzie, aby choć na chwilkę zaistnieć, nie zawahają się nawet przed udziałem w żenującym programie czołowego bełkotka TVN ? Czy mi ich szkoda? Nie.
bob
4 miesiące temu
bo tak nie wiem. Ale o co chodzi?
bEqrXSpT
>>>
4 miesiące temu
Piróg to fałszywy śliski gość, radzę unikać
Andy
4 miesiące temu
A co robiłeś w Zatoce Sztuki? Z jakichś powodów przestałeś atakować Kościół gdy udowodniono ci, że robiłeś to i owo jak i bawiłeś z młodymi tak i inaczej. No i to chodzenie z obstawą. Bałeś się czegoś? Jesteś zakałą polskiej telewizji.
Jestem za ......
4 miesiące temu
Prawo Kuba czasami bywasz też okrutny i złośliwy, ale w tej kwestii masz u mnie duży plus .
Jack
4 miesiące temu
Różni ich tylko grupa wiekowa.
A ten
4 miesiące temu
za to o Ukrainkach powiedzial co powiedzial. Przyganial kociol garnkowi. Poziom celebrytow i ich tolerancja i empatia dla 'innych' jest dobrze znana
Wszystkie tel...
4 miesiące temu
Jeden i drugi to c o n .. o n!!!! Kubuś udaje kogoś kim nie jest! A drugi próbuje nam przekazać, że nie możemy mieć swojego zdania i nie możemy źle myśleć o gejach!!!! Pamiętaj pierogu, że będę o nich myślał tak jak ja chcę!!!!!
...
Następna strona
bEqrXSqv