Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Krystyna Pawłowicz ROZKRĘCA NAGONKĘ na transpłciowe dziecko

588
Podziel się:

Krystyna Pawłowicz ujawniła, że szkoła w Podkowie Leśnej wspiera transpłciowe dziecko, tym samym ściągając na placówkę falę hejtu. Burmistrz miasta odpowiedział.

Krystyna Pawłowicz ROZKRĘCA NAGONKĘ na transpłciowe dziecko
Krystyna Pawłowicz rozkręca nagonkę na transpłciowe dziecko (East News)
bEKvaDVh

Od pewnego czasu w debacie publicznej coraz częściej pojawia się temat praw osób transpłciowych, który - mimo że mamy już 21 wiek - wciąż budzi ogromne kontrowersje. Jedną z naczelnych homofobek i obrończyń "wartości chrześcijańskich" w kraju jest Krystyna Pawłowicz, która znana jest z nieustannego manifestowania swoich fanatycznych poglądów.

bEKvaDVj

Niestety, choć sędzia Trybunału Konstytucyjnego wielokrotnie dopuściła się aktów agresji wobec - jak sama to nazywa - "patologii seksualnej", 68-latka wciąż ma dostęp do internetu, za pośrednictwem którego daje wyraz swej bezdennej nienawiści. We wtorek Pawłowicz przekroczyła wszelkie granice, rozpoczynając agresywną akcję zaszczuwania 10-letniej transpłciowej uczennicy z Podkowy Leśnej. Za pośrednictwem Twittera Krystyna uderzyła w dyrektorkę placówki, wystawiając ją na nagonkę ze strony bezlitosnych internautów podzielających radykalne poglądy byłej posłanki PiS.

Zobacz także: Patryk Vega odpowiada Krystynie Pawłowicz

Samorząd [szkoły] im. Bohaterów W-wy w Podkowie Leśnej, ul. Jana Pawła II. Agnieszka HEIN doprowadziła do podjęcia przez Radę Pedagogiczną uchwały ZOBOWIĄZUJĄCEJ nauczycieli, by zwracali się do 10-letniego ucznia, CHŁOPCA, per AGNIESZKA, jak chcieli rodzice. Dane aktów stanu cywilnego zlekceważono - napisała Pawłowicz.

bEKvaDVp

Ze Szkołą Podstawową im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej skontaktował się dziennikarz portalu Noizz, jednak przedstawiciele placówki nie chcieli szerzej komentować sprawy, tłumacząc jedynie, że "robią to dla dobra dziecka".

Na oświadczenie zdecydował się za to burmistrz Podkowy Leśnej, stając murem za rodzicami i 10-latką.

Wczoraj ukazał się obrzydliwy tweet sędzi TK Krystyny Pawłowicz uderzający w dobro dziecka naszej szkoły i dyrektora Agnieszkę Hein. Dzisiaj odbyła się narzucona z "góry" kontrola szkoły przez kuratorium, od wczoraj dobijają się dziennikarze. Ze względu na małą społeczność i dobro dziecka staraliśmy się uniknąć rozgłosu, niemniej jednak stało się, mamy już dyskusje w przestrzeni publicznej, także na lokalnych grupach - napisał dalej Artur Tusiński.

Z całą odpowiedzialnością informuję, że władze naszej szkoły, ale także miasta Podkowa Leśna są i będą otwarte na potrzeby każdego ucznia, także uczniów transpłciowych. Rolą dyrekcji i grona pedagogicznego w szkole jest stworzenia przyjaznego środowiska, wspierającego edukację i zdrowy rozwój dzieci. I taka właśnie jest nasza szkoła – wspierająca i otwarta - dodał.

bEKvaDVq

W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie kryli zdziwienia, jak daleko może posunąć się osoba piastująca stanowisko urzędnika TK.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz rozkręca hejt na transpłciowe dziecko i jej rodziców. Strasznie nieszczęśliwe trzeba mieć życie, żeby tak nienawidzić dzieci. Co zrobi, kiedy do dziecka dotrą komentarze pod jej wpisem? Co jeśli nie udźwignie tego gnoju? - komentują internauci na Twitterze, pod postem dyrektora szkoły.

Nie sądziłam, że Krystyna Pawłowicz posunie się aż tak daleko. Tym razem oprócz chamstwa pokazała niewiedzę, zło, brak empatii. Ohydna postać, ohydne słowa.

Przerażające?

bEKvaDVr
bEKvaDVs
bEKvaDVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(588)
gość
7 miesięcy temu
Kobieta publicznie podaje dane innych osób, ujawnia do jakiej szkoły chodzi dziecko... Czyli naraża niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo, niszczy ich spokój oraz zabiera prawo do prywatności. Czy naprawdę nikt nie może na to zareagować?
BRAWO SZKOŁO
7 miesięcy temu
Reakcja szkoły WSPANIAŁA. Brawo dla dyrekcji, prawdziwi pedagodzy! Murem za uczniami.
FckPolska
7 miesięcy temu
Najważniejsze że dziecko się urodziło, co nie? A teraz zniszczmy je psychicznie - to jest właśnie Polska!
bEKvaDVL
gość
7 miesięcy temu
W normalnym kraju po takiej akcji baba zostałaby w trybie natychmiastowym pozbawiona stanowiska które obejmuje. Medialnie także byłaby skończona. Może sobie funkcjonować w swoim urojonym, katolicko-prawackim świecie, ale nie ma najmniejszego prawa do tego by atakować osobę nieletnią i burzyć jej poczucie bezpieczeństwa. Obecnie sprawa stała się publiczna, ujawniono dane dyrektorki szkoły, ujawniono o jaką placówkę chodzi. Jak ktoś się postara może dotrzeć zarówno do tego dziecka jak i jego rodziców. I to już jest naprawdę baaardzo niefajne. Ci ludzie mają prawo do prywatności i życia wedle swoich zasad. A to co zrobiła Pawłowicz to polowanie na czarownice. Ktoś powinien się temu bliżej przyjrzeć i wyciągnąć konsekwencje (najlepiej prawne) wobec PK.
Paweł
7 miesięcy temu
"Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych". Proszę mi wyjaśnić dlaczego ja nie mogę obrażać tak ohydnej osoby jak Pawłowicz a ten potwór może niszczyć dziecko? Tak wygląda miłość Kryśki i całego pisu do narodzonych i nienarodzonych dzieci. Jaki wódz taka banda. Stopień zezwierzęcenia potworny. A gdzie obrońcy nienarodzonych ,gdzie chłopczyki w kolorowych myckach i czarnych sukienkach?
Najnowsze komentarze (588)
Tomash
7 miesięcy temu
Mój synek jak był mały chciał być samochodem i chciał się nazywać Honda. W zabawie czasami tak do niego mówiliśmy. Z biegiem czasu inne zabawy stały się atrakcyjniejsze. Gdybyśmy nie byli normalni, to wzorem tych rodziców zrobilibyśmy raban w szkole, że nauczyciele nie nazywają go Honda, a w bidon do szkoły nalewalibyśmy mu 98 Pb.
leila
7 miesięcy temu
Pawłowicz to kwintesencja PiS-u. Już dawno powinna zniknąć z polityki i życia publicznego
Lucek
7 miesięcy temu
Nie bardzo rozumie. Skoro rodzice chcą aby aby ich dziecku mówiono Agnieszka to znaczy że cała szkoła o tym wie a w dalszej kolejności całe miasto. Więc o co "kaman". A Pawłowicz powiedziała co wiedziała ot i cała "historyja".
Lech
7 miesięcy temu
Czekam kiedy KARMA dopadnie tą kobietę za to że tyle zła robiła i robi słabszym ludziom niestety sprawiedliwości nie ma 🤓
hahahahah
7 miesięcy temu
Krysia Kupuje sobie garsonki , torebki za pieniądze podatników i nimi gardzi
tata
7 miesięcy temu
Nauczycielka ma u mnie Nobla.
haha
7 miesięcy temu
Jeśli poczuje się facetem to nie będę pytała nikogo o zdanie .Krysia karetka na sygnale już po ciebie jedzie.
gość
7 miesięcy temu
Jedyna rada dla rodziców tego dziecka to wiać z tego kraju póki jeszcze można .
bEKvaDVD
misia
7 miesięcy temu
Zimna Su#a! Ona powinna zacząć przyjmować leki .To nie jest osoba poczytalna
Ela
7 miesięcy temu
Pani Pawlowicz i kurator powinni opuścić Polskę do lasu wyrzuciyc żeby wilki mialy co jeść
Hmm
7 miesięcy temu
Okropna, zgorzkniała , jad się z niej sączy. W rzeczywistości nieszczęśliwy człowiek zapewne stąd tyle jadu. Doczekać się nie mogę jak ci ludzie pospadają z hukiem ze swoich stołków. Oni tak się uwsteczniają że w czasie się cofną niedługo normalnie 😒 żałosne
Bbb
7 miesięcy temu
Pani Krzysiu proponuje podzielić się ze swoimi „fanami” informacja z kim pani realizuje się seksualnie ?? Myśle ze nie jeden psychiatra mógłby się na tym temacie doktoryzować 😂🤣😂
Akacja
7 miesięcy temu
Szanowna Pani Pawlowicz - latwo jest siedzac w kapciach przed komputerem ,pisac co slina na jezyk przyniesie.Jest Pani zatrzymana w czasie ,staroswiecka ,pozbawiona taktu i dobrego wychowania....Pytam -jak dlugo jeszcze ? Prosze sie nie kompromitowac dalej.....
Jol!
7 miesięcy temu
Mysle ze jest kryptolesbijka i zycze jej szczerze , zeby wszyscynhomofobi zajechali ja hejtem jak ona to robi przez lata... jestem hetero- nie mam nic do gender , ale wierze szczerze , ze karma wroci!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvaDWw
bEKvaDWx
bEKvaDWy
bEKvaDWz
bEKvaDWA
bEKvaDWf