Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Las Ketchup NIE WYSTĄPIŁY na koncercie "Murem za polskim mundurem". Znamy POWÓD ich nieobecności!

93
Podziel się:

Mimo szumnych zapowiedzi formacja Las Ketchup nie wystąpiła podczas koncertu TVP "Murem za polskim mundurem". Choć z początku TVP nie komentowało sprawy, to udało nam się dowiedzieć, jaki był powód ich absencji na scenie. Żałujecie?

Las Ketchup NIE WYSTĄPIŁY na koncercie "Murem za polskim mundurem". Znamy POWÓD ich nieobecności!
Las Ketchup nie wystąpiły na koncercie TVP. Znamy powód (Instagram.com, AKPA)
bFdZPiMR

Koncert TVP "Murem za polskim mundurem" od początku budził wśród internautów dość skrajne emocje. Nie jest tajemnicą, że wydarzenia na granicy polsko-białoruskiej wyraźnie polaryzują społeczeństwo, przez co jedni podróżują na wschód, aby pomóc migrantom, a inni organizują wydarzenia, które wspierają jedynie polskich żołnierzy w pełnieniu służby.

Co ciekawe, największe kontrowersje dotychczas budził nie pomysł organizacji wspomnianego koncertu, lecz osobliwy line up, który składał się z kilku polskich gwiazd i grupy zapomnianych, zagranicznych artystów, którzy reprezentowali głównie nurt muzyki dance. Na scenie pojawili się więc m.in. Oceana, In-Grid i Captain Jack.

bFdZPiMT
Zobacz także: Sytuacja na granicy z Białorusią. Anna Komorowska była na miejscu

Intrygującym pomysłem było też zaproszenie na wydarzenie formacji Las Ketchup, która dwie dekady temu zasłynęła ich największym (i jedynym) hitem - "Asereje". Jeżeli ktoś więc czekał na to, aby usłyszeć wspomniany szlagier na żywo, to musiał się rozczarować. Fani zauważyli bowiem, że mimo szumnych zapowiedzi w mediach zespół ostatecznie w ogóle nie pojawił się na scenie.

bFdZPiMZ

W poniedziałek rano tematem zainteresowały się rodzime media, a sprawa nieobecności Las Ketchup w Mińsku Mazowieckim wzbudziła spore zainteresowanie. Pudelek postanowił więc skontaktować się z Telewizją Polską w tej sprawie i udało nam się otrzymać odpowiedź na pytanie o powód nieobecności formacji na koncercie "Murem za polskim mundurem".

Przed przylotem do Polski okazało się, że zespół Las Ketchup został skierowany na kwarantannę - poinformował nas Dział Komunikacji TVP.

Z lakonicznej wiadomości można więc wywnioskować, że zespół powstrzymała od występu sytuacja epidemiologiczna. W tym momencie nie jest jasne, czy członkinie grupy lub ktoś z ich anturażu uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

A Wy żałujecie, że nie było nam dane usłyszeć "Asereje" na żywo?

bFdZPiNa

Dlaczego nie piszemy o Dodzie?

bFdZPiNb
bFdZPiNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(93)
Michu
miesiąc temu
A TVP nie ma na co pieniędzy wydawać, tylko na zapraszanie gwiazd jednego przeboju sprzed 20-tu lat? To ma być jakiś prestiż w ich oczach czy jak?
Do bani 🤮🤮�...
miesiąc temu
Koncert żenada znowu Kurski bawi się za państwowe pieniądze . Zamiast wydawać kasę na byle gwiazdy daliby pogranicznikom za ich służbę jakaś premie !!!! Każdy z nich bardziej by się cieszył
Szlomo
miesiąc temu
Na koniec Kurski miał w stringach tańczyć
bFdZPiNv
Gość
miesiąc temu
No i dobrze, o kawełek mniej żenady
Roman
miesiąc temu
Masakra jakas, i to wszystko za nasze pieniadze...
Najnowsze komentarze (93)
Sytuacja
miesiąc temu
Chtba sytuacja epidemiczna... Nie epidemiologiczna 🤦🏻‍♀️
Miki
miesiąc temu
Wstyd dla tych wszystkich "artystów" którzy wzięli za ten cyrk pieniądze. Murem za ludźmi, którzy muszą bronić granicy przed innymi ludźmi uciekającymi przed wojną, szturmującymi tą granicę, żeby nie zamarznąć w przygranicznych lasach???? Serio??? Gratuluję moralności, szczególnie pani Górniak, która powołuje się na miłość, dobroć i piękno szkalując każdego, kto odważy się ją skrytykować.
TfuuSSk
miesiąc temu
Największą żenadą to jest wasz portal... No ale taki jego charakter 🤷‍♂️😝
telpata
miesiąc temu
Obiektywnie patrząc czy jesteś z PIS czy PO Telewizja Polska to kompletne dno, propaganda, wyrzucanie pieniędzy na pseudo gwiazdy - masakra
Ksiądz
miesiąc temu
Kup działkę za 700 000 a sprzedaj za 15 000 000 !!!! CUD PRZEKRET
Murem za mund...
miesiąc temu
TVN Polsat tacy tolerancyjni wobec obrazy polskich służb mundurowych ale żeby wesprzeć to nie tylko TVP a potem się nie podoba jak tak niech zrobią lepszy ale po co lepiej obrażać służby mundurowe i szerzyć nienawiść Pewnie dla uchodźców koncert zrobią z polskimmi aktorami nienawiści szatan i jej podobnymi
12345
miesiąc temu
Nie gadajcie i nie udawajcie takich intelektualistów. Konceft to koncert. Był ok. Dobrze zorganizowany i żołnierzom się podobał. I o to chodzi. TO ONI MAjĄ BYĆ ZADOWOLENI I CZUĆ WSPARCIE!!! I TAK SIĘ STAŁI. BRAWO KURSKI!!! a kaskę pogranicznicy też dostaną. Na miejscu są bardzo zaopatrzeni i zadbani !!!
Darek
miesiąc temu
Brawo TVP
bFdZPiNn
Polo
miesiąc temu
To są takie troche wiekowe panie a pioseneczki infantylne
Ewa
miesiąc temu
Koncert był piękny. A wy zazdrośćcie i tyle. Dziękujemy żołnierzom ze możemy spokojnie żyć
5 i 3 starsrr
miesiąc temu
Morawieccy oddajcie nieswoje pieniadze, Polskę okradliście
Ewa
miesiąc temu
Tragedia....ktora sami sobie zgotowalismy....
Mimi56778
miesiąc temu
Jeśli to był koncert dla żołnierzy to dobór repertuaru piosenek był w ch*j żenujący, dobrze że tej żenady nie oglądałam
gość
miesiąc temu
Przejrzałam sobie program TVP od 10.12 do 16.12. I pomyślałam sobie, że cofamy się do PRL-u. Pamięta ktoś jeszcze akademie w szkołach " ku czci". Teraz, to samo. Co jakaś rocznica, święto, to TVP wali jakiś koncert. Kto to ogląda?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZPiOg
bFdZPiOh
bFdZPiOi
bFdZPiOj
bFdZPiOk
bFdZPiNP