Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kuba Wojewódzki SZYDZI z Moniki Zamachowskiej i wypomina jej mężów: "Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim SŁAWĘ"

411
Podziel się

Kuba Wojewódzki postanowił uderzyć w dziennikarkę w najnowszym odcinku swojego programu. "Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV" - ironizował showman. Wyszło zabawnie?

Kuba Wojewódzki SZYDZI z Moniki Zamachowskiej i wypomina jej mężów: "Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim SŁAWĘ"
Kuba Wojewódzki szydzi z Moniki Zamachowskiej (AKPA)
bEqYVWmZ

Monika Zamachowska jest ostatnio stałą bywalczynią kolumn plotkarskich. Wszystko za sprawą rozwodu dziennikarki ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym przez ostatnie 10 lat tworzyła nierozłączny tandem. Jak się później okazało, powodem zakończenia relacji miał być fakt, że celebrytka czuła się "zmęczona rozwiązywaniem problemów męża". Ich małżeństwu nie pomogło również wspólne życie 24 godziny na dobę w czasie pandemii.

Kolejnym aspektem sensacyjnego rozstania, który nurtuje opinię publiczną, jest nazwisko Moniki. Choć na przestrzeni lat zmieniała je kilkukrotnie, tym razem Zamachowska zamierza zostać przy obecnym "do końca życia". Co ciekawe, do powrotu do poprzedniego nazwiska przekonywał 48-latkę ostatnio jej były mąż na łamach Faktu.

bEqYVWnb
Zobacz także: Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

Teraz sprawę postanowił skomentować samozwańczy "król TVN-u" w swoim programie, w którym gościł ostatnio Magdalenę CieleckąMariusza Pudzianowskiego. Słynący z ciętego języka i niewybrednego poczucia humoru showman zakpił z celebrytki, gdy rozmawiał akurat z gwiazdą serialu Chyłka.

bEqYVWnh

Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV - ironizował showman.

Ale jedno zagraniczne - odparła aktorka, która ewidentnie nie chciała rozmawiać na temat życia prywatnego Zamachowskiej. Wojewódzki nie chciał jednak odpuścić.

Ona ma same zagraniczne: Richardson, Malcolm, Zamachowska – wyliczał, a później dalej szydził: Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę.

Myślicie, że Zamachowska mu odpowie?

bEqYVWni
bEqYVWnj
bEqYVWnC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(411)
DziadekLesny
4 miesiące temu
Brzydko szydzić z kogoś, szczególnie w czasie rozstania kiedy jest cierpienie, rozgoryczenie i trzeba budować życie od nowa. Wyśmiewanie innych, szczególnie publicznie, wyszło dawno z mody panie Wojewódzki.
sagittarius
4 miesiące temu
dziwne, że jakoś nie szydzi z pani Szulim-Badziak-Woźniak-Starak! pewnie dlatego, że mogliby go w końcu pogonić z TVN-u
Żenua
4 miesiące temu
To jest obrzydliwe o seksistowskie. Czy jakikolwiek facet po rozwodzie usłyszałby, że wszystko ma po żonie? Oczywiście, że nie! I najlepsze,że mówi to krypto-gej, którego oficjalne "dziewczyny" mogłyby być jego dziećmi.
bEqYVWnD
Gość
4 miesiące temu
A wojewoda po jednym chłopaku ma kiłę, po drugim opryszczkę, a po trzecim rozwolnienia xD
Gisc
4 miesiące temu
Oj wojewódzki spojrz lepiej na swoje życie i swoje kobiety, które się lansowały na związku z tobą. Monika za dużo gada ale sławę miała przez zamachowskim, wiec już nie dorabiaj sobie historii. Monika to nie Renulka.
Najnowsze komentarze (411)
Tomasz
4 miesiące temu
Dziadek Wojewódzki to dużo gorszy sort niż Monika. Ona przynajmniej jest wykształcona, dużo od niego młodsza, miała mężow, fajne nazwisko i ma dzieci. On, poza autami z wypożyczalni i peruką z przytułku nie ma nic. A jego nazwisko określa Dom Starców. To dla niego jedyne pocieszenie.
Rycho
4 miesiące temu
A dziadek Gminny po jednym chłopaku ma kiłę, po drugim opryszczkę, a po trzecim liczne rozwolnienia xD
valvi
4 miesiące temu
Śliniak dla dziadka Powiatowego i spanie na łóżku rehabilitacyjnym od pracodawcy. Tak to się kończy, jak dziadkowi wydaje się, że jeszcze może zbawić świat, a zostaje mu spłacanie pożyczki za wypożyczenie samochodu i kobiety na etacie salowej.
Artur
4 miesiące temu
Dziadek Kuba ma małego jak gwizdek sędziowski Nie ma czym dziecka zrobić Nazwiska kobiecie też nie da bo nie miałby jej czym dogodzic
Moviegoer
4 miesiące temu
Kwiecista koszula i ulubiona poza dzieciolubnego Kubulii
Taka prawda
4 miesiące temu
efebofil, ladies and gentlemen
Ola
4 miesiące temu
Żart rynsztokowy. Ale na jego poziomie
9 letni Tomek...
4 miesiące temu
Wbrew co piszą użytkownicy forum nie jest prawda, że ma małego. Przynajmniej od mojego większy. Wiem bo 3 lata temu wynajął mnie I jeszcze kilku chłopców z zerówki na,swoje urodziny.
bEqYVWnv
Betka
4 miesiące temu
Szkoda ze nie patrzy na siebie, może niech sobie przypomni co ma po kim 😆
Z369
4 miesiące temu
Stary kawaler zero dzieci i żony kasa tylko szpan. Po co mu tyle kasy i ciągle mało. Jak nie będzie miał dac tej kasy . Do grobu jej nie weźmie. To smutne taka strosc być samym na stare lata ..Stary już jest i po co mu kasy tyle .Żenada to smutne kasa to nie wszystko trzeba mieć rozum .
Xxx
4 miesiące temu
W punkt.
Mercedes
4 miesiące temu
peruczka wojewódzka z włosów łonowych Kubusia to hit zimy, a zęby z porcelany to jak sedes prawie
gosc
4 miesiące temu
To wszystko co piszą o tych castingach to niestety prawda. Kuba Wojewódzki jest homoseksualistą. Szkoda tylko, że wytykając wszystkim fałsz i obłudę, sam nie potrafi przyznać się do swojej orientacji i musi udawać swoje związki z młodymi kobietami. Biedny, całe życie ma juz przegrane.
kom
4 miesiące temu
Ja mam 19 lat i dlatego litość mnie ogarnia, ale taka prześmiewcza, gdy widzę tego staruszka nad grobem, który żebrze o uwagę młodszych od siebie o pół wieku.
...
Następna strona
bEqYVWnX