Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Lara Gessler rodziła bez znieczulenia. "To bardzo pierwotne"

242
Podziel się

Córka Magdy Gessler opowiada, że "chciała wybrać się w podróż w głąb siebie". Przekonujący argument?

Lara Gessler rodziła bez znieczulenia. "To bardzo pierwotne"
Lara Gessler ujawnia, że rodziła bez znieczulenia (Instagram)
bDIfmnMB

Lara Gessler prawie trzy tygodnie temu została mamą. Córka Magdy Gessler urodziła pierwsze dziecko, dziewczynkę, która otrzymała na imię Nena. Być może to dość oryginalne, ale Lara wyjaśniła szybko, że w tym względzie zainspirowała się Witkacym. Zachwycona wnusią jest oczywiście Magda, która wszystko odczuwa teraz jeszcze mocniej niż dotychczas: Wniebowzięta Magda Gessler rozpływa się nad ukochaną wnusią: "Macierzyństwo córki jest ZJAWISKOWO PRZEJMUJĄCE"

Lara "popadła" więc w macierzyństwo i teraz relacjonuje fanom, jak karmi córkę piersią i jak wyglądają ich wspólne chwile. Córka Magdy od dawna bowiem promuje "'zbliżanie się do natury", jest zafascynowana prostotą i minimalizmem. Skromne były też jej dwa śluby: pierwszy, wzięty w lesie z barmanem i drugi, potajemny, z prawnikiem Piotrem Szelągiem.

Zobacz także: W jaki sposób przejść przez poród najłagodniej?
bDIfmnMD

Lara odpowiedziała ostatnio fanom na kilka pytań związanych z macierzyństwem. Okazuje się, że najgorsze w porodzie było to, że celebrytka musiała na aż dwie noce rozstać się z mężem. Podobno odkąd się poznali, każdą noc spędzali wspólnie, więc doświadczenie osamotnienia było tym bardziej dojmujące. "Najtrudniejsze w porodzie były 2 noce spędzone bez Piotra. Pierwsze odkąd jesteśmy razem" - napisała na Instagramie.

Córka Magdy Gessler rodziła bez znieczulenia. Lara podkreśliła na Instagramie, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to forma porodu dla każdej kobiety, jednak ona chciała odbyć "podróż w głąb siebie": "To bardzo pierwotne. A fakt, że jest obok opieka medyczna, która zawsze może zainterweniować i służyć współczesną wiedzą, tym bardziej dodaje odwagi" - zdradziła.

Szczęśliwa młoda mama zapowiedziała także, że córka raczej zwiedzi trochę świata, gdy oczywiście będzie to już możliwe: "Mała będzie tam, gdzie my, co niekoniecznie oznacza, że w domu".

bDIfmnMJ
bDIfmnMK
bDIfmnNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(242)
Omg
2 miesiące temu
Ale ludzie są chamscy.....
mańka
4 miesiące temu
No przecież to szok i niedowierzanie
Ola
4 miesiące temu
Urodziłam troje dzieci. Prosiłam o znieczuleniu przy synku (3 lata) i co ,nie dostałam go,nie wiem czemu. Przyjechałam o 5 rano urodziłam po 9 rano. Myślę ,że wołały mi nie podać bo bez znieczulenia szybciej urodzisz. Ból każda matka wie jaki jest,straszny ,boli jak cholera.
bDIfmnNf
Sada
4 miesiące temu
Weszłam tu tylko po to aby Pudla zapytać serio czym sobie ta pani zasłużyła aby interesowały się nią media i tworzyli idiotyczne artykuły o nich.
tatarata
4 miesiące temu
Do Abc No tak, bo w J-biu to są rzeźnicy ja Oleś czy Małolepszy... od dziesiątek lat ci sami.....
Ada
4 miesiące temu
Kobiety przewaznie rodza bez znieczulenia, chyba w prywatnych szpitalach tylko jest, nie masz sie czym chwalic Laro, zwykle kobiety dopiero cos moga powiedziec a nie ty za kase
Gaga
4 miesiące temu
Rodziłam również bez z znieczulenia, w państwowym szpitalu. Położne były bardzo miłe i pomocne.
Anika
4 miesiące temu
Naprawdę? No popatrz ja aż dwa razy i żyję!!!
żart???
4 miesiące temu
W tym kraju znieczulenie to podaje się co najwyżej u dentysty i to jak idziesz prywatnie. Dlaczego? - bo połowa pacjentów to jednak faceci i oni są wrażliwi na ból. A do porodu znieczulenie???? W Polsce???? Jakie znieczulenie??? Po prostu nie ma takiego tematu! Nawet jakbyś poprosiła, czy wręcz zażądała - to od razu zrobią z Ciebie idiotkę, że "jest już za późno albo jeszcze za wcześnie i nie zadziała, a poza tym na bank zaszkodzi to dziecku", więc byłabyś z mety wyrodną matką. Wiem, co mówię, rodziłam 2 razy, w wojewódzkim mieście, w szpitalu klinicznym. Generalnie mogłam tylko cieszyć się, że uszłam z życiem, ja i dziecko, bowiem z lenistwa, ignorancji, niedopatrzenia, lekceważenia, głupoty i sama nie wiem już czego ... ale popełnili WSZYSTKIE możliwe i niemożliwe, ale karygodne błędy przeciwko zdrowiu i życiu mojemu i mojego dziecka. To, co mi zrobili, to właściwie zbrodnia. A drugi poród odbyłam tam właściwie sama, na izbie przyjęć, bo nawet rejestratorka do mnie nie podeszła, nie mówiąc już o położnej, czy lekarzu. I nie byli niczym zajęci, prócz może papierów, bo oprócz mnie, nie było tam żadnej innej pacjentki. A znieczulenie? Chyba sobie żartujecie.... Tam się walczy o życie. Swoje i dziecka. Ja sama walczyłam tak dwa razy.
Ola
4 miesiące temu
Kto to w ogole jest i po co mamy jej sluchac? Bo ma widelec i noz wytatuowany na plecach? Czy co ona tam ma. Brakuje nam autorytetow, widzimy to, ale zeby upadac tak nisko?
MzK
4 miesiące temu
Też rodziłam bez znieczulenia. 1 poród "walczylam" o skórcze i ból porodowy 12 godzin po podaniu oksytocyny bo nie zadziałało na mnie wiec jak już przyszły skórcze i ból to położna nie podała znieczulenia żeby skurcze nie zanikły. W 2 porodzie przyjechałam do szpitala z 9 cm rozwarciem wiec za późno było na znieczulenie, ale po 20 minutach już córka była na świecie.
Taaaa
4 miesiące temu
Tez rodzilam bez znieczulenia, poszlo szybko i bolalo minimalnie. Mam silna tolerance na bol gdyby nie to, to wzielabym znieczulenia. Czy to jakas ujma rodzic ze znieczuleniem?
Małgorzata
4 miesiące temu
Brawo, super decyzja
bDIfmnMX
Mmm
4 miesiące temu
Każda samica w przyrodzie rodzi bez znieczulenia i nie czyni ją to dobrą matką ani lepszym człowiekiem, a zachwyt nad noworodkiem nie czyni jej macierzyństwa przejmującym, zachwycającym ani w żaden sposób niezwykłym. Jak Magda mówi o niej to mam wrażenie że lara jest jakaś boginią a nie człowiekiem. Już by się uspokoiła bo jej egzaltacja przekracza wszelkie granice.
...
Następna strona
bDIfmnNz