Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Maffashion dobitnie o aferze z udziałem Rafalali i Sebastiana Fabijańskiego: "TO NIE JEST MÓJ PROJEKT" (WIDEO)

149
Podziel się:

Maffashion, która niedawno została postawiona przez swego partnera w niezręcznej sytuacji, niechętnie mówi o zamieszaniu, jakie spowodowała wizyta Sebastiana Fabijańskiego u Rafalali. Dziwicie się?

Maffashion dobitnie o aferze z udziałem Rafalali i Sebastiana Fabijańskiego: "TO NIE JEST MÓJ PROJEKT" (WIDEO)
Maffashion komentuje aferę z udziałem Rafalali w "promocji" filmu Sebastiana Fabijańskiego (AKPA)

Znany ze swoich nietuzinkowych pomysłów artystycznych Sebastian Fabijański narobił ostatnio wokół siebie sporo szumu. Wszystko za sprawą kontaktów z transpłciową seksworkerką i weteranką polskiego show-bizu, która po długiej ciszy mogła wrócić do mediów za sprawą tajemniczego spotkania z aktorem. Opisana przez serwisy plotkarskie wizyta Fabijańskiego u Rafalali została przez Sebastiana przedstawiona jako forma promocji filmu "Inni ludzie", w którym zagrał.

Problem w tym, że nikt z produkcji o takim pomyśle na reklamę nie wiedział, a reżyserka, Aleksandra Terpińska, odcięła się od afery. Przy okazji dodała, że nie odpowiada za to, co Sebastian robi prywatnie.

Niecodzienny pomysł na promocję uderzył rykoszetem w życiową partnerkę Sebastiana Fabijańskiego. Maffashion znalazła się w niezręcznej sytuacji. Wkrótce śledzące jej profil fanki i koleżanki ruszyły z akcją wsparcia dla Julii, umieszczając na jej Instagramie pokrzepiające słowa. Wiele z nich Kuczyńska zalajkowała.

Zobacz także: Maffashion o pomysłowości Fabijańskiego i Rafalali: "To nie mój projekt"

Oliwy do ognia dolała sama Rafalala, która chętnie podtrzymywała temat relacji z aktorem na swoich mediach społecznościowych i dwuznacznie odpowiadała na pytania związane z partnerem Maffashion. Przypomnijmy: Rafalala odpowiada na pytanie dotyczące Sebastiana Fabijańskiego. "PODOBA CI SIĘ?"

Pudelek miał w końcu okazję osobiście porozmawiać z Maffashion o aferze, jaka rozpętała się wokół jej chłopaka. Na pytanie Michała Dziedzica, co sądzi o akcji promocyjnej filmu jej partnera, influencerka odparła, że nie zamierza zmieniać strategii i komentować czegokolwiek.

Nie zabrałam głosu do teraz i nie chcę tego robić, zostawmy to już tak, jak było i tyle. To nie jest mój projekt przede wszystkim - podkreśliła Julia.

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam Julia Kuczyńska.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
eM.
miesiąc temu
„Projekt”…
WWO
miesiąc temu
Poudaje jeszcze z pół roku i się oficjalnie rozejdą pod jakimś byle zmyslonym, ogólnikowym pretekstem. Gdyby odeszła teraz to przyznałaby przed całym światem, że zdradził ją z transem i kłamał publicznie. Woli udawać, że to jedynie śmieszna historyjka, która jej nie obeszła a widać, że tak nie jest. Z niezrozumiałych przyczyn wzięła na siebie cały ciężar krycia tego kolesia (pewnie przyczyną jest chronienie dziecka by nie stało się w przyszłości ofiarą wyśmiewania) zamiast go po prostu olać, zostawić i samemu kazać pić nawarzone piwo. Ona traci twarz by chronić jego wizerunek, straszne... Jest taki typ naiwnych, małomiasteczkowych kobiet, które dbają o komfort mężczyzny zawsze swoim kosztem bo tak nas, dziewczynki, się właśnie wychowuje i taki przykład dało nam 90% matek Polek. Nawet te komentarze, ze ONA ma się wstydzić bo on poszedł z transem (dlaczego ONA a nie ON???) pokazują, ze takie jest oczekiwanie społeczne: baba ma chronić swojego faceta - ukrywać pijaka mówiąc sąsiadom, że jest "zmęczony" albo sama latać po flaszkę by pijanego małżonka ludzie w sklepie nie zobaczyli, nie zgłaszać przemocy domowej "bo go zabiorą" itp. To kobieta ma nieść ciężar syfu narobionego przez faceta, to kobieta ma się wstydzić gdy ON narobi gnoju. I ona przyjęła tę narrację, weszła w nią jak typowa Polka z małego Złotowa - kryje go choć koleś poniża ją PUBLICZNIE od samego poczatku, każdy to widzi a rozstanie i tak jest pewne.
xtgtr
miesiąc temu
To miał być sikret prodżekt Rafalali i Seby, ale się wydało. Jeszcze tam Lola Ania swoje pięć groszy dorzuciła na you tube , w ramach projektu
monolo
miesiąc temu
a o króliku to pierwsza do komentowania...eh....co za hipokryzja
Wiks
miesiąc temu
Po obejrzeniu tej wypowiedzi jestem prawie pewna, że niestety wszystko o Sebie to prawda. W mojej ocenie, gdyby to był tylko projekt na promocje to by go skomentowała w jakikolwiek sposób. Moim zdaniem tą odpowiedzią zasugerowała, że to wszystko prawda i jest jej z tym tak ciężko, że na razie nie komentuje. Pewnie nie wie co ma zrobić, chce dobrze dla dziecka ale jak tu być z facetem który Cie zdradza i to jeszcze z facetem. Ciężka sprawa
Najnowsze komentarze (149)
Nana
miesiąc temu
Jak można nie obejrzać filmu, w którym gra jedną z głównych ról narzeczony? Jakoś nie wyobrażam sobie tego, dziwny mają ten układ, każdy swoje, a nie wspólnie.
Dr Haus
miesiąc temu
Pani Rafalala pasuje do niego bardziej!
Dr Haus
miesiąc temu
ekspertka od mody założyła na siebie bieżnik i doszyła do niego dwie serwetki ?!!!
Jerry
miesiąc temu
Rafalala to piękna boginii, a Maffashion to brzydal
Pator
miesiąc temu
Seba jest konsekwenty. Obie partnerki tak samo są seksowne inaczej
Pator
miesiąc temu
Seba jest konsekwenty. Obie partnerki tak samo są seksowne inaczej
Super!
miesiąc temu
mi Pani Rafalala bardzo się podoba i podobna jest z urody i stylu do Marianny Szrajber i Beaty Kozidrak
Oliwier
miesiąc temu
A czy seba ma grindr?
Edek
miesiąc temu
nie ma co dramatyzować - każdy ma prawo próbować różnych rzeczy w życiu!
Edek
miesiąc temu
ciekawe czy Pani Rafalal ma duży projekt ...?
inż.
miesiąc temu
Chyba inaczej rozumiem znaczenie słowa projekt ...
Janina
miesiąc temu
Żeby jeszcze poszedł do jakiegoś fajnego kolesia... a ten do Rafalali... XD
Rafał qufa
miesiąc temu
że co?
Pati
miesiąc temu
Aaaaaa, to sie teraz 'projekt' nazywa jak chlop z chlopem sie puszcza.. Dajcie spokoj, juz nie nadazam za tym mlodziezowym slangiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie